Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 219 tema

QUOTE(eeglijaa @ 2014 04 23, 14:18)
Sveikutes,

pirma karta dariau uzsakyma is mytoys.de, pinigus rezervavo, bet mano uzsakymuose rodo kad jokiu uzsakymu nera  g.gif  Ar taip turi buti? gal tik po kurio laiko jis ten atsiras? pakonsultuokit prasau, kas labiau patyrusios...  4u.gif Aciu


būna, kad po kurio laiko, na ta pačią minutę neatsiranda, pusvalandžio bėgyje lyg ir paskutinį kartą atsirado užsakymas.
Atsakyti
QUOTE(AlmaJa @ 2014 04 23, 14:41)
keliese dalintumemes siuntima/ Nes keleta dalykeliu gal ir pasirinkciau wink.gif
bet cia man taip iskraipyta puslapi atidaro ar ten su juo nelabai tvarkoj kazkas? Nes langelis ant langelio uzlipe ir prekes kai i krepsiuka idejau, man neatidaro krepsiuko atskirai lange.  g.gif

Man tvarkingai atidaro. Kolkas daugiau niekas nesijungia verysad.gif
Atsakyti
sveikos, merginos,
gal kas renka tesco per tuki ax.gif
Atsakyti
Merginos daug yra perkančių iš nextdirect.com . Noriu sūneliui nupirkti treningines kelnytes į darželį, visad pirkdavau iš zaros arba HM.
Kurias rekomenduotumėt iš NEXT? Noriu plonesnės medvilnės ir be pūkelio, kad būtų.

Renkuosi iš tų kur po du vienetus iš čia.
Atsakyti
QUOTE(Jurgitak @ 2014 04 23, 14:00)
Sveikos,

Ar yra kur atskira amazon.de tema? Gavau batus. Ant dėžutės reikiamas dydis, dėžutėje dydžiu mažesni. Kaip padaryti grąžinimą? Ar jie kompensuos siuntimo išlaidas, tai juk jų kaltė? Žodžiu klausimų milijonas, temos nerandu... doh.gif

tai ne temos jums reikia, o salygas skaityti. uztenka laiska parasyti, jei reikia, foto prikabinti. amazon servisas labai geras, viska turi kompensuoti 4u.gif

QUOTE(eeglijaa @ 2014 04 23, 14:18)
Sveikutes,

pirma karta dariau uzsakyma is mytoys.de, pinigus rezervavo, bet mano uzsakymuose rodo kad jokiu uzsakymu nera  g.gif  Ar taip turi buti? gal tik po kurio laiko jis ten atsiras? pakonsultuokit prasau, kas labiau patyrusios...  4u.gif Aciu

siek tiek veliau atsiranda smile.gif
Atsakyti
QUOTE(asmon @ 2014 04 23, 14:01)
sveikos, merginos,
gal kas renka tesco per tuki  ax.gif

Man irgi reiktų vieno daikčiuko ax.gif Prašoviau su dydžiu, noriu pakartot užsakymą doh.gif Prisijungčiau.
Arba pati galiu parinkti, jei būtų norinčių. Vilnius.
Atsakyti
QUOTE(Naira @ 2014 04 23, 13:42)
Kaip jums aciuuuuuuuu  4u.gif Bandysiu pati uzsakinet, jusu kodu pasinaudosiu  mirksiukas.gif Man ten kazkaip nera lietuviu kalbos, tai vakar skaitinejau apie tuos produktus, nu ir nesupratau kuri pasta su fluoru, kuri be  smile.gif Dar siandien pastudijuosiu. Laiko reikia vien tik prekes issirinkt  smile.gif
Dar nuo psoriazes ieskosiu vyrui kokio sampuno.
aciu 4u.gif

Prašau, kad tik padėtų 4u.gif
O dėl kiekio, ten tikrai yra ką studijuot biggrin.gif Ir vis kažką naujo atrast... va, vakar aptikau, kad jie net ir žaislų turi - http://www.iherb.com/Kids-Toys bigsmile.gif Kažkaip netikėta man buvo biggrin.gif
Bet paprastai naudojuos paieška, taip paprasčiau. Tarkim, įvedus žodį psoriasis, išmeta tokį produktų sąrašėlį (čia ir kremai, ir prausikliai, šampūnai, ir t.t.). Dar atsiliepimus kartais visai naudinga peržvelgt - arba bent jau pagal jų skaičių matosi, populiarus produktas ar nelabai.

QUOTE(priklausomybe @ 2014 04 23, 14:04)
Gal kas žino, kokia proga GAP mano sąskaitoj papildomai rezervavo 0,03 svaro biggrin.gif? Gal sugalvojo, kad blogai konvertavo iš eurų? Aišku visiška smulkmena, bet šiaip įdomu.

Gal ne papildomai, o būtent tiek centų trūko nuo pagrindinės rezervuotos sumos? Nes man būtent taip dabar ir nutiko - rezervavo visą sumą be vieno cento, o šalia dar ir tą vieną centą. Atrodo juokingai, bet kad šiaip viskas teisinga ax.gif

QUOTE(eeglijaa @ 2014 04 23, 14:18)
pirma karta dariau uzsakyma is mytoys.de, pinigus rezervavo, bet mano uzsakymuose rodo kad jokiu uzsakymu nera  g.gif  Ar taip turi buti? gal tik po kurio laiko jis ten atsiras? pakonsultuokit prasau, kas labiau patyrusios...  4u.gif Aciu

Jei pinigai rezervuoti, tai ir užsakymų istorijoje turi atsirasti įrašas, luktelkit.
Atsakyti
Nuspręsta smile.gif Jei būtų norinčių, galiu parinkti clothingattesco iki nemokamo siuntimo Tukio adresu, po to į Lietuvą Tukio tarifais.
Rašykite rkpirkiniai@gmail.com
Vilnius. Į kitus miestus galiu persiųsti.

Nupirkau merginai per mažą maudymosi kostiumėlį, jei ką domintų - rašykite, parodysiu kokį. Praeitoje temutėje kaip tik kažkas teiravosi, neberandu kas... Mūsiškis 5-6m dydžio. 4u.gif Labai lauksim susidomėjusių 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2014 04 23, 13:04)
Gal kas žino, kokia proga GAP mano sąskaitoj papildomai rezervavo 0,03 svaro biggrin.gif? Gal sugalvojo, kad blogai konvertavo iš eurų? Aišku visiška smulkmena, bet šiaip įdomu.

man lygiai tiek pat papildomai nuskaiciavo, tikriausiai del skirtumo
Atsakyti
QUOTE(MAdene @ 2014 04 23, 15:12)
Merginos daug yra perkančių iš nextdirect.com . Noriu sūneliui nupirkti treningines kelnytes į darželį, visad pirkdavau iš zaros arba HM.
Kurias rekomenduotumėt iš NEXT? Noriu plonesnės medvilnės ir be pūkelio, kad būtų.

Renkuosi iš tų kur po du vienetus iš čia.



turim tokias. http://lt.nextdirect...g39620s1#880153

nu kokybe tai prastesne už tesko kelnes. išsitampė. per kelius ir užpakalį tai visai tragedija doh.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(magute @ 2014 04 23, 14:50)
man lygiai tiek pat papildomai nuskaiciavo, tikriausiai del skirtumo


Supratau, ačiū, nu reiškia ne mane vieną nuskriaudė biggrin.gif, tada viskas ok, paburnojau kaip tikra lietuvė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ta-pa-ti @ 2014 04 23, 15:55)
turim tokias. http://lt.nextdirect...g39620s1#880153

nu kokybe tai prastesne už tesko kelnes. išsitampė. per kelius ir užpakalį  tai visai tragedija  doh.gif  blink.gif


Dekui, vienos tada atkrenta. O ju visu atsiliepimai angliskam puslapi labai geri doh.gif

O kokias is tesco perkat?
Atsakyti