Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 219 tema

QUOTE(kipitun @ 2014 04 28, 08:55)
Mačiau senukuose, bet brangoki. Gal gal matėt kur dar yra tinklelių nuo uodų Vilniuje?
Ir gal užmatėt kur geresne kaina plėvelės braškėms galima nusipirkti? 4u.gif

Trečiadienį 30proc nuolaida senukuose.
Atsakyti
Gal yra mamyčių iš Alytaus ar Varėnos kurios norėtų prisijungti arba priimti užsakymą iš MYTOYS.DE? Siuntimas 4.95eu, pasidalintumėm. Norėčiau šią savaitę užsakyti.
QUOTE(Maja Di @ 2014 04 28, 07:20)
Iherbe nelabai kas kooperuojasi, siuntimas tik 4 usd ir iki 29tegalima siųstis ax.gif .

Tikrai 29$? Aš pasiskaičiavau pagal muitinėj pateiktą kursą ir užsisakiau už 30$ doh.gif tai negi dabar reikės ir tą muitą mokėti g.gif
Atsakyti
QUOTE(roka @ 2014 04 28, 10:17)
Trečiadienį 30proc nuolaida senukuose.


Ačiū. Einu skaityti kam netaikoma nuolaida.
Atsakyti
QUOTE(darlia25 @ 2014 04 28, 09:38)
gasl galite pasakyti kokia is swed turite?  4u.gif


MasterCard
QUOTE(aliunte @ 2014 04 28, 10:20)
Tikrai 29$? Aš pasiskaičiavau pagal muitinėj pateiktą kursą ir užsisakiau už 30$  doh.gif  tai negi dabar reikės ir tą muitą mokėti  g.gif

Pasitikslinau, tikrai kursas vėl pakritęs 2,4811. Gaunas 74,43 lt. Turėtumėt neužkliūt, bet čia jau vaikščiojimas peilio ašmenim. Centu pakiltų kol gausit siuntinuką ir reiktų susimokėt ax.gif . Dabar tik belieka laikyt kumščius ax.gif . Aš tai ir virš 29 keliais centais daugiau pirkdama nerimauju ax.gif .
Atsakyti
Aš tai kad ramiau miegot niekad daugiau už 25 dolcus neperku blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2014 04 28, 10:30)
MasterCard

Pasitikslinau, tikrai kursas vėl pakritęs 2,4811. Gaunas 74,43 lt. Turėtumėt neužkliūt, bet čia jau vaikščiojimas peilio ašmenim. Centu pakiltų kol gausit siuntinuką ir reiktų susimokėt ax.gif . Dabar tik belieka laikyt kumščius ax.gif . Aš tai ir virš 29 keliais centais daugiau pirkdama nerimauju ax.gif .


Muitinė kai skaičiuoja, apvalina sumas. Kažkas seniau jau buvo nuorodą įkėlęs apie jų skaičiavimo metodiką. Net jei būtų 75,43 lt, turėtų apvalintis iki 75 lt ir nesiskaičiuoti PVM.
Atsakyti
Sveikos,

gal kas galit apšviesti, ar dar galima ne pirmą kartą perkant pasinaudoti 10 e nuolaida MYTOYS.DE? Pirkčiau Panevėžyje 4u.gif
Atsakyti
Gal galit patarti su ASDA mergaiciu batais? Koki dydi imti - jei koja 18,5 cm ,eu nesioja 28/29.
INFANT 10 ?Aciu
Atsakyti
Merginos, kurios jungėtės prie užsakymo iš Beautyatcreightons,ką tik gavau didžiulį siuntinį thumbup.gif Tad laiškučius surašysiu šiandiena kiek vėliau, kai viską sutikrinsiu/išskirtysiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mole @ 2014 04 28, 11:03)
Sveikos,

gal kas galit apšviesti, ar dar galima ne pirmą kartą perkant pasinaudoti 10 e nuolaida MYTOYS.DE? Pirkčiau Panevėžyje 4u.gif


Pirkau praeitą savaitę. Suvedžiau pasinaudojau google, pažiūrėjau pirmą išmestą puslapį, suvedžiau kodą ir gavau nuolaidą.
Atsakyti
QUOTE(kipitun @ 2014 04 28, 09:55)
Merginos, reik pagalbos help.gif  Skubiai reikia tinklelių nuo uodų durims ir langams. Masinių akcijų portolai pilni, bet pristatymas tik po 3 savaičių, tiek neištversim  smile.gif  Mačiau senukuose, bet brangoki. Gal gal matėt kur dar yra tinklelių nuo uodų Vilniuje?
Ir gal užmatėt kur geresne kaina plėvelės braškėms galima nusipirkti? 4u.gif


thomas philips uzuolaidelem nuo uodu prekiavo , man rodos ir tinkleliu maciau.
Atsakyti
QUOTE(kipitun @ 2014 04 28, 11:59)
Pirkau praeitą savaitę. Suvedžiau pasinaudojau google, pažiūrėjau pirmą išmestą puslapį, suvedžiau kodą ir gavau nuolaidą.

10e?
Papildyta:
Perku mytoys.de skubiai:)
Noriu pasidalinti siuntimą 4u.gif
Atsakyti