Įkraunama...
Įkraunama...

Garų surinktuvai - 5

QUOTE(Kikker @ 2014 09 04, 11:06)
Tai pasikartosiu surinkimo prasme geresnis.....valdymas geresnis Elite 14 LUX GRIX/A/60
manau kad standartiniame daugiabutyje pilnai pakanka Elicos  ax.gif

Tai pasikartosiu, minėtas Electrolux geriau padarytas. O kiek pataupė Elica ant tų "geresnio valdymo" knopkių bus aišku po metų-kitų.
mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2014 09 04, 09:18)
Tai pasikartosiu, minėtas Electrolux geriau padarytas. O kiek pataupė Elica ant tų "geresnio valdymo" knopkių bus aišku po metų-kitų.
mirksiukas.gif

Tai nesivarginkite kartotis ponas speedy kiek sutaupė ir kada reiks keisti tai pasakys tik vartotojas turėjau Elica GEA šiai dienai analogas šiam Electrolux ....tai galiu pasakyti kad jau mano atveju reikia keisti po 6 gyvavimo metų....bijau kad ir tas Electrolux laikys ne ką ilgiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikker @ 2014 09 04, 11:31)
Tai nesivarginkite kartotis ponas speedy kiek sutaupė ir kada reiks keisti tai pasakys tik vartotojas turėjau Elica  GEA  šiai dienai analogas šiam Electrolux ....tai galiu pasakyti kad jau mano atveju reikia keisti po 6 gyvavimo metų....bijau kad ir tas Electrolux laikys ne ką ilgiau ax.gif

Nesiseka Jums ... tai šaldytuvas "į temą" sugedo, tai gartraukis ... vis šlamšto prisiperkate verysad.gif
Tik bijau, kad šiandieninei Elite14 taip gali ir 3 metų užtekti, jei kokybę su anuo palyginti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo speedy: 04 rugsėjo 2014 - 10:56
QUOTE(speedy @ 2014 09 04, 10:54)
Nesiseka Jums ... tai šaldytuvas "į temą" sugedo, tai gartraukis ... vis šlamšto prisiperkate  verysad.gif
Tik bijau, kad šiandieninei Elite14 taip gali ir 3 metų užtekti, jei kokybę su anuo palyginti biggrin.gif

Man labai džiugu kad Jus neperkate šlamšto bet kitiems siūlote...
Bijau ne esate kokybės ekspertas kad atsakyti kiek laiko gyvaus Elite 14 gartraukiai....
O bijau kad Jūs prisipirkę šaldytuvų kurie jau pas Jūs veikia 15 metai nereiškia kad šiai dienai gaminami tokie patys kokybiški ir patikimi produktai...kokie buvo prieš 15 metų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikker @ 2014 09 04, 17:06)
Man labai džiugu kad Jus neperkate šlamšto bet kitiems siūlote...
Bijau ne esate kokybės ekspertas kad atsakyti kiek laiko gyvaus Elite 14 gartraukiai....
O bijau kad Jūs prisipirkę šaldytuvų kurie jau pas Jūs veikia 15 metai nereiškia kad šiai dienai gaminami tokie patys kokybiški ir patikimi produktai...kokie buvo prieš 15 metų biggrin.gif

Bla-bla-bla.
Žinių turiu pakankamai, todėl pas mane negenda kai reikia "į temą" parašyti lotuliukas.gif Ir nesakau kad Elite14 blogis, tiesiog yra geriau už tuos pinigus.
P.S. Beje dalis baldininkų, su kuriais dirbame ne pirmi metai, atsisakė dėti į baldus Elite14. Tiesiog šiaip, dėl aukščiau minėtų priežasčių.
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2014 09 04, 15:49)
Bla-bla-bla.
Žinių turiu pakankamai, todėl pas mane negenda kai reikia "į temą" parašyti  lotuliukas.gif  Ir nesakau kad Elite14 blogis, tiesiog yra geriau už tuos pinigus.
P.S. Beje dalis baldininkų, su kuriais dirbame ne pirmi metai, atsisakė dėti į baldus Elite14. Tiesiog šiaip, dėl aukščiau minėtų priežasčių.

Bla-bla bla todėl rašote tai kas buvo prieš 15 metų kokybišką...visos lietuvos baldininkai juos mielai montuoja tik va Jūsų atsisakė...na ka gi belieką jiems siūlyti įmontuoti tai kas jiems yra patogu ir naudinga....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kikker: 04 rugsėjo 2014 - 16:34
O p.Kikker prieš gerą pusmetį su dideliu įkarščiu siūlė dabar peikiamą Elica GEA modelį lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2014 09 04, 16:47)
O p.Kikker prieš gerą pusmetį su dideliu įkarščiu siūlė dabar peikiamą Elica GEA modelį  lotuliukas.gif

Bijau kad jus prieš gera mėn siūlėte Elite 14 biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikker @ 2014 09 04, 18:50)
Bijau kad jus prieš gera mėn siūlėte Elite 14 biggrin.gif

Ir dabar nepeikiu, tik rašau, KAD YRA GERIAU.
O ir seniau rašiau, kad GEA buvo geresnis.
Kažkam su skaitymu blogai ...
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2014 09 04, 16:59)
Ir dabar nepeikiu, tik rašau, KAD YRA GERIAU.
O ir seniau rašiau, kad GEA buvo geresnis.
Kažkam su skaitymu blogai ...

Niekas nesako kad blogiau....bijau ne man vienai su skaitymu blogai....
Atsakyti
Labukas 4u.gif
LC98BE542?
Atsakyti
QUOTE(19891010 @ 2014 09 05, 11:20)
Labukas 4u.gif
LC98BE542?

Labai padorus.
Atsakyti