Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 219 tema

QUOTE(rapoja @ 2014 04 27, 17:02)
Sveikos,gal yra perkančių ir galinčių priglausti mane perkant iš http://www.feelunique.com/ 15% Off Makeup  smile.gif  4u.gif ?


Tai kad ten perkant uz 10 GBP suma -atsiuncia nemokamai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(anira12 @ 2014 04 27, 14:02)
na gal "nurasyta" ir "rezervuota"  del kazkokiu tai priezasciu ir gali skirtis kursai  g.gif  Bet kaip paaiskint,kodel pas mane ta pacia diena uz 2 pirkimus nurasytos sumos skirtingais kursais  doh.gif  biggrin.gif

Mano DnB bankas, tai viena karta buvo nurasyti uz 5 pirkimus ta pacia diena ir aisku visi skirtingui kursu, tai dabar jau nesuprantu kaip ten tie bankai ta kursa skaiciuoja doh.gif
Atsakyti
Atliko pora laisvų dėžučių žuvų taukų Eye Q... 4u.gif
Atsakyti
Bandyciau uzsakyt is Hereforapound (nezinau ar priims LT korta) Nemokamas uzsakymas UK nuo 15svaru

Is UK atvezimas 1.50GBP/Kg

siusti i xsimpax@gmail.com
Atsakyti
Atliko pora laisvų dėžučių žuvų taukų Eye Q 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgitatr @ 2014 04 27, 17:19)
Mano DnB bankas, tai viena karta buvo nurasyti uz 5 pirkimus ta pacia diena ir aisku visi skirtingui kursu, tai dabar jau nesuprantu kaip ten tie bankai ta kursa skaiciuoja doh.gif


doh.gif lotuliukas.gif
O jeigu taip jiems brūkštelėjus trumpą laiškelį su tokia info per e-bankininkystę, įdomu ką atsakytų g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2014 04 27, 15:15)
ar kas nors naudojo si koduka dabar - suveike? man raso:

Maximum number of uses for this voucher has been reached

Aš naudojau. Pritaikė. Pirkau vakar.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sense: 27 balandžio 2014 - 18:27
QUOTE(simpa @ 2014 04 27, 18:51)
Bandyciau uzsakyt is Hereforapound (nezinau ar priims LT korta) Nemokamas uzsakymas UK nuo 15svaru

Is UK atvezimas 1.50GBP/Kg

siusti i xsimpax@gmail.com

Cyber Clean

Kainos pas mus
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2014 04 27, 16:46)
Aš vakar bandžiau, tai veikė.
Tai gal jau vakar bandydama suveidei? Dabar galios jis vis tiek. Pažiūrėk galutinę sumą, aš irgi taip esu pasimovus biggrin.gif, nu galvoju kodo nenaudojau, o nebepriima  doh.gif , o jis atminty buvo likęs.


as ta koda esu naudojus pries kokias 3-4 sav - ko gero jis vienkartinis...
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2014 04 27, 18:52)
doh.gif  lotuliukas.gif
O jeigu taip jiems brūkštelėjus trumpą laiškelį su tokia info per e-bankininkystę, įdomu ką atsakytų  g.gif

norejau uzklausti, bet baigesi TAN kodai, o ju reikia net klausimui pateikti doh.gif Pas mus sio banko nebera, reikia vaziuoti i kita miesta, taip ir liks kogero...
Atsakyti
QUOTE(jurgitatr @ 2014 04 27, 19:56)
norejau uzklausti, bet baigesi TAN kodai, o ju reikia net klausimui pateikti doh.gif Pas mus sio banko nebera, reikia vaziuoti i kita miesta, taip ir liks kogero...


Jei apie DNB, tai tikriausiai, kad reiks. As keiciau, tai kitu variantu, be to, kad ateit i banka pasibaigus ir nebuvo.
Atsakyti
Tesco uzsakyta 4u.gif
Atsakyti