Įkraunama...
Įkraunama...

Mokslams skirtų apklausų tema

Laba diena,
Prašau padėkit studentui atlikti projektinį darbą atsakydami į anketos klausimus. Man labai svarbi jūsų nuomonė. Iš anksto nuoširdžiai dėkoju smile.gif

NUORODOJE NUKOPIJAVUS IŠTRINKITE TARPĄ PO žodžio APKLAUSA. (prieš lt), nes kažkas negerai kitaip nuoroda neveikia.

http://apklausa. lt/f/zuvies-pardavimo-didinimas-hre9rwq/answers/new.fullpage
Atsakyti
Sveikos! Diplominiam darbui rengiu tyrimą, kuris skirtas išsiaiškinti visuomenės požiūrį į gyvūnų globos organizacijas ir jų veiklą. Prašau skirti šiek tiek laiko ir užpildyti nedidelę apklausą. Labai man pagelbėsite! smile.gif
Apklausa čia: https://qtrial2015az...e9VEZsGaFNjh0Q5
Atsakyti
Sveikos merginos ir moterys smile.gif Aš jau nelabai sveika, nes baigiu išprotėti, rašau magistrinį darbą apie radijo sočių klausomumą Kauno mieste ir turiu tokią darbo vadovę, kad baigiu nusirauti visus plaukus... Labai Jūsų prašau būtent tų, kurios gyventa Kaune: atsakykite, kokią radijo stotį Kaune dažniausia klausote ir kodėl, kur klausote bei kokios radijo stoties Jūs labiausiai nemėgstate/neklausote, kodėl? Liksu Jums labai didelėj skoloj... Čia tik pirmi mano keli anketos klausimai, kuriuos turėsiu susisteminti, o paskui jau analizuoti tų radijo stočių turinius.... Meldžiu, gelbėkit mane, nes man reikia mažiausiai 100 atsakymų, todėl rašykit ne tik ką Jūs, bet ir ką Jūsų vyrai, vaikai, draugai ir panašiai klauso. Iš anksto didelis Jums ačiū! smile.gif
Atsakyti
Sveikos,

labai, labai prašau Jūsų užpildykit anketą, kurią ką tik sukūriau apie Kauno stotis: apklausa .lt/kauno-radijo-stociu-rinkos-klausomumo-tyrimas-4kad64j/answers/new.iframe' style='width: 100%; height: 400px;'></iframe>

Labai Jūsų visų prašau, nes man jau prasideda panika, čia tik pirminiams duomenims gauti skirti klausimai, laikas mane jau spaudžia, darbo vadovė nieko nepadeda, tai bandau kapstytis visiškai pati... Manau ne vienai jūsų mielosios patirta situacija... sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moksliukė1234: 21 spalio 2015 - 18:45
Labas,

Ir aš prsidėsiu su prašymu užpildyti anketą. Anketa neilga, tad neužims daug jūsų brangaus laiko. Anketa yra visiškai anoniminė, tad galit pildyti drąsiai.

Anketą rasite paspaudę šią nuorodą: Apklausa

Malonaus atsakinėjimo ir iš anksto didelis AČIŪ!


Papildyta:
QUOTE(Moksliukė1234 @ 2015 10 21, 00:26)
Sveikos merginos ir moterys smile.gif Aš jau nelabai sveika, nes baigiu išprotėti, rašau magistrinį darbą apie radijo sočių klausomumą Kauno mieste ir turiu tokią darbo vadovę, kad baigiu nusirauti visus plaukus... Labai Jūsų prašau būtent tų, kurios gyventa Kaune: atsakykite, kokią radijo stotį Kaune dažniausia klausote ir kodėl, kur klausote bei kokios radijo stoties Jūs labiausiai nemėgstate/neklausote, kodėl? Liksu Jums labai didelėj skoloj... Čia tik pirmi mano keli anketos klausimai, kuriuos turėsiu susisteminti, o paskui jau analizuoti tų radijo stočių turinius.... Meldžiu, gelbėkit mane, nes man reikia mažiausiai 100 atsakymų, todėl rašykit ne tik ką Jūs, bet ir ką Jūsų vyrai, vaikai, draugai ir panašiai klauso. Iš anksto didelis Jums ačiū! smile.gif



Užpildžiau smile.gif
Nelik skolinga ir mano užildyk: www.manoapklausa.lt/apklausa/740346232/

Prašyk FB draugų pagalbos smile.gif Aš kiekvienam asmeniškai parašiau ir turiu jau beveik 200 atsakymų. Tik mano imtis beveik dvigubai didesnė, tad draugų neužteks ir irgi teks pavargti renkant smile.gif

Sėkmės wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kinkle_girl: 28 spalio 2015 - 11:53
Sveikos, merginos,

Rašau magistro baigiamąjį darbą tema, susijusia su veiksniais, lemiančiais jūsų filmo žiūrėjimo būdo pasirinkimą (siuntimasis, žiūrėjimas online ir pan.)

Turiu apklausti ypač daug respondentų ir prašau jūsų pagalbos, kurios man šiuo metu labai reikia 4u.gif

APKLAUSĄ rasite čia

Iš anksto ačiū visoms nepatingėjusioms užpidyti! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2015 10 29, 22:46)
Sveikos, merginos,

Rašau magistro baigiamąjį darbą tema, susijusia su veiksniais, lemiančiais jūsų filmo žiūrėjimo būdo pasirinkimą (siuntimasis, žiūrėjimas online ir pan.)

Turiu apklausti ypač daug respondentų ir prašau jūsų pagalbos, kurios man šiuo metu labai reikia 4u.gif

APKLAUSA

Iš anksto ačiū visoms nepatingėjusioms užpidyti! 4u.gif


Pasirodo buvau įdėjusi blogą nuorodą blush2.gif
APKLAUSA
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Galadrielė: 30 spalio 2015 - 08:39
QUOTE(Galadrielė @ 2015 10 30, 08:39)
Pasirodo buvau įdėjusi blogą nuorodą blush2.gif
APKLAUSA

Užpildžiau.smile.gif
O kodėl (jei jau yra tiriami veiksniai, lemiantys filmų žiūrėjimo būdų pasirinkimus) pačioje pradžioje nėra klausimų apie tai, kokios pirminės priežastys nulemia tokius pasirinkimus, t.y. vietoje kino teatro pasirenkamos kitos alternatyvos (tingiu vykti į k/t / brangu / mano kaime tokio nėra / nėra galimybės on-line už adekvačią kainą pasižiūrėti filmo legaliuose tinklapiuose etc.)? Ar tai tiesiog neįeina į tyrimo klausimus, tikslus ir uždavinius?
Nesikabinėju, tad nesupykit. 4u.gif Tik įdomu (ir realu, kad to klaus komisija per gynimus biggrin.gif ), nes ypač bandant suvokti piratavimo priežastis argumentacija kodėl atrodo svarbus dalykas.
Atsakyti
Sveiki,
Atlieku tyrimą bakalauro darbui ir būčiau labai dėkinga galintiems užpildyti anketą apie debesų kompiurerijos paslaugų naudojimą (el. paštas, socialiniai tinklai ...) labai ačiū kas nepagailės laiko smile.gif
http://www.manoapkla...ausa/741355559/
Atsakyti
Sveiki,

Esu 4 kurso studentė ir atlieku tyrimą: "Sergančiųjų plaučių vėžiu slaugos poreikiai".
Norėčiau [B]apklausti slaugytojas[/B] kurios susidūrė su pacientais sergančiais plaučių vėžiu, noriu paklauti apie pacientų būklę, ir tinkamai parinkti slaugą. Tyrimo atsakymai bus panaudoti tik tyriamąjame darbe.
Nueikite į tinklapį: http://######/f/serg...nswers/new.html ir užpildykite anketą. Man labai svarbi Jūsų nuomonė.

Labai ačiū už pagalbą. smile.gif

Atsakyti
Laba diena,

Labai prašau užpildyti šią anketą apie sveikatingumo paslaugų pasirinkimą ir taip padėti man "pribaigti" magistrinį darbą (nukopijavus reikėtų ištrinti tarpą po taškelio):
http://goo[/url]. gl/cu9ePf

Ačiū ir geros dienos! smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aigistta: 02 lapkričio 2015 - 15:05
Supermamos, supertėčiai, jei mėgstate kavą, užpildykite apklausą ir padėkite pabaigti magistrantūros studijas:)

My Webpage

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Blaksta: 04 lapkričio 2015 - 14:58