Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių *218 tema

QUOTE(me2za @ 2014 04 07, 16:21)
Žiauriai  bigsmile.gif Parduota 109 prekės iš 148 vnt, uždirbau beveik tūkstantuką  bigsmile.gif  thumbup.gif

Nuniekosau blink.gif , tai kiek reikėjo išleist, kad dar šitiek galima užsidirbt bigsmile.gif . galėtų ir kituose miestuose būt tokie turgeliai, o tai viskas į konteinerį arba į kaimą keliauja ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(norala @ 2014 04 07, 09:32)
Vaikiški  ( 6 men-3 m. ) žuvų taukai apie 30 lt 4u.gif
http://www.thehealth...0-capsules.html

Nelabai daug truksta iki nemokamo  smile.gif


jungiuosi 4u.gif parašiau į AŽ, bet tyla.
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2014 04 07, 15:31)
Nuniekosau blink.gif , tai kiek reikėjo išleist, kad dar šitiek galima užsidirbt bigsmile.gif . galėtų ir kituose miestuose būt tokie turgeliai, o tai viskas į konteinerį arba į kaimą keliauja ax.gif .

buvo ir šiauliuose, bet nelabai vykęs turgelis kiek girdėjau
Atsakyti
uz valandos pirksiu 5pounds, veiksmas kaunas i kitus miestus siunciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kvarta @ 2014 04 07, 16:43)
jungiuosi 4u.gif parašiau į AŽ, bet tyla.


Parasys, kantrybes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(roka @ 2014 04 07, 13:26)
Kaip kaunietėms sekėsi mamų mugėj?  bigsmile.gif


Mano 60% prekių parduota, kažkaip tikėjaus geriau biggrin.gif, rudens mugėj geriau buvo, nu bet kai pagalvoji - plečiasi pasiūla, nėr ko norėt. Šiaip visai normaliai smile.gif, tik iki tūkstanuko tai tolokai dar man tongue.gif

QUOTE(Maja Di @ 2014 04 07, 15:31)
Nuniekosau blink.gif , tai kiek reikėjo išleist, kad dar šitiek galima užsidirbt bigsmile.gif . galėtų ir kituose miestuose būt tokie turgeliai, o tai viskas į konteinerį arba į kaimą keliauja ax.gif .


Geriau negalvot kiek tada išleidai doh.gif , o jei vaikas - ne vienas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Chanel1 @ 2014 04 07, 06:27)
Jei dar reikia kodukas 10MYNATCTTDN , galioja iki 04.30.


Ačiū labai, kodas sėkmingai panaudotas smile.gif Per kiek laiko mytoys atsiunčia prekes?
Atsakyti
QUOTE(Tutti @ 2014 04 07, 18:34)
Ačiū labai, kodas sėkmingai panaudotas smile.gif Per kiek laiko mytoys atsiunčia prekes?

Pirkusi dar tik vieną kart, gavau po savaitės nuo išsiuntimo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tutti @ 2014 04 07, 18:34)
Ačiū labai, kodas sėkmingai panaudotas smile.gif Per kiek laiko mytoys atsiunčia prekes?

~2sav. pristate i namus.


parekomenduokit lesiu ,sunku issirinkt biggrin.gif nezinau i ka atkreipt demesi.
Atsakyti
Merginos, sorry už poster_offtopic.gif , bet kadangi šita tema neblogai skaitoma, gal kas ir patirties turit, tai galėsit patart.
Kaip yra su PVM grąžinimu už prekes, kurias perki būdamas užsienyje įv. parduotuvėse? Kaip visa tai vyksta? Aš pvz. nusiperku suknelę užsieny už 30 eurų ir turiu prašyt kiekvienoj parduotuvėj kažkokios formos, kad grįžus į LT kažkur(?) tą PVM galėčiau grąžintis? Tikriausiai ne visos parduotuvės tą paslaugą teikia? Ko gero koks maistas nesiskaito, per gerai noriu hihihi.gif
Žodžiu, užveskit kas nors ant tako, nes dabar žiauriai šalikelėj esu doh.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2014 04 07, 18:01)
Merginos, sorry už  poster_offtopic.gif , bet kadangi šita tema neblogai skaitoma, gal kas ir patirties turit, tai galėsit patart.
Kaip yra su PVM grąžinimu už prekes, kurias perki būdamas užsienyje įv. parduotuvėse? Kaip visa tai vyksta? Aš pvz. nusiperku suknelę užsieny už 30 eurų ir turiu prašyt kiekvienoj parduotuvėj kažkokios formos, kad grįžus į LT kažkur(?) tą PVM galėčiau grąžintis? Tikriausiai ne visos parduotuvės tą paslaugą teikia? Ko gero koks maistas nesiskaito, per gerai noriu hihihi.gif
Žodžiu, užveskit kas nors ant tako, nes dabar žiauriai šalikelėj esu  doh.gif  4u.gif

turbut kalbi apie paslaugą tax free. jei taip, tai parduotuve turi buti pazymeta Tax free zenklu, tada galima prasytis, kad sutvarkytu dokumentus. Tai galioja 3-iom salim, ty ne EU sajungai kiek zinau. Bnet jau taip yra lietuvos parduotuvese.
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2014 04 07, 19:01)
Merginos, sorry už  poster_offtopic.gif , bet kadangi šita tema neblogai skaitoma, gal kas ir patirties turit, tai galėsit patart.
Kaip yra su PVM grąžinimu už prekes, kurias perki būdamas užsienyje įv. parduotuvėse? Kaip visa tai vyksta? Aš pvz. nusiperku suknelę užsieny už 30 eurų ir turiu prašyt kiekvienoj parduotuvėj kažkokios formos, kad grįžus į LT kažkur(?) tą PVM galėčiau grąžintis? Tikriausiai ne visos parduotuvės tą paslaugą teikia? Ko gero koks maistas nesiskaito, per gerai noriu hihihi.gif
Žodžiu, užveskit kas nors ant tako, nes dabar žiauriai šalikelėj esu  doh.gif  4u.gif



iš kur čia pas jsu tokios žinios? biggrin.gif

nesu girdėjus. ir nelogiška biggrin.gif

tai jeigu pvz pas vokiečius pvm mažesnis? tai tep išeina jūs damokėt turite biggrin.gif g.gif
Papildyta:
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2014 04 07, 19:18)
Tai galioja 3-iom salim, ty ne EU sajungai kiek zinau. Bnet jau taip yra lietuvos parduotuvese.


na nebent ne EU smile.gif)
Atsakyti