Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių *218 tema

QUOTE(Lauruciuk @ 2014 04 17, 12:04)
Taip, S ir M dydziai staigiai dingo, idomu kaip cia bus, tikiuosi gausim  unsure.gif  Pagal ju lentele L yra 21.5-22.5 cm kojai

gausim gausim mirksiukas.gif pernai gi vyriškus šortus po kelis eur. pirkom. sau esu palta uz 5,99 pagavus bigsmile.gif Kartais buna pas juos su kainom nusigrybavimai, bet visada atsiuncia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saldu @ 2014 04 17, 12:18)
gausim gausim  mirksiukas.gif  pernai gi vyriškus šortus po kelis eur. pirkom. sau esu palta uz 5,99 pagavus  bigsmile.gif  Kartais buna pas juos su kainom nusigrybavimai, bet visada atsiuncia  smile.gif


esu ir as vaikisku sortu ir bliuzonu po 1 euro centa pagavus biggrin.gif tik ne viska gavau kiek pirkau, nes matyt pakuojant jau nebebuvo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lauruciuk @ 2014 04 17, 12:23)
esu ir as vaikisku sortu ir bliuzonu po 1 euro centa pagavus  biggrin.gif  tik ne viska gavau kiek pirkau, nes matyt pakuojant jau nebebuvo  g.gif

po centaaa!? thumbup.gif
Atsakyti
Viskas GAPo nupirkau 2 uzsakymus, aciu prisijungusioms wub.gif Daugiau nebesiuskit, nepirksiu biggrin.gif Gausiu daug vienodu prekiu lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(saldu @ 2014 04 17, 12:26)
po centaaa!?  thumbup.gif


aha, buvo pora tokiu geru kartu biggrin.gif dar trecias kartas triusikuciai dukrai, tik jie iki siol dar dideli, nors pirkau pries 2 metus lotuliukas.gif
Atsakyti
Ar Vilniuje dar kas nors pirks is GAP? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglynas9 @ 2014 04 17, 11:49)
Neberašykit - GAP jau surinkau 4u.gif



AR dar kas Vilniuje renka GAP ? noreciau labai prisijungti nes prie Eglyno nespejau ax.gif
Atsakyti
Murashke, pasižiūrėjau order historių, tai niekad nepirkau už tiek, kad kliūčiau muitinei... Tai nelabai ką galiu pasakyt apie FU
Atsakyti
QUOTE(Veronika~ @ 2014 04 17, 12:31)
Ar Vilniuje dar kas nors pirks is GAP?  4u.gif


siuskit man savo norus, as uzsakysiu taip bus greiciau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(natina @ 2014 04 16, 21:25)
bet nematau su guma pas juos? blush2.gif

tiesiog užeinat ant vienos iš išvardintų lovų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tabeliukas @ 2014 04 17, 12:37)
siuskit man savo norus, as uzsakysiu taip bus greiciau  4u.gif



GAP UZSAKYTA!! mergytes nebesiuskit nes jau uzsakiau. tom kuriom atrasiau tik tos ir spejo prisijungti nes mano pietu pertrauka baigesi ir sedeti cia jau ilgiau nebegaliu 4u.gif
Atsakyti
naturisimo

user posted image
Atsakyti
prisijungciau is GAP
Atsakyti