Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 219 tema

QUOTE(trixy @ 2014 05 02, 19:09)
http://www.6pm.com/n...shoes-on-sale~4
post.lt rašo, kad netinka numeris, turi būti su raidėm, o vokiečiai tik skaičius duoda. Taigi sekti galima tik kol išvažiuoja iš Vokietijos. Rašo kad pristatymas 8 - 13  darbo dienų, man per savaitę atvežė.

Kai siunta kerta LT, tada su tuo paciu numeriuku galite sekti ir Lietuvoje per www.post.lt
Atsakyti
QUOTE(rufalija @ 2014 05 02, 20:04)
Kai siunta kerta LT, tada su tuo paciu numeriuku galite sekti ir Lietuvoje per www.post.lt


tai gi ir sakau, post.lt man rašė, kad netinka toks numeris, nors tikrai jau Lietuvoje buvo, kitą dieną gavau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo trixy: 02 gegužės 2014 - 20:04
QUOTE(AlmaJa @ 2014 05 02, 11:22)
labas mergaites smile.gif
kaip jums su ALII siuntinukais? ar kas juda? Nes mano tai kaip istrige bala zino kur ir nesikeicia niekas, Jau vienas visa menesi nejuda. Ka daryti, patarkit. Kur galima butu pasiziureti judejima. Nes as taip suprantu kad iki LT dar nedakeliave maniskiai. Gal kelti disputa?
Papildyta:
labas mergaites smile.gif
kaip jums su ALII siuntinukais? ar kas juda? Nes mano tai kaip istrige bala zino kur ir nesikeicia niekas, Jau vienas visa menesi nejuda. Ka daryti, patarkit. Kur galima butu pasiziureti judejima. Nes as taip suprantu kad iki LT dar nedakeliave maniskiai. Gal kelti disputa?



Ali siuntinukai labai lėtai keliauja, kaip nekeista kur sakydavvausi iš pardavėjų atkeliaudavo gan greit per kelias savaites o dabar iš tų pačių jau virš mėnesio ir neatkeliauja, bet kadangi laiko dar daug tai nerimo kaip ir nėr...likus trims keturioms dienoms iki pabaigos tuomet kelčiau disputą. Ai tiesa ir pati Rodūnia kažko emė dirbt kaip kinietukai visą savaitę mano siuntinukas ten prastovėjo, kuomt atkeliaudavo per parą g.gif
Atsakyti
QUOTE(AlmaJa @ 2014 05 02, 11:22)
labas mergaites smile.gif
kaip jums su ALII siuntinukais? ar kas juda? Nes mano tai kaip istrige bala zino kur ir nesikeicia niekas, Jau vienas visa menesi nejuda. Ka daryti, patarkit. Kur galima butu pasiziureti judejima. Nes as taip suprantu kad iki LT dar nedakeliave maniskiai. Gal kelti disputa?


Maniskis ir nejudejo tiek laiko, bet siandien gavau, nors dar vienas kabo, nors uzsakytas keliom dienom anksciau. Zodziu, bando kantrybe stipriai. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(klaudi @ 2014 05 02, 16:08)
Sveikos, aciu uz atsakymus del akinuku uzsakymo smile.gif  4u.gif
pas sunu astigmatizmas, gal kam teko uzsakineti akinukus su sia liga? ar gamina jie tokius sudetingesnius akinukus? Ne nerandu kur suvesti duomenis is receptuko del astigmatizmo.  g.gif

pabandyk nufotografuoti recepta, sesei uzsakinejome su cilindru, tai ta ašis labai gražiai pas ją recepte laipsniais kiekvienai akiai buvo parašyta ir tas cilindras kiekvienos akies buvo nurodytas.
Aš pati su astigmatizmu, tai kiek pirkau rėmelius mūsų optikose dar taip nebuvo, kad kažkurie netiktų.
Atsakyti
siandien po naujienu uzsisakau is everything5pounds.com. vienetukas nebus daugiau kaip po 26 lt mirksiukas.gif rasykite i alinuska@bamba.lt 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo darlia25: 03 gegužės 2014 - 08:43
QUOTE(trixy @ 2014 05 02, 19:09)
http://www.6pm.com/n...shoes-on-sale~4
post.lt rašo, kad netinka numeris, turi būti su raidėm, o vokiečiai tik skaičius duoda. Taigi sekti galima tik kol išvažiuoja iš Vokietijos. Rašo kad pristatymas 8 - 13  darbo dienų, man per savaitę atvežė.


vokieciu sekimo nuorodoje virsuje yra ir sekimo numeris su raidelemis, seniai bepirkau, nebesu garantuota, bet anksciau visada vokieciu sekimo nuorodoje budavo tas numeriukas
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Ar jums atidaro šį puslapį? Norėčiau apsidairyti, tačiau kiek bandžiau per jokias naršykles neatidaro sad.gif
http://www.fragrancedirect.co.uk/
Gal žinot kame bėda?
Atsakyti
QUOTE(Erdinga @ 2014 05 03, 13:08)
Sveikos  4u.gif
Ar jums atidaro šį puslapį? Norėčiau apsidairyti, tačiau kiek bandžiau per jokias naršykles neatidaro sad.gif
http://www.fragrancedirect.co.uk/
Gal žinot kame bėda?


Neatidaro ir man
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti