Įkraunama...
Įkraunama...

Garų surinktuvai - 5

QUOTE(Kikker @ 2014 07 09, 12:40)
Tada paklausiu o kaip jus norite pajungti gartraukį tiesiogiai į ventiliacijos angą ar ne?

o kaip reikia? as tikrai nieko nesuprantu gartraukiuose, o namus tenka vienai remontuoti doh.gif man svarbu, kad gerai trauktu kvapus ir garus, o su vamzdziu i ventiliacijos skyle ar be, nesvarbu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eve-line: 09 liepos 2014 - 14:25
QUOTE(Eve-line @ 2014 07 09, 14:12)
o kaip reikia? as tikrai nieko nesuprantu gartraukiuose, o namus tenka vienai remontuoti  doh.gif man svarbu, kad gerai trauktu kvapus ir garus, o su vamzdziu i ventiliacijos skyle ar be, nesvarbu.

Rekomenduojam išvesti į venteliacija ax.gif jūsų atveju tikrai šaunus modeliukas
ELICA ELITE14 LUX GRIX/A/60 (+/-299 Lt)
Atsakyti
QUOTE(Eve-line @ 2014 07 09, 13:05)
sveiki, as paklausiu kaip blondine  blush2.gif
man reikia gartraukio i virtuve (7kv.m), bet as nesuprantu, ar visi gartraukiai yra su tuo vamzdziu, kuris iseina i ventiliacijos anga? pvz. http://www.neriba.lt...-lux-wha60.html 
blush2.gif
pas mane virtuveje yra ta ventiliacijos anga...

Jei yra "ta ventiliacijos anga" ir yra galimybė ten išvesti ortakį, tada taip ir reikėtų daryti.
"To vamzdžio", jei turite mintyje ortakį, su gartraukiais komplekte nebūna. Jį reikia pirkti papildomai, priklausomai nuo Jūsų poreikių.
Atsakyti
Sveki,

reikalingas patarimas. Virtuve 11 kv metru, taciau sujungta su svetaine. Gaminu daug, gal galite parekomenduoti imontuojama gartrauki? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(auxxele @ 2014 07 13, 17:00)
Sveki,

reikalingas patarimas. Virtuve 11 kv metru, taciau sujungta su svetaine. Gaminu daug, gal galite parekomenduoti imontuojama gartrauki? 4u.gif

Sveiki,
Pasiziurekite SIEMENS LI46630SD
http://www.siemens-h.../LI46630SD.html
Atsakyti
QUOTE(auxxele @ 2014 07 13, 19:00)
Sveki,

reikalingas patarimas. Virtuve 11 kv metru, taciau sujungta su svetaine. Gaminu daug, gal galite parekomenduoti imontuojama gartrauki? 4u.gif

Labai gerai kad su svetaine sujungta. Vadinasi bus iš kur gartraukiui gauti oro, kurį jis išpūs per ventiliaciją.
Minėtas Siemens getras, bet jei reikia pigesnio:
AEG DF6260ML
Teka CNL1-3000
Elica Elite 26
Atsakyti
Sveiki,
kreipiuosi ir aš į jūs pagalbos...padėkite apsispręsti.. renkuosi tarp šių gartraukių ir niekaip neišsirenku ax.gif
virtuvė 18 m2, anga tiesiai per sieną be jokių alkūnių..
Gartraukis Teka DH2 60
o gal ir šito užtektų Teka-DJ-60...
ir dar šitą užradau Gorenje DT 6545 GES...
ir dar pasakykite ką reiškia prie vieno iš Teka garintuvų parašymas, kad lengvai valomas metalas, gal kas turit ir galit pasidalinti ar tikrai jis lengviau valomas?
Atsakyti
"kad lengvai valomas metalas" - būna padengtas tam tikra danga. tada mažiau čiupinėjasi ir lengviau valosi.
Atsakyti
QUOTE(Dalija71 @ 2014 07 17, 10:02)
Sveiki,
kreipiuosi ir aš į jūs pagalbos...padėkite apsispręsti.. renkuosi tarp šių gartraukių ir niekaip neišsirenku  ax.gif
virtuvė 18 m2, anga tiesiai per sieną be jokių alkūnių..
Gartraukis Teka DH2 60
o gal ir šito užtektų Teka-DJ-60...
ir dar šitą užradau  Gorenje DT 6545 GES...
ir dar pasakykite ką reiškia prie vieno iš Teka garintuvų parašymas, kad lengvai valomas metalas, gal kas turit ir galit pasidalinti ar tikrai jis lengviau valomas?

O gal visgi investuoti brangiau bet įsigyti Vokietijoje pagamintą ,tyliai dirbanti SIEMENS LC67BC532
http://www.siemens-h.../LC67BC532.html
Atsakyti
Kažin ar verta daug "investuoti" į eilinį gartraukį schmoll.gif
SIEMENS
Max. Normalstufe (430 m³/h): 58 dB(A) re 1 pW
Intensivstufe (680 m³/h): 69 dB(A) re 1 pW
Teka DH2 60
Exhaust capacities UNE-EN-61591: min. 240 m3/h – max. 780 m3/h
Recommended for kitchens up to 44 m2
Sound power level UNE-EN 60704-2-13 (re 1pW): min. 40 dBA – max. 70 dBA
Kur čia tas Jūsų pasiūlymo gerumas g.gif
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2014 07 17, 10:55)
Kažin ar verta daug "investuoti" į eilinį gartraukį  schmoll.gif
SIEMENS
Max. Normalstufe (430 m³/h): 58 dB(A) re 1 pW
Intensivstufe (680 m³/h): 69 dB(A) re 1 pW
Teka DH2 60
Exhaust capacities UNE-EN-61591: min. 240 m3/h – max. 780 m3/h
Recommended for kitchens up to 44 m2
Sound power level UNE-EN 60704-2-13 (re 1pW): min. 40 dBA – max. 70 dBA
Kur čia tas Jūsų pasiūlymo gerumas  g.gif

Dar didelis klausimas ar tie surašyti skaičiukai Tekos tikra tiesa g.gif
Atsakyti
http://www.teka.com/...ds-dh2_60_70_90
Jei tamsta bent kiek nutuokiate apie tai ką rašote, skyriuje "TECHNICAL DETALS" rasite kokiu techniniu reglamentu remiantis buvo atlikti matavimai.
Atsakyti