Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 219 tema

Klausimėlis dėl landsend moteriškų drabužių. Nusižiūrėjau šią striukytę. Bet esu pasimetusi dėl dydžių, tad noriu paklausti kokį man pasirinti dydį, jei esu 1,75 ūgio ilgarankė. Gal iš TALL skyrelio reiktų dydžio ieškoti? O patys dydžiai kaip: mažinti ar didinti?
Būsiu dėkinga už informacijos pasidalijimą 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xvoveriux: 21 balandžio 2014 - 09:33
QUOTE(zebriuk @ 2014 04 19, 23:56)
galiu parinkti landsend.co.uk su 25% nuolaida
Vilnius, galiu persiusti.
zebriuk@gmail.com

Junkitės, merginos, šiandien paskutinė diena nuolaidai.

Žieminė striukytė mergaitei už super kainą

http://www.landsend....pp/3558590.html

Trumpa pūkinė striukytė mergaitei vos ne už dyką

http://www.landsend....pp/3779185.html

Atsakyti
http://www.unserekle...en_Konz_AF.html
gal kas planuoja uzsakyma is vokieciu vaistines?
Atsakyti
QUOTE(xvoveriux @ 2014 04 21, 10:20)
Su besitęsiančia švente!!

Dėl GAP. Gal kas Pnv šiandien ruošiasi užsakinėti? Labai norėčiau prisiglausti su savo krepšiuku ax.gif


as galeciau uzsakyti - man reikia is ten keliu smulkmenu wink.gif, tik va man kiek geriau co.uk imt... o jus is kur norit? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(xvoveriux @ 2014 04 21, 09:32)
Klausimėlis dėl landsend moteriškų drabužių. Nusižiūrėjau šią striukytę. Bet esu pasimetusi dėl dydžių, tad noriu paklausti kokį man pasirinti dydį, jei esu 1,75 ūgio ilgarankė. Gal iš TALL skyrelio reiktų dydžio ieškoti? O patys dydžiai kaip: mažinti ar didinti?
Būsiu dėkinga už informacijos pasidalijimą  4u.gif  4u.gif  4u.gif


normalios rankovės tų striukių, tačiau su jūsų ūgiu gal ir vertėtų iš tall žiūrėti. dydžiai didinti, bent iš usa kiek siuntėsi merginos visos dydžiu mažesnių nei įprasta norėjo. bent jau xs ir s dydžiai, l berods sakė maždaug atitiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saulutecool @ 2014 04 18, 10:57)
Kai pildote billing information, tai taip, leidzia pasirinkti Lithuania, bet kai pildysite delivery information jau Lietuvos nerasite tarp saliu i kurias zulily.co.uk siuncia. Perkam per UK, pristatymas 3,95GBp  4u.gif

Esu pora kartu pirkusi Zulily pries gerus metus tiesiai i LT (dabar nepasysiu, kaip vedziau koda, bet prekes normaliai atejo i Vilniu).
Atsakyti
gal kas vilniuje landsend perkate? smile.gif
Atsakyti
Merginos, kurios jau Gap pirkot, tie 50 eur turi būti dar nesuvedus koduko ar jau po nuolaidos irgi turi siekti 50 g.gif ?
Atsakyti
Renku gap.eu TIK Kaune iki nemokamo siuntimo.
Sale prekėms 20%, bet aišku gali siųsti ir ne sale smile.gif
Siųskit krepšiukus į priklausomybe@gmail.com
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo priklausomybe: 21 balandžio 2014 - 13:46
QUOTE(Kriiste @ 2014 04 21, 11:49)
as galeciau uzsakyti - man reikia is ten keliu smulkmenu wink.gif, tik va man kiek geriau co.uk imt... o jus is kur norit? rolleyes.gif

Brūkštelėjau krepšiuką į el.paštą.
Atsakyti
Norejau padekoti Noralai uz zuvu taukus. Didelis dekui, kad priemet i kompanija. Zinau, koks cia varginantis darbas uzsakinejant nemazai kompanijai. Sekmes tolimesniuose apsipirkimuose mirksiukas.gif Buvo malonu su jumis bendrauti blush2.gif
Atsakyti
Gal kas iš crocs užsakinėsit?
Atsakyti