Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių *218 tema

QUOTE(ta-pa-ti @ 2014 04 07, 19:20)
iš kur čia pas jsu tokios žinios? biggrin.gif

nesu girdėjus. ir nelogiška biggrin.gif

tai jeigu pvz pas vokiečius pvm mažesnis? tai tep išeina jūs damokėt turite  biggrin.gif  g.gif
Papildyta:
na nebent ne EU smile.gif)

taigi ir reikia primoketi pvm skirtuma, kai is kokio javari.de perki g.gif
Atsakyti
QUOTE(natina @ 2014 04 07, 19:35)
taigi ir reikia primoketi pvm skirtuma, kai is kokio javari.de perki g.gif


taip. bet ten kiek suprantu kalbėjo kad būdama užsienyje pirko 4u.gif o ne siuntėsi.
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2014 04 07, 18:18)
turbut kalbi apie paslaugą tax free. jei taip, tai parduotuve turi buti pazymeta Tax free zenklu, tada galima prasytis, kad sutvarkytu dokumentus. Tai galioja 3-iom salim, ty ne EU sajungai kiek zinau. Bnet jau taip yra lietuvos parduotuvese.


Tada gaila, jeigu ES negalioja sad.gif

QUOTE(ta-pa-ti @ 2014 04 07, 18:20)
iš kur čia pas jsu tokios žinios? biggrin.gif

nesu girdėjus. ir nelogiška biggrin.gif

tai jeigu pvz pas vokiečius pvm mažesnis? tai tep išeina jūs damokėt turite  biggrin.gif  g.gif
Papildyta:
na nebent ne EU smile.gif)


Nu iš tiesiai per aplinkui biggrin.gif, aš kai su buhalterijom nieko bendro neturiu, tik kažką buvau girdėjus, tai galvoju užklausiu.
O kaip pvz. lietuvių vežėjai grąžinasi PVM už kurą, kurį Lenkijoj užsipila g.gif ? Lenkija kaip ir ES.
O damokėt tai nenoriu lotuliukas.gif

Papildyta:
QUOTE(ta-pa-ti @ 2014 04 07, 18:38)
taip. bet ten kiek suprantu kalbėjo kad būdama užsienyje pirko  4u.gif  o ne siuntėsi.


Na taip, gyvai aš ruošiuosi papirkt biggrin.gif

Dar radau:
"už Europos Sąjungoje įsigytas prekes susigrąžinti PVM įmanoma tik tokiu atveju, jei ES pilietis nuolat joje negyvena."
Iš -
http://www.respublik...verslu/,print.1
Atsakyti
QUOTE(Chanel1 @ 2014 04 07, 14:12)
Pirksiu iš SD, kviečiu jungtis siuntimui pasidalinti, Vilnius  4u.gif

Merginos junkitės, esam tryse, laukiam bent 1 ar 2 merginų siuntimui 11,99eur pasidalinti. 4u.gif
Atsakyti
priklausomybe pralinksminot į vakarą blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2014 04 07, 18:44)
Tada gaila, jeigu ES negalioja sad.gif
Nu iš tiesiai per aplinkui biggrin.gif, aš kai su buhalterijom nieko bendro neturiu, tik kažką buvau girdėjus, tai galvoju užklausiu.
O kaip pvz. lietuvių vežėjai grąžinasi PVM už kurą, kurį Lenkijoj užsipila  g.gif ? Lenkija kaip ir ES.
O damokėt tai nenoriu  lotuliukas.gif

Papildyta:
Na taip, gyvai aš ruošiuosi papirkt biggrin.gif

Dar radau:
"už Europos Sąjungoje įsigytas prekes susigrąžinti PVM įmanoma tik tokiu atveju, jei ES pilietis nuolat joje negyvena."
Iš -
http://www.respublik...verslu/,print.1

tai va būtent, reikia būt ne Eu piliečiu. Visi rusai, kurie perkasi urmu akropolyje, užsipildo dokus, Global free įmonė sutvarko deklaracijas ir jie atgauna PVM-mokesčiai smile.gif
o lenkijoje pilnat kurą pVM susigrąžina nes perka įmonės ir joms galioja ES PVM įstatymas, kuriame numatoma galimybė pirkti su 0 proc tarifu. Bet privaloma būt PVM mokėtoju.
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2014 04 07, 19:44)
Dar radau:
"už Europos Sąjungoje įsigytas prekes susigrąžinti PVM įmanoma tik tokiu atveju, jei ES pilietis nuolat joje negyvena."
Iš -
http://www.respublik...verslu/,print.1


mūsų šalies piliečiams, anot „Global Blue“ atstovės, iš PVM už įsigytas prekes svečiose šalyse praturtėti yra daug sunkiau nei baltarusiams ar rusams. Pasak A.Daudienės, ES šalyse jos piliečiams mokestis nėra grąžinamas. Jį įmanoma atsiimti tik tose trečiosiose valstybėse, kurios PVM grąžinimą yra įtvirtinusios savo teisės aktuose. „Tačiau lietuviams artimiausių kaimynių Baltarusijos ir Rusijos tarp tokių šalių nėra“, - teigė „Global Blue“ atstovė.

A.Daudienė iš ne ES šalių, kur Lietuvos gyventojai gali tikėtis susigrąžinti mokestį, paminėjo Šveicariją, Norvegiją, Turkiją. „PVM niekada nesusigrąžinsite JAV. Anksčiau tai buvo įmanoma padaryti Kanadoje, tačiau vėliau ši šalis tokią galimybę atšaukė“, - sakė pašnekovė.
Atsakyti
Nu supratau, mergaitės, ačiū smile.gif, ne į tą šalį atvažiavau, reikėjo į kokią Norgę varyt lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2014 04 07, 20:02)
Nu supratau, mergaitės, ačiū smile.gif, ne į tą šalį atvažiavau, reikėjo į kokią Norgę varyt  lotuliukas.gif

matėt Norgėj kainas? bigsmile.gif dingtų noras ten rūbus pirkt lotuliukas.gif ten yra spec kaina Norgės rinkai ant etikečių ir matosi ant kiek rūbas ten brandgesnis nei EU wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2014 04 07, 19:06)
matėt Norgėj kainas?  bigsmile.gif  dingtų noras ten rūbus pirkt  lotuliukas.gif  ten yra spec kaina Norgės rinkai ant etikečių ir matosi ant kiek rūbas ten brandgesnis nei EU wink.gif


Matėm matėm, gyvenau aš ten wink.gif
Atsakyti
Sveiki, jeigu kas nors darytų užsakymą (kad ir ne greitu metu) iš http://www.cocooncenter.co.uk/, duokit žinot, prisijungčiau smile.gif
Atsakyti
merginos, o kaip su tesco direct? ar siuncia i lt? jei taip tai kokia siuntimo kaina?
Atsakyti