Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 219 tema

gavau TBS kas jungesi mirksiukas.gif ir is beautyatcraigtons sampunus ir kitus 4u.gif paskaiciuosiu svori ir parasysiu kaip ir kas asmeniskai iki vakaro 20 val 4u.gif
SD NEBESIUSKITE 4u.gif esame keturiese ir siuntima 9.99 darysiu i lietuva pasidalinti (po 2.50 svaro)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo darlia25: 24 balandžio 2014 - 14:07
Gal kas Amazon renkat? Man reiktu vieno zaislo 4u.gif
Atsakyti
Merginos, kurios pirko pries Velykas is everything5pound su manimi prekes:) Prasom atsiliepti smile.gif rasau zinutes bet kazkodel negaunu atskymu smile.gif Prekes laukia atsiemimo:)
Atsakyti
QUOTE(bbiitute @ 2014 04 24, 10:32)
Pirksiu SD 4u.gif
Alytus kam tinka persiusiu  mirksiukas.gif  galiu iduoti i Druskininkus , Marijampole  ax.gif

Nupirkta 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bbiitute: 24 balandžio 2014 - 14:46
QUOTE(eeglijaa @ 2014 04 23, 14:18)
Sveikutes,

pirma karta dariau uzsakyma is mytoys.de, pinigus rezervavo, bet mano uzsakymuose rodo kad jokiu uzsakymu nera  g.gif  Ar taip turi buti? gal tik po kurio laiko jis ten atsiras? pakonsultuokit prasau, kas labiau patyrusios...  4u.gif Aciu


Aciu visoms parasiusioms mirksiukas.gif jau daugiau kaip para praejo, o uzsakymo vis dar nematau, tai parasiau jiems laiska, tikiuosi angliskai supras ir ka nors atrasys g.gif
Beje, o jie paprastai i el.pasta siuncia kokia nors info apie uzsakymo eiga? g.gif
Atsakyti
QUOTE(eeglijaa @ 2014 04 24, 16:18)
Beje, o jie paprastai i el.pasta siuncia kokia nors info apie uzsakymo eiga?  g.gif

siuncia patvirtinima apie uzsakyma ir apie issiuntima.
bet turi matytis prie mein konto.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo murashke: 24 balandžio 2014 - 15:23
http://www.violey.co...-30_p_4486.html

AR GERI TIE KREMUKAI NUO SAULES, LENGVAI ISIGERIA?
Atsakyti
Gal kas Amazon renka? 4u.gif
Atsakyti
Merginos, jei amazon.com rašo, kad nesiunčia - We're sorry. This item can't be shipped to your selected destination. You may either change the shipping address or delete the item from your order. - ar yra tikimybė susitarti kaip ebay, kad atsiųstų (siuntėjas - ne amazon) ar jeigu čia jau rašo, kad ne, tai reiškia tikrai ne g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Kimora @ 2014 04 24, 11:15)
Už poros valandų pirksiu clothingattesco.com tiesiai i LT
Kaunas, galiu persiusti  4u.gif

Nupirkta 4u.gif

QUOTE(egipte @ 2014 04 24, 13:21)
Laba, o Jus ileidzia i si puslapi ?

Įleidžia, bet tik su specialia programa, kuri keičia IP adresą. Negi Lietuviškus IP pradėjo blokuoti? Kas butu visai nelogiška, nes jie siunčia i LT g.gif
Atsakyti
Man tai be problemų Tesco atidaro, bet aš ne iš LT atsidarinėju (ir ne iš UK smile.gif ) g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo priklausomybe: 24 balandžio 2014 - 17:12
Sveikos, mergaitės,

seniai bebuvau užsukus blush2.gif Ir iškart prie reikalo smile.gif Gal būtų norinčių jungtis www.sportsdirect.com? Užsakinėsiu šįvakar arba rytoj. Vilnius-Kaunas. Rašykite man į AŽ 4u.gif
Atsakyti