Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 219 tema

QUOTE(xvoveriux @ 2014 04 21, 09:32)
Klausimėlis dėl landsend moteriškų drabužių. Nusižiūrėjau šią striukytę. Bet esu pasimetusi dėl dydžių, tad noriu paklausti kokį man pasirinti dydį, jei esu 1,75 ūgio ilgarankė. Gal iš TALL skyrelio reiktų dydžio ieškoti? O patys dydžiai kaip: mažinti ar didinti?
Būsiu dėkinga už informacijos pasidalijimą  4u.gif  4u.gif  4u.gif


As sia siunciausi is jav S, tai ji kaip L dydzio, na gal didelio M... Gal ka sudomims-rich chaki spalva
Atsakyti
GAP nupirkta. Ačiū prisijungusioms 4u.gif
Atsakyti
Su sv.Velykom!
Gal kas renka Sportsdirect Vilniuje? ax.gif
Atsakyti
pas mane krepsy 44 svarai be nuolaidos - tad dar butu smagu, jei kas prisijungtu blush2.gif
Atsakyti
Su šventėmis smile.gif

ruošiuosi pirkti rankšluosčių, ieškau geresnės kokybės. Beguglindama aptikau šią parduotuvę - http://www.linenslimited.co.uk/
Gal kas pirkot? Ar girdėjot? Kainos visai nieko.
Atsakyti
Merginos, po kiek mokat už Glister dantų pastą, kur geriausia pirkti?
Atsakyti
QUOTE(Amrinasta @ 2014 04 21, 19:10)
Merginos, po kiek mokat už Glister dantų pastą, kur geriausia pirkti?

paskutini karta mokejau 16 lt, pirkau per sm perpardavinetojas
Atsakyti
QUOTE(smilga79 @ 2014 04 21, 16:47)
Norejau padekoti Noralai uz zuvu taukus. Didelis dekui, kad priemet i kompanija. Zinau, koks cia varginantis darbas uzsakinejant nemazai kompanijai. Sekmes tolimesniuose apsipirkimuose mirksiukas.gif Buvo malonu su jumis bendrauti blush2.gif



Ačiū ir jums smile.gif
jei niekas nesijungtų, tai nebūtų ir mums pigiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Amrinasta @ 2014 04 21, 18:10)
Merginos, po kiek mokat už Glister dantų pastą, kur geriausia pirkti?



Kažkada seniau iš SM skelbimų pirkau, tai 18 Lt. mokėjau už didelę, dar prie namų atvežė, o nesenai per sesės kolegę pirkau - tai 22 Lt. sumokėjau, gal pabrango, o gal ir ne smile.gif

----------------------

Kas čia pas mus geros matematikės smile.gif? Kaip man suskaičiuoti dabar GAP merginoms, patarkit. Kaip žinia, rinkomės prekes eurais, o rezervavo svarais. Kaip čia viską tiksliau perskaičiuot, kad nebūtų nesklandumų g.gif ? Nes jeigu padalinus rezervuotą sumą iš eurų, tai 1 eur gaunasi 3,52 Lt. Bet čia atrodo kaip ir normalu, nes svaro kursas nepastovus ir didelis dabar.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo priklausomybe: 21 balandžio 2014 - 18:51
QUOTE(priklausomybe @ 2014 04 21, 19:35)
Kažkada seniau iš SM skelbimų pirkau, tai 18 Lt. mokėjau už didelę, dar prie namų atvežę, o nesenai per sesės kolegę pirkau - tai 22 Lt. sumokėjau, gal pabrango, o gal ir ne smile.gif

----------------------

Kas čia pas mus geros matematikės smile.gif? Kaip man suskaičiuoti dabar GAP merginoms, patarkit. Kaip žinia, rinkomės prekes eurais, o rezervavo svarais. Kaip čia viską tiksliau perskaičiuot, kad nebūtų nesklandumų  g.gif ? Nes jeigu padalinus rezervuotą sumą iš eurų, tai 1 eur gaunasi 3,52 Lt. Bet čia atrodo kaip ir normalu, nes svaro kursas nepastovus ir didelis dabar.


tai ir skaiciuokit kiek turejot sumoketi eurais ir kiek nurase litu - tai euro kursas bus kitas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2014 04 21, 18:49)
tai ir skaiciuokit kiek turejot sumoketi eurais ir kiek nurase litu - tai euro kursas bus kitas mirksiukas.gif


Ačiū, taip ir galvojau, nes tikrai nėra jokios prasmės sukti galvą kiek tai būtų svarais, paskui vėl daugint doh.gif
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2014 04 21, 20:04)
Ačiū, taip ir galvojau, nes tikrai nėra jokios prasmės sukti galvą kiek tai būtų svarais, paskui vėl daugint  doh.gif


o as pasiziuriu po kiek nurase svarais, ir pasiziuriu i el.saskaita kur jie atsiuncia, ten buna svarais,o ne eurais, taip ir paskaiciuoju 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laurita99as: 21 balandžio 2014 - 19:20