Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 219 tema

Laba,
Gal yra perkanciu is strawberrynet? niekur nerandu atsiliepimu? Ar ten prekes orginalios, ar atsiunciant uzdeda muita? Gal kas zino ir gali pasidalinti info? busiu labai dekinga... 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, gal kas papasakos del www.zulily.co.uk jie kaip suprantu siuncia tiesiai i LT? Ir koks ju pristatymo mokestis? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(keita @ 2014 04 18, 09:23)
Laba,
Gal yra perkanciu is strawberrynet? niekur nerandu atsiliepimu? Ar ten prekes orginalios, ar atsiunciant uzdeda muita? Gal kas zino ir gali pasidalinti info? busiu labai dekinga...  4u.gif


kas del muito, tai taip, man teko tureti ta dziaugsma. Bet ten gali ji susigrazinti. Nusiunti laiska ir dokumentu kopijas ir tada jie grazina muito islaidas. Bet kaip kas ten reikejo rasyti tai jau nepasakysiu, nes labai seniai tai buvo wink.gif
Atsakyti
kas jungesi prie www.bio-apo.de dar negavau g.gif idomiai cia-pirma karta man tiek uztrunka-ilgiau nei savaite 4u.gif turbut bus tik po velyku, nes kiek zinau sestadieni pasto kurjeriai nedirba 4u.gif
Atsakyti
Šiandien-penktadienį darau iš www.justfor5pounds.com
prekė 24lt lauksiu krepšiukų į el paštą iki 14val. kitasmailas2@gmail.com
Pasvalyje atsiėmimas nemokamas į kitą miestą persiunčiu per LP express terminalą 3.99lt.
4u.gif
Atsakyti
Gal kas turi www.mytoys.de koduka?
Atsakyti
noriu jungtis prie GAP smile.gif
KAUNAS
Atsakyti
QUOTE(tabeliukas @ 2014 04 18, 09:16)
As renku, jeigu norite prisijungti atsiuskit man savo krepsiuka ir iskart uzsakysiu nes man tik vienos mamytes truksta kad surinkti 50 svaru suma  4u.gif


TESCO JAU NUPIRKTA 4u.gif ACIU toms mamytems kurios greitai sureagavo wink.gif
Atsakyti
O jums tesco gražiai rodo viską? Man visai prekių nerodo nei per vieną naršyklę g.gif
Atsakyti
gal kas kaune Tesco renka, noreciau prisijungti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(terteliene @ 2014 04 18, 09:26)
O jums tesco gražiai rodo viską? Man visai prekių nerodo  nei per vieną naršyklę g.gif


Man per Mozilla rodo gerai. Jeigu Vilniuje dar kas nors rinktų, prisijunčiau ax.gif
Atsakyti
Sveikos, gal kas nors pirksite is amazon? Noreciau prisijungti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *mamyte27*: 18 balandžio 2014 - 10:10