Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 219 tema

QUOTE(ta-pa-ti @ 2014 04 25, 13:58)
iš ali didelių sumų nebūna  biggrin.gif


Nu taip, nors tiek gerai biggrin.gif
Atsakyti
Gal kuri renkate http://www.cocooncenter.co.uk KAUNE?

Paimciau siuos abu: http://www.cocooncen...00ml/10292.html
Papildyta:
QUOTE(Jogunda @ 2014 04 25, 12:39)
Idomu kaip ir kada gausiu, UPS sistemoje adrese Čekijos nesimato. šiaip tai siuntimas free, bet kai uzsirestravau tai batai buvo pabranginti, nei narsant siaip be registracijos unsure.gif .


o daug pabranginti? nes man tai nuostabi žinia turint 43 dydžio koją ir Lietuvoje už juos po 600 lt. mokant
Atsakyti
QUOTE(Laimė @ 2014 04 25, 14:27)
o daug pabranginti? nes man tai nuostabi žinia turint 43 dydžio koją ir Lietuvoje už juos po 600 lt. mokant


Man tai žinokit tą pačią kainą rodė g.gif
Atsakyti
QUOTE(slitka @ 2014 04 25, 15:13)
didelis aciu darlia25 uz prekes, AUKSAS NE ZMOGUS  biggrin.gif

Net israudau mirksiukas.gif
aciu ir jums ir kitoms kas jungiasi 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Norėčiau pirkti www.clothingattesco.com tiesiai į Vilnių. Jei kas žinote kodą, pasidalinkite, nerandu ax.gif
rašykite senseshopping eta gmail taskas com
Laisko antrastej nurodykite tesco. Laukiu tvarkingų krepšelių kopijų. Jei esate iš kito miesto, nepamirškite parašyti, kad reiks persiųsti.
Atsakyti
QUOTE(Sense @ 2014 04 25, 17:20)
Norėčiau pirkti www.clothingattesco.com tiesiai į Vilnių. Jei kas žinote kodą, pasidalinkite, nerandu  ax.gif
rašykite senseshopping eta gmail taskas com
Laisko antrastej nurodykite tesco. Laukiu tvarkingų krepšelių kopijų. Jei esate iš kito miesto, nepamirškite parašyti, kad reiks persiųsti.


Kad kątik baigėsi vieno galiojimas - pirmadienį, tai nemanau, kad šiai dienai bus naujas. Reik biški palaukt... sad.gif
Atsakyti
www.just5pounds.com uzsakyta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(deltadu @ 2014 04 25, 14:16)
Merginos, ar Aliexpress irgi galima susigrąžinti pinigu? Juk mokėta tai ne per Paypalą.? 4u.gif Praėjo 42 d. tai kai baigsis 45 d., tada kelti bylą, ar galiu dar nepasibaigus terminui?

O per kiek pardavejas isipareigojo ishsiust laiko ir per kiek atsiust? Nes daznsi ten buna 30-60days smile.gif siuntimo tik. Ne nuo uzsakymo dienos. O nuo ishsiuntimo
Atsakyti
Gal kas iš vokiečių vaistinės kurios nors planuojat? g.gif Žiūriu išsinaudojo visai viskas, gal pačiai parinkt g.gif
Atsakyti
Ir aš prisijungčiau prie SD smile.gif
Atsakyti
pagaliauuuu !!! dekoju besijungusioms uz kantrybe 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
siuntinys is www.bio-apo.de pasieke Vilniu tikiuosi jau pirmadieni ryte gausiu thumbup.gif
Atsakyti
jei kam reikia turiu viena atlikusi driclor dezodoranta 4u.gif
Atsakyti