Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 219 tema

Sveikos,
gal kas slaptai renka http://www.sonnen-ap...online-shop.de/ bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vi_ktorija @ 2014 04 29, 11:54)

ačiū, susigundžiau pabandyti rolleyes.gif
Atsakyti
hm, o normalu, kad prekės jau nuo 04.22 yra muitinėj sulaikytos ir jokio pranešimo g.gif ir jso tikrai pigios, ir vos kokį 50g sveriančios g.gif
Atsakyti
O sportsdirect perkat eurais ar svarais? kaip pigiau? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(drieziukasss @ 2014 04 29, 15:21)
O sportsdirect perkat eurais ar svarais? kaip pigiau? blush2.gif

doleriais 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2014 04 29, 15:44)


aciu 4u.gif
Atsakyti
Merginos, jūs man papasakokit kaip jums ten pigiau tas SD $ gaunasi g.gif ?
Aš čia paskutinį kartą bandžiau keitinėt visas valiutas, tai ant 500 svarų krepšelio ten duok dieve 5-6 Lt. susitaupė g.gif . Ar čia normaliai skaitosi biggrin.gif? Aš tai norėčiau kokia 30% sutaupyt tada jau, kad normaliai būtų biggrin.gif

QUOTE(Jogunda @ 2014 04 29, 13:00)
Batai jau pasiekė tikslą, per savaitę thumbup.gif , adrese Cekijos nera lotuliukas.gif Galima irasyti i temos pirma psl.


Super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2014 04 29, 15:15)
hm, o normalu, kad prekės jau nuo 04.22 yra muitinėj sulaikytos ir jokio pranešimo  g.gif ir jso tikrai pigios, ir vos kokį 50g sveriančios  g.gif

is kur cia siunteis?
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2014 04 29, 15:15)
hm, o normalu, kad prekės jau nuo 04.22 yra muitinėj sulaikytos ir jokio pranešimo  g.gif ir jso tikrai pigios, ir vos kokį 50g sveriančios  g.gif

Bena mano ir draugiu butent tu dienu irgi pastrige muitinej is alieno...nervina cool.gif
Atsakyti
Jungciausi prie cocooncenter smile.gif parasykite i AZ smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Aš šiemet muitinei gal jau 4 k. siunčiau print scrren'us užsakymų, patį pirmą k. tai išsigandau, galvoju jėzau suma 17$, ko jie čia kabinasi biggrin.gif. Tai pasiskambinau, ai sako - būna tokie patikrinimai, kaip supratau - kada jiems užplaukia biggrin.gif. Kartais kai matau,kad negaunu ilgėliau prekės, pasitikrinu tą sekimo nuorodą - žiūriu muitinėj, tai iškart nusiunčiu dokumentus ir viskas, paskui greit ir siuntinukas ateina. Aš kažkaip tų ali prekių netikrinu kasdien pagal registraciją, laukiu laiminga ir viskas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2014 04 29, 15:15)
hm, o normalu, kad prekės jau nuo 04.22 yra muitinėj sulaikytos ir jokio pranešimo  g.gif ir jso tikrai pigios, ir vos kokį 50g sveriančios  g.gif

o ar tikrai muitineje? dabar kruva siuntiniu paskirstymo centre uzstrige smile.gif
Atsakyti