Įkraunama...
Įkraunama...

Garų surinktuvai - 5

QUOTE(lens @ 2014 10 17, 09:19)
Sveiki,

Kaip realiai yra. Skaičiau daug temų, bet dabar nieko nebesuprantu. Vieni sako, kad įmontuojamas į spinteles nėra to našumo ką turi pakabinamas.

Mes labiau linkę dėti įmontuojamą į spinteles. Mažai vietos, norisi išnaudoti kiekvieną vietą, kad dar kokį daikčiuką padėti.

28m2 kambarys su virtuve U raides. Virtuvė vienam gale, kitam gale šiai relaksacijos zona  4u.gif

Kokio dabar gartraukio galingumo reikėtų. Vienoje parduotuvėje sako, nebeskaičiuokite kvadratūrų ir formulių, pagal ką rinktis. 600m3 Siemens per akis. Kaina tai jo, tokia  blink.gif.
Aišku, 200 m3 nedėsim. Pažystami sako, dėkite kuo galingesnį.

Paimkime, kad ir šiuos :

Montuojamas į spintelę
Elica ELIBLOC HT GR A/60
Elica ELIPER IX/A/60
Siemens LI48632
AEG DF 626M0ML1

Tai ką pasirinkti. Speedy help  smile.gif

Pasižiūrėkite
SIEMENS LI46630SD
http://www.siemens-h.../LI46630SD.html
Atsakyti
QUOTE(Kikker @ 2014 10 17, 09:34)
Pasižiūrėkite
SIEMENS LI46630SD
http://www.siemens-h.../LI46630SD.html


Ten rašoma "Be apdailinės juostelės". O tai kur reiks jas gauti, jei perki per eshopą? Man svarbiausia, kad tikrai užtektų tokiai patalpa.
Atsakyti
QUOTE(lens @ 2014 10 18, 09:12)
Ten rašoma "Be apdailinės juostelės". O tai kur reiks jas gauti, jei perki per eshopą? Man svarbiausia, kad tikrai užtektų tokiai patalpa.

Užsakote kai papildomą priedą modeliukas LZ46050
Atsakyti
QUOTE(lens @ 2014 10 18, 11:12)
Ten rašoma "Be apdailinės juostelės". O tai kur reiks jas gauti, jei perki per eshopą? Man svarbiausia, kad tikrai užtektų tokiai patalpa.

Liepiate baldininkams uždėti juostelę iš baldinės plokštės. Nušausite tris zuikius: gartraukis bus visiškai nepastebimas (kaip įmontuojamas-neteleskopinis), bet ištraukus turėsite geresnę apsaugą nuo garų (mažiau "apgaruos" pakabinamos spintelės fasadas) ir nekainuos papildomai perkama gamyklinė juostelė. thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo speedy: 18 spalio 2014 - 10:39
QUOTE(Kikker @ 2014 10 16, 16:40)
Kitais metai bus aišku kuriuo vadovautis.....bijau kad Jums pilnai pakaks tokio galingumo...


O ka siandien mums daryti . juk kainos tai ne mazos ir jei ne bus norimo rezultato neismesi ir kentet reikes.

QUOTE(speedy @ 2014 10 16, 18:40)
Tai Jūsų virtuvė 40 kvadratų ir kaitinimo paviršius tų 40 kvadratų viduryje? Ar tiesiog prie virtuvės dar prijungtas valgomasis. Antru atveju taip neskaičiuojama...


Mano virtuve plius svetaine 40 kvm.
Atsakyti
QUOTE(velnyte @ 2014 10 18, 12:38)
O ka siandien mums daryti . juk kainos tai ne mazos ir jei ne bus norimo rezultato neismesi ir kentet reikes.
Mano virtuve plius svetaine 40 kvm.

Jums belieka pirktipasiulyti kurio galingumo pilnai pakaks...
Atsakyti
QUOTE(velnyte @ 2014 10 18, 14:38)
.... Mano virtuve plius svetaine 40 kvm. ....

SKAITĖTE:
QUOTE
Tai Jūsų virtuvė 40 kvadratų ir kaitinimo paviršius tų 40 kvadratų viduryje? Ar tiesiog prie virtuvės dar prijungtas valgomasis. Antru atveju taip neskaičiuojama...

... o tai puslapiai prisipildo bereikalingos informacijos ...
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2014 10 18, 14:36)
SKAITĖTE:

... o tai puslapiai prisipildo bereikalingos informacijos ...


nesupratau jus cia dabar norit su manim i kolnflikta eit? Cia citata is kito posto. O kad jus neatsakot i klausima , as ji pakartoju. Taip pat man neatsakytas klausimas yra kodel vienos orkaites kepant ir atverus dureles leidzia daugiau garu kitos maziau? Neatsakot i klausima ir del gartraukiu pasirinkimo ir ju parametru, t.y. kuriais vadovautis, o gincyjates vienas su kitu del tos kvailos pirolizes. Gal geriau argumentuota informacija pateikit ir mes atsirinksim kas reikalinga.
Papildyta:
QUOTE(Kikker @ 2014 10 18, 13:08)
Jums belieka pirktipasiulyti kurio galingumo pilnai pakaks...

bet kalbant apie elica, kaip galiu but tikra ar pakaks galinguma jei viename kataloge rodo kad max 700, o kitame 300 kubu/h? Tai gal tada ir su decibelais ne tikslus parametrai nurodyti?
Atsakyti
QUOTE(velnyte @ 2014 10 18, 16:46)
... nesupratau jus cia dabar norit su manim i kolnflikta eit? Cia citata is kito posto. ...

Ar Jums "be konfliktų" neišeina?
Ten buvo JŪSŲ kvadratai ir MANO PAAIŠKINIMAS kaip yra su tais kvadratais.
Jei norite - ieškokite ko nebūna ir toliau.
Sėkmės. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(velnyte @ 2014 10 18, 14:46)
nesupratau jus cia dabar norit su manim i kolnflikta eit? Cia citata is kito posto. O kad jus neatsakot i klausima , as ji pakartoju. Taip pat man neatsakytas klausimas yra kodel vienos orkaites kepant ir atverus dureles leidzia daugiau garu kitos maziau? Neatsakot i klausima ir del gartraukiu pasirinkimo ir ju parametru, t.y. kuriais vadovautis, o gincyjates vienas su kitu del tos kvailos pirolizes. Gal geriau argumentuota informacija pateikit ir mes atsirinksim kas reikalinga.
Papildyta:

bet kalbant apie elica, kaip galiu but tikra ar pakaks galinguma jei viename kataloge rodo kad max 700, o kitame 300 kubu/h? Tai gal tada ir su decibelais ne tikslus parametrai nurodyti?

Velnyte.....apie esamus siai dienai trauka mes patys negalime pasakyti kuriame puslapyje raso teisyte ...todel parduodame remdamiesi esama www.elica.com del decibelu pasakysiu ukiskai kuo galingesnis gartaukis tuo jis dirbs garsiau ir dar nereikia pamirsti kad papildoma garsa sukelia vartotoju neteisingas pajungimas...
Del orkaiciu garu ismetima skirtinguose orkaitese manau priklauso nuo gamintoju gaminamu technologiju...…mes esame tokie pa zmones kurie ne viska irgi zinome ....
Atsakyti
QUOTE(Kikker @ 2014 10 18, 15:35)
Velnyte.....apie esamus siai dienai trauka mes patys  negalime pasakyti kuriame puslapyje raso teisyte ...todel parduodame remdamiesi esama www.elica.com del decibelu pasakysiu ukiskai kuo galingesnis gartaukis tuo jis dirbs garsiau ir dar nereikia pamirsti kad papildoma garsa sukelia vartotoju neteisingas pajungimas...
Del orkaiciu garu ismetima skirtinguose orkaitese manau priklauso nuo gamintoju gaminamu technologiju...…mes esame tokie pa zmones kurie ne viska irgi zinome ....

Dekoju už atviruma
Atsakyti
Ten ne atvirumas o neišmanymas ...
Reikia žiūrėti ir lyginti pagal europinius standartus surašytas reikšmes. jei tokių nėra, vadinasi toks ir gamintojas.
Atsakyti