Įkraunama...
Įkraunama...

Garų surinktuvai - 5

O koks triukšmingumas skaitos, kad jau garsiai dirba?

Man kol kas iš išvaizdos ir kainos ir deklaruojamo galingumo labiausiai patinka allezni 7260w. Iš tokių pasvirusių, o dar baltų iki 1500Lt nieko daugiau nerandu. Beje, gal žinot, koks realus jo galingumas, nes spėju, kad yra kiek mažesnis nei pas mus rodomas (800m3/h)
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2014 05 30, 13:29)
O koks triukšmingumas skaitos, kad jau garsiai dirba?

Man kol kas iš išvaizdos ir kainos ir deklaruojamo galingumo labiausiai patinka allezni 7260w. Iš tokių pasvirusių, o dar baltų iki 1500Lt nieko daugiau nerandu. Beje, gal žinot, koks realus jo galingumas, nes spėju, kad yra kiek mažesnis nei pas mus rodomas (800m3/h)

Spėlioti nėra ko ...galingumą sunku nustatyti nes šiai dienai nėra privalomą tai deklaruoti.
Garsiai dirba jau 65-72dB
Dar iš tos pačios serijos Schlosser H 65E 60w/900
Starkke VEND automatiškai atsidaro viršutinė panele ,baigus suvažiuoja atgal
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2014 05 30, 15:29)
Man kol kas iš išvaizdos ir kainos ir deklaruojamo galingumo labiausiai patinka allezni 7260w. Iš tokių pasvirusių, o dar baltų iki 1500Lt nieko daugiau nerandu.

Gorenje DVG6545W
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2014 05 30, 15:59)

šitą irgi žiūriu ir svarstau, bet jame galingumas labai mažas (pas mane bus dvi alkūnės), o ir filtras tik vienas. kažkaip keistai. nebent jis didelis. nes allenzi pvz du filtrai.
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2014 05 30, 18:21)
šitą irgi žiūriu ir svarstau, bet jame galingumas labai mažas (pas mane bus dvi alkūnės), o ir filtras tik vienas. kažkaip keistai. nebent jis didelis. nes allenzi pvz du filtrai.

Tas "mažas galingumas" bent jau tikras biggrin.gif
Žmonės įpratę prie teorinių galingumų šimtais ir tūkstančiais "kubų" nesupranta, kad su realiu galingumu realiomis sąlygomis, tai turi mažai ką bendro.
Nejaugi Jūs manote, kad kažkoks alenzi, kuris pats nei negamina siūlo dvigubai-trigubai galingesnius garų surinkėjus už MIELE. O tie varguoliai iš Miele niekaip nesugeba tokių pagaminti? biggrin.gif
O gal jie tiesiog nemanipuliuoja Jūsų supratimu ir nesupratimu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2014 05 31, 11:06)
Tas "mažas galingumas" bent jau tikras  biggrin.gif 
Žmonės įpratę prie teorinių galingumų šimtais ir tūkstančiais "kubų" nesupranta, kad su realiu galingumu realiomis sąlygomis, tai turi mažai ką bendro.
Nejaugi Jūs manote, kad kažkoks alenzi, kuris pats nei negamina siūlo dvigubai-trigubai galingesnius garų surinkėjus už MIELE. O tie varguoliai iš Miele niekaip nesugeba tokių pagaminti? biggrin.gif
O gal jie tiesiog nemanipuliuoja Jūsų supratimu ir nesupratimu 4u.gif

būtent, kad aš suprantu, todėl ir ieškau realaus allenzi galingumo, tik vat niekur nerandu. o gorenje, jei nurodo apie 400, atėmus dvi alkūnes, lieka išvis mizeris... taigi toks jausmas, kad gartraukis realiai ne ką ten ir tetrauks ir kabės tik dėl grožio. be to visi pardavėjai kalba skirtingai, vieni ant kitų varo (gamintojų), susigaudyt jau nesigauna. blogiausia, kad išbandyt nėra galimybės
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2014 05 31, 10:14)
būtent, kad aš suprantu, todėl ir ieškau realaus allenzi galingumo, tik vat niekur nerandu. o gorenje, jei nurodo apie 400, atėmus dvi alkūnes, lieka išvis mizeris... taigi toks jausmas, kad gartraukis realiai ne ką ten ir tetrauks ir kabės tik dėl grožio. be to visi pardavėjai kalba skirtingai, vieni ant kitų varo (gamintojų), susigaudyt jau nesigauna. blogiausia, kad išbandyt nėra galimybės

Nerasite jokiu realiu nerealiu traukų ...šiai dienai kai nėra privalomo deklaravimo dauguma firmų išgalvoja tokį galingumą ir triukšmingumą koks jiems yra patogus.
Galite ateiti į parduotuvę ir išbandyti...bet girdesite tik variklio garsą.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikker @ 2014 05 31, 11:21)
Nerasite jokiu realiu nerealiu traukų ...šiai dienai kai nėra privalomo deklaravimo dauguma firmų išgalvoja tokį galingumą ir triukšmingumą  koks jiems yra patogus.
Galite ateiti į parduotuvę ir išbandyti...bet girdesite tik variklio garsą.... g.gif

Tai apie tai ir kalbu, kad patikrint nėra galimybių, pasitikėt nėra kuo. tai kaip pirkt???
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2014 05 31, 10:31)
Tai apie tai ir kalbu, kad patikrint nėra galimybių, pasitikėt nėra kuo. tai kaip pirkt???

Aš asmeniškai Jus siūlau pirkti Jūsų pasirinktą Allenzi ir nesukti galvos trauka pakankama,netriukšmingas...atvirai pasakius šios firmos gartraukiai tikrai nė pats blogiausias variantas mirksiukas.gif
Atsakyti
Kad jau tokia tema palietet, tai ir as paklausiu smile.gif Elika Sinfonia raso galinguma 1200, netiket? g.gif

Ir padekit apsisprest tarp Elika Sinfonia (kaina radau 2800lt) ir Gorenje DVG8545w (kaina 1490lt), DVG600ZW (kaina 1415)?
Sirdis linksta prie Elikos, bet ar verta dvigubai moket?

Atsakyti
QUOTE(19891010 @ 2014 05 31, 16:25)
Kad jau tokia tema palietet, tai ir as paklausiu smile.gif  Elika Sinfonia raso galinguma 1200, netiket? g.gif

Ir padekit apsisprest tarp Elika Sinfonia (kaina radau 2800lt) ir Gorenje DVG8545w (kaina 1490lt), DVG600ZW (kaina 1415)?
Sirdis linksta prie Elikos, bet ar verta dvigubai moket?

Jei matėte "gyvą" vaizdą, turbūt žinote, kad jų atspalviai skiriasi.
Gal pastebėjote, kad Elica išpildymas gerokai priekyje biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2014 05 30, 18:21)
šitą irgi žiūriu ir svarstau, bet jame galingumas labai mažas (pas mane bus dvi alkūnės), o ir filtras tik vienas. kažkaip keistai. nebent jis didelis. nes allenzi pvz du filtrai.

Gorenje DVG6545W galingumas 700 m³/h.
Čia nuo kada jis mažas?
Atsakyti