Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 219 tema

sveiki gal kas nors ruosiasi pirkt crocs eu? ir galetu priglaust? siandien yra papildoma 20 procentu nuolaida. blush2.gif
Atsakyti
Merginos, gal kas tesco priglaus su suknele ir siuntimu i LT, baisiai reikia baliui bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2014 04 29, 17:02)
Merginos, jūs man papasakokit kaip jums ten pigiau tas SD $ gaunasi  g.gif ?
Aš čia paskutinį kartą bandžiau keitinėt visas valiutas, tai ant 500 svarų krepšelio ten duok dieve 5-6 Lt. susitaupė  g.gif . Ar čia normaliai skaitosi biggrin.gif? Aš tai norėčiau kokia 30% sutaupyt tada jau, kad normaliai būtų biggrin.gif
Super  thumbup.gif

30 proc aisku nesutaupai, bet nuo 300 doleriu sumos tikrai ne penki litai susitaupo blush2.gif ax.gif
Atsakyti
Gal kas norėtų prie www.zulily.co.uk prisijungt? 4u.gif
Užsakau šiandien, dalintumėmės siuntimą UK adresu (3,95), siuntimas į LT pagal pirkanglijoje.lt įkainius.
Vilnius, galiu persiųst mirksiukas.gif Rašykit eglynas@gmail.com
Atsakyti
Dar pareklamuosiu, ką radau zulily ax.gif
Uttam Boutique megztukas (medvilnė) 8,99
Uttam boutique maxi suknelė (viskozė) 13,99
viskas iki 10 svarų (vaikiški drabužėliai)
Sweet Bluette (suknelės, tutu ir leginsai) iki 13,99
taip pat yra pasiūlymų nėščiosioms, žaislų ir t.t. smile.gif
Atsakyti
TBS koks kodas kazi dabar galioja?
Atsakyti
QUOTE(murashke @ 2014 04 29, 20:01)
o ar tikrai muitineje? dabar kruva siuntiniu paskirstymo centre uzstrige smile.gif

Mano irgi paskirstymo centre kabo jau seniai, baigia isvest is kantrybes jau doh.gif
Atsakyti
nustojo TBS mano mėgstamą kūno prausiklį gaminti smile.gif gal netyčia kas nebrangiai perpardavinėjate Earth Lovers kriaušių ir citrinžolės dušo gelį? smile.gif
http://time4beauty.b...03/IMG_3910.jpg
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2014 04 29, 17:02)
Merginos, jūs man papasakokit kaip jums ten pigiau tas SD $ gaunasi  g.gif ?
Aš čia paskutinį kartą bandžiau keitinėt visas valiutas, tai ant 500 svarų krepšelio ten duok dieve 5-6 Lt. susitaupė  g.gif . Ar čia normaliai skaitosi biggrin.gif? Aš tai norėčiau kokia 30% sutaupyt tada jau, kad normaliai būtų biggrin.gif
Super  thumbup.gif

Na aš nuo tūkstančio litų apie 40 litų sutaupiau ax.gif . Aišku ne karvė, bet vis šis tas ax.gif .Nežinau kaip ten jum skaičiuojas g.gif .
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2014 04 29, 14:15)
hm, o normalu, kad prekės jau nuo 04.22 yra muitinėj sulaikytos ir jokio pranešimo  g.gif ir jso tikrai pigios, ir vos kokį 50g sveriančios  g.gif

mano irgi praeitos sav ilgokai kabo...
Atsakyti
QUOTE(Pakalnute_klp @ 2014 04 29, 16:49)
is kur cia siunteis?



QUOTE(Bluntė @ 2014 04 29, 16:59)
Bena mano ir draugiu butent tu dienu irgi pastrige muitinej is alieno...nervina  cool.gif


va, ir mano iš Alie sad.gif

QUOTE(murashke @ 2014 04 29, 19:01)
o ar tikrai muitineje? dabar kruva siuntiniu paskirstymo centre uzstrige smile.gif

kokie 3 siuntiniai, yra tik vienas pirmas įrašas, kad Siunta gauta gavėjo šalies apkaitos vietoje. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2014 04 30, 08:06)
va, ir mano iš Alie sad.gif
kokie 3 siuntiniai, yra tik vienas pirmas įrašas, kad Siunta gauta gavėjo šalies apkaitos vietoje.  g.gif

jau pradeda judeti smile.gif
Atsakyti