Įkraunama...
Įkraunama...

Garų surinktuvai - 5

Tai mano ši mintis - į spintelę įtaisyti gartraukį sakykim 80 cm pločio neištraukiamą (kaip minėjau elica) vietoj 60 cm pločio ištraukiamo (minėtieji aeg arba siemens) tam, kad nenukentėtų traukos efektyvumas - yra toli nuo teisybės ir tikrovės? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jurga_sentrakis @ 2014 06 17, 00:24)
Tai mano ši mintis - į spintelę įtaisyti gartraukį sakykim 80 cm pločio neištraukiamą (kaip minėjau elica) vietoj 60 cm pločio ištraukiamo (minėtieji aeg arba siemens) tam, kad nenukentėtų traukos efektyvumas - yra toli nuo teisybės ir tikrovės? smile.gif

Teisybė tokia: ką įmontuosite, tą ir turėsite biggrin.gif
O rezultatas tas, kad neteleskopinio gartraukio atveju labiau "apgaruos" pakabinamos spintelės fasadas.
Tiek žinių.
Atsakyti
QUOTE(jurga_sentrakis @ 2014 06 16, 22:24)
Tai mano ši mintis - į spintelę įtaisyti gartraukį sakykim 80 cm pločio neištraukiamą (kaip minėjau elica) vietoj 60 cm pločio ištraukiamo (minėtieji aeg arba siemens) tam, kad nenukentėtų traukos efektyvumas - yra toli nuo teisybės ir tikrovės? smile.gif

Bijau kad tai tik dizaino spendimai...jai įsimontuosite 80 cm tikrai traukos efektyvumas nepadidės tiesiog turėsite didesnį traukos plotą.
Atsakyti
QUOTE(Kikker @ 2014 06 17, 11:14)
Bijau kad tai tik dizaino spendimai...jai įsimontuosite 80 cm tikrai traukos efektyvumas nepadidės tiesiog turėsite didesnį traukos plotą.

O ką Jūsų nuomone lemia "didesnis traukos plotas" g.gif
Gal visai netyčia - efektyvumą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2014 06 17, 09:31)
O ką Jūsų nuomone lemia "didesnis traukos plotasg.gif
Gal visai netyčia - efektyvumą  biggrin.gif

Gartraukio efektyvumas priklauso ir nuo jo sumontavimo aukščio virš plytelės.
Atsakyti
Ačiū už Jūsų mintis 4u.gif
Man pradėjo piršti kaip vidurinį variantą tarp AEG6260 ir Elica elibloc šitą modelį:
Bosch DHL545SSD
Vertas dėmesio?
Atsakyti
QUOTE(jurga_sentrakis @ 2014 06 18, 09:56)
Ačiū už Jūsų mintis  4u.gif
Man pradėjo piršti kaip vidurinį variantą tarp AEG6260 ir Elica elibloc šitą modelį:
Bosch DHL545SSD
Vertas dėmesio?

Iš 90 cm perėjote ant pločio 53 cm gal gi geriau Elica ELIBLOC HT GR/A/80 g.gif
Atsakyti
Nu visai, net nepastebėjau tokio dalyko blush2.gif
Žinoma man geriau platesnis smile.gif

QUOTE(Kikker @ 2014 06 18, 13:46)
Iš 90 cm perėjote ant pločio  53 cm gal gi geriau Elica ELIBLOC HT GR/A/80 g.gif

Atsakyti
Na liko issirinkti tik gartrauki smile.gif
user posted image
darysim kazka tokio ,koki pasiulytumet ? kaitlente bus 59cm ,virtuve bendra su svetaine
Atsakyti
QUOTE(vaidastep @ 2014 06 19, 15:29)
Na liko issirinkti tik gartrauki smile.gif
http://www.part.lt/i...9aa329d9626.jpg
darysim kazka tokio ,koki pasiulytumet ?  kaitlente bus 59cm ,virtuve bendra su svetaine

tipo toks g.gif
Elica MENSOLA WH/A/90 T.GREZZO
Atsakyti
QUOTE(Kikker @ 2014 06 19, 18:02)
tipo toks g.gif
Elica MENSOLA WH/A/90 T.GREZZO

nea,mes jau patys apsivilksim ji,ar tai baldininkai padarys atitinkama dezute pagal spinteliu spalva,mum tik to vidurio reikia ,kaip ir imontuojamo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidastep @ 2014 06 19, 16:13)
nea,mes jau patys apsivilksim ji,ar tai baldininkai padarys atitinkama dezute pagal spinteliu spalva,mum tik to vidurio reikia ,kaip ir imontuojamo smile.gif

Tai tada manau tik pasirinkti ploti
90 cm -Elica INSIDE IX/A/90
80 cm -CATA GL75 X/A INOX thumbup.gif
-Elica ELIPER IX/A/80 (montuojasi į 40 cm spintelę)
Atsakyti