Įkraunama...
Įkraunama...

Garų surinktuvai - 5

Sveiki,
kuris geriau, kuris turi daugiau pliusiu:

1. paslepiamas

2. istraukiamas

Kuri rekomenduotumet?
Atsakyti
QUOTE(Amelita @ 2014 09 11, 15:19)
Sveiki,
kuris geriau, kuris turi daugiau pliusiu:

1. paslepiamas

2. istraukiamas

Kuri rekomenduotumet?

Man jie tokie panašus ir vienodi kad net sunku pasakyti kokį visgi geriau pasirinkti... g.gif asmeniškai daugiau patinka Elite26 valdymas ,trauks didesnį plotą....
Atsakyti
QUOTE(Kikker @ 2014 09 11, 16:58)
Man jie tokie panašus ir vienodi kad net sunku pasakyti kokį visgi geriau pasirinkti... g.gif asmeniškai daugiau patinka Elite26 valdymas ,trauks didesnį plotą....


Dekui. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Amelita @ 2014 09 11, 17:19)
Sveiki,
kuris geriau, kuris turi daugiau pliusiu:

1. paslepiamas

2. istraukiamas

Kuri rekomenduotumet?

Elica Ciak trauka 220-410 m³/h
Elica Elite26 trauka 230 - 500 (intensyvus režimas 600) m³/h
Atsakyti
O sis kiek traukia? baltas
Atsakyti
QUOTE(Amelita @ 2014 09 11, 19:30)
O sis kiek traukia? baltas

LYGIAI TIEK
Atsakyti
Sveiki,
kaip ir išsirinkau visą butinę techniką, liko gartraukis, tad norėčiau ir dėl jo konsultacijos blush2.gif
Reikalingas patalpai apie 30kv. Įmontuojamas į spintą, plotis iki 60cm. Norisi gero, bet ne itin brangaus-iki 700lt. Esu nusižiūrėjusi tik vieną:
http://www.buitis.lt...26-ix-a-60.html
Gal dar kokių pasiūlymų būtų? Iš anksto, ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saulės spindulėlis @ 2014 09 21, 16:46)
Sveiki,
kaip ir išsirinkau visą butinę techniką, liko gartraukis, tad norėčiau ir dėl jo konsultacijos  blush2.gif
Reikalingas patalpai apie 30kv. Įmontuojamas į spintą, plotis iki 60cm. Norisi gero, bet ne itin brangaus-iki 700lt. Esu nusižiūrėjusi tik vieną:
http://www.buitis.lt...26-ix-a-60.html
Gal dar kokių pasiūlymų būtų? Iš anksto, ačiū  4u.gif

Tvarkingas ,gartraukis....
Atsakyti
QUOTE(saulės spindulėlis @ 2014 09 21, 16:46)
Sveiki,
kaip ir išsirinkau visą butinę techniką, liko gartraukis, tad norėčiau ir dėl jo konsultacijos  blush2.gif
Reikalingas patalpai apie 30kv. Įmontuojamas į spintą, plotis iki 60cm. Norisi gero, bet ne itin brangaus-iki 700lt. Esu nusižiūrėjusi tik vieną:
http://www.buitis.lt...26-ix-a-60.html
Gal dar kokių pasiūlymų būtų? Iš anksto, ačiū  4u.gif

As`tai pat ieskau gartraukio ir teko dometis elica. Pas mane panasi kvadratura... Ne per silpnas tik? beje pasiziurek elica.com Ten tikrieji parametrai ju.
Atsakyti
Sveiki, noriu pasiklausti ar taip turi buti-nusipirkom Elica Elite 14 LUX Grix/A/60.Atidarem deze ir nera jokio laido ir nei vieno varzto.Ar tikrai jie eina nepilnos komplektacijos ?Ir jei ji nepilna, ar galima ji grazinti ir prasyt , kad pakeistu i kita?Arba, koks laidas eina prie ju?
aciu, uz atsakymus.
Atsakyti
QUOTE(egjora @ 2014 09 22, 08:08)
Sveiki, noriu pasiklausti ar taip turi buti-nusipirkom Elica Elite 14 LUX Grix/A/60.Atidarem deze ir nera jokio laido ir nei vieno varzto.Ar tikrai jie eina nepilnos komplektacijos ?Ir jei ji nepilna, ar galima ji grazinti ir prasyt , kad pakeistu i kita?Arba, koks laidas eina prie ju?
aciu, uz atsakymus.

Laidas yra komplektacijoje tik jis gartraukio viduje :4u:Atidarykite groteles ir viską rasite mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kikker: 22 rugsėjo 2014 - 08:44
QUOTE(Kikker @ 2014 09 22, 09:43)
Laidas yra komplektacijoje tik jis gartraukio viduje :4u:Atidarykite groteles ir viską rasite mirksiukas.gif

Aciu, eisim ieskot. g.gif
ir dar klausimas-kol kas labai sunkiai(t.y.stringa) darinejasi.Ar cia dar prasimankstins, ar irgi kazkas negerai?
Atsakyti