Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių *218 tema

kur baltas paklodes su guma apsimoka pirkt?
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2014 04 15, 20:58)
Siaubiakas  blink.gif
Na man tai grąžino už siuntimą, nors prašiau 20 sv., bet grąžino tik 10 sv. Aš PP bylą buvau iškėlus. Bet pas mane truputį kita situacija buvo, jie patys dalies siuntinio neatsiuntė, nežinau ar pradangino kurjeriai ar nuvagė kažkas sad.gif

Grynas siaubakas. A6 manau rytoj vel juos atakuosiu del siuntimo islaidu kompensavimo, nes matau kad mano statusas-laukia kurjerio. Gal kur nors rasyti kitur nei i cancel...... @......??? Gal kazkaip pagazdinti juos?
Atsakyti
RYTOJ uzsakau is www.everything5pounds.com 4u.gif cia rytojaus naujienos, https://www.facebook...6...4947&type=1 kaunas, bet galiu siusti smile.gif kaina tikrai nebus daugiau kaip po 27, gal net ir pigiau gautusi jei daugiau prisijungs musu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kipitun @ 2014 04 15, 20:41)
Oi kaip gerai, reiks pasimatuoti bigsmile.gif  Tik nuolaidos dabar ilgai jau nebus. Aš tik šiandien gavau užsakymą nupirkti juos ir nuolaidas pražioplinau.
Kiek galvoju, Vilniuje lyg niekur nemačiau.  Gal pamenate kiek jie kainuoja be nuolaidos? Ir gal kas galit parašyti kokioje Vilniaus maximoje matėte crocs 4u.gif



Marijampoles maximose siandien maciau vis dar vyksta visai avalynei ir slepetems 40 proc. nuolaida, tai gal ir Vilniuje pratesta. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(werika @ 2014 04 15, 11:35)
Jei pas mus kaldra 140x205 - įkišiu į šiuos išmatavimus ar nelabai? smile.gif

Aš nesukišau, gal komplektas komplektui nelygus
unsure.gif
QUOTE(Ingada @ 2014 04 15, 21:22)
Marijampoles maximose siandien maciau vis dar vyksta visai avalynei ir slepetems 40 proc. nuolaida, tai gal ir Vilniuje pratesta.  mirksiukas.gif

Alytuje irgi ax.gif
Atsakyti
Laba diena. Kaip ir kur galima nupirkti pigus rubeliai kudikui (0-12 men.) is Anglijos, USA?
Atsakyti
Nagi,mergaitės,junkitės mirksiukas.gif negi niekam nereikia lęšiukų pigiau g.gif
Jau esame trise,dar reiktų bent vienos besijungiančios....perku nebe pirmą kartą,tad drąsiai galite jungtis 4u.gif

Kartoju skelbimą

Renku užsakymą lęšiukams iš PL (parduoda tik po visą pakuotę,vienetais neprekiauja schmoll.gif )
http://www.szkla.com/
informacija norinčioms jungtis
1. siuntimas į LT 30 zl (dalinsiu iš žmonių skaičiaus)
2. turiu 5 proc.nuolaidą
3. pirksiu apie balandžio 20 d.
4. siųskite nuorodas ausra.bau@gmail.com
5. įkelkite lęšiukų nuorodą ir nurodykite stiprumą
6. persiųsiu paštu arba per LPexpress
7. bankas SEB (jei kitas + 1,40)
8. Vilkaviškis
8. apmokėjimas prieš perkant
P.S. atkreipkite dėmesį,kad tame tinklapyje kaina kinta nuo perkamų pakuočių skaičiaus


Atsakyti
QUOTE(vikruole @ 2014 04 15, 20:14)
Grynas siaubakas. A6 manau rytoj vel juos atakuosiu del siuntimo islaidu kompensavimo, nes matau kad mano statusas-laukia kurjerio. Gal kur nors rasyti kitur nei i cancel...... @......??? Gal kazkaip pagazdinti juos?


Aš bandžiau gąsdint tuo ECC, bet jiem dzin buvo iki kol PP bylos neiškėliau.
Net nežinau, ką čia jums daugiau patarti sad.gif
Atsakyti
QUOTE(rozinisgyvenimas @ 2014 04 15, 21:35)
Nagi,mergaitės,junkitės  mirksiukas.gif  negi niekam nereikia lęšiukų pigiau  g.gif
Jau esame trise,dar reiktų bent vienos besijungiančios....perku nebe pirmą kartą,tad drąsiai galite jungtis 4u.gif

Tikrai patikima mamytė, pirkau žiemą su jumis , tai dar turiu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vikruole @ 2014 04 15, 19:39)
Supykau ir as ant SD. Ot šudžiai: prekių buvo 28 vnt. Užsakymą padariau, bet po dviejų dienų parašė, kad nebus 15 vnt. maikių. Na viakas būtų gerai, jei būčiau galėjus atšaukti užsakymą, bet neleido, nes neva paruoštas siuntinys siųsti. Negana to, parašiau jiems laišką, tai gal sumažinsite siuntimo kainą, nes daugiau nei pusę prekių dingę. Ir vėl tipo bla bla bla, negalime, nes viskas jau kelyje. Tada rašau, prašau suteikite nuolaidą sekančiam apsipirkimui, kad jau taip. Bet ką jūs manote, nea, mes galime tik atsiprašyti kad taip įvyko. O siuntimas tai 26,66 dol.  doh.gif  Na žodžiu grynas minusas.  doh.gif

man ziema isminusavo striukes ir paliko tik pirstines, tai man patys liepe kai ateis siuntinys jo nepriimti, kad jiems griztu atgal. minusas - svaro kurso pirkimo ir grazinimo skirtumas.
Atsakyti
QUOTE(lili* @ 2014 04 15, 21:53)
Tikrai patikima mamytė, pirkau žiemą su jumis , tai dar turiu  thumbup.gif


wub.gif Ačiū už palaikymą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2014 04 15, 19:48)
Bent pas mus jie taip be rysio sudeti - ne prie batu...


Kaune irgi ne prie batų kažkur mačiau, lyg prie laikraščių g.gif biggrin.gif
Atsakyti