Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių *218 tema

QUOTE(Spingsuliukas @ 2014 04 15, 16:38)
Gal pasakysite kur imanoma rast masha i medved personazu.Na apart Kinija ir ebay smile.gif


rusija, ukraina biggrin.gif, yra amazone angliskam 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(debesiuke:) @ 2014 04 15, 07:41)
Sugalvojau užsiregistruot mokejimai.lt  smile.gif  Permečiau sąlygas, nu viskas ten pas juos nemokamai arba labai pigiai. Kas naudojas, gal patvirtins ar tikrai nėra jokių paslėptų metinių ar pan. mokesčių. Ar šiaip gal yra kokių jums nepatinkančių niuansų  ax.gif
Ačiū 4u.gif


Man dar prie visų privalumų patinka tas, kad pavedimas į užsienio banką kainuoja tik 0,80 eur., kai tuo tarpu iš kokio banko į užsienio banką 50-60 Lt. doh.gif Dažnai aišku netenka daryt, bet dabar darau kartą į mėnesį, tai va jau ir susitaupo iškart smile.gif
Atsakyti
murashke, ar spėjau prisijungt prie MyToys.de užsakymo? Siunčiau laiškelį prieš 3 valandas... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2014 04 15, 19:43)
Man dar prie visų privalumų patinka tas, kad pavedimas į užsienio banką kainuoja tik 0,80 eur., kai tuo tarpu iš kokio banko į užsienio banką 50-60 Lt.  doh.gif  Dažnai aišku netenka daryt, bet dabar darau kartą į mėnesį, tai va jau ir susitaupo iškart smile.gif



Sugundet mane su mokejimai.lt
O gal kam teke ir bauda policijai \svedu\ moketi, ar viskas sklandziai gavosi. O tai NORDEA banke 150 Lt uzsiprase.
Atsakyti
QUOTE(rasamal @ 2014 04 15, 18:58)
Sugundet mane su mokejimai.lt
O gal kam teke ir bauda policijai \svedu\ moketi, ar viskas sklandziai gavosi. O tai NORDEA banke 150 Lt uzsiprase.


Nu šaakės blink.gif blink.gif , 80 Lt. dar girdėjau, bet 150 blink.gif , nu viršūnė. Tai darykit tą pavedimą ir viskas ar ten kažkaip special reikia, kai policija? Jie gi matys jūsų vardą, pavardę, kaip iš banko, viskas oficialiai ir legaliai, ir paskirtį galėsit nurodyt.
Atsakyti
Merginos, reikia pagalbos dėl crocs 4u.gif
Turiu nupirkti crocs baya, gerą kainą radau čia http://www.amazon.co...ords=crocs baya Iš pavadinimo sprendžiu, kad dydžiai vyriški, bet ar gali taip būti, juk paprastai unisex būna g.gif
Ir dar klausimas ar šitas modelis atitinka dydžių lentelę? Nes galvoju, jei dydžiai vyriški, tai su 25,5 cm pėda reiktų imti UK 7 arba USA 8 dydį g.gif
Bet EUR atitikmenį rodo 41-42 dydį blink.gif Bijau suklysti su tais vyriškais dydžiais.
Ar pirkti UK7? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kipitun: 15 balandžio 2014 - 19:30
QUOTE(kipitun @ 2014 04 15, 20:30)
Merginos, reikia pagalbos dėl crocs 4u.gif
Turiu nupirkti crocs baya, gerą kainą radau čia http://www.amazon.co...ords=crocs baya Iš pavadinimo sprendžiu, kad dydžiai vyriški, bet ar gali taip būti, juk paprastai unisex būna g.gif
Ir dar klausimas ar šitas modelis atitinka dydžių lentelę? Nes galvoju, jei dydžiai vyriški, tai su 25,5 cm pėda reiktų imti UK 7 arba USA 8 dydį  g.gif
Bet EUR atitikmenį rodo 41-42 dydį blink.gif Bijau suklysti su tais vyriškais dydžiais.
Ar pirkti UK7? 4u.gif


ju gi maksimoje yra, ir kai buna 40% nuolaida (pvz pereita savaite) - kaina geresne tikrai gaunas mirksiukas.gif
Atsakyti
Supykau ir as ant SD. Ot šudžiai: prekių buvo 28 vnt. Užsakymą padariau, bet po dviejų dienų parašė, kad nebus 15 vnt. maikių. Na viakas būtų gerai, jei būčiau galėjus atšaukti užsakymą, bet neleido, nes neva paruoštas siuntinys siųsti. Negana to, parašiau jiems laišką, tai gal sumažinsite siuntimo kainą, nes daugiau nei pusę prekių dingę. Ir vėl tipo bla bla bla, negalime, nes viskas jau kelyje. Tada rašau, prašau suteikite nuolaidą sekančiam apsipirkimui, kad jau taip. Bet ką jūs manote, nea, mes galime tik atsiprašyti kad taip įvyko. O siuntimas tai 26,66 dol. doh.gif Na žodžiu grynas minusas. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2014 04 15, 20:33)
ju gi maksimoje yra, ir kai buna 40% nuolaida (pvz pereita savaite) - kaina geresne tikrai gaunas mirksiukas.gif


Oi kaip gerai, reiks pasimatuoti bigsmile.gif Tik nuolaidos dabar ilgai jau nebus. Aš tik šiandien gavau užsakymą nupirkti juos ir nuolaidas pražioplinau.
Kiek galvoju, Vilniuje lyg niekur nemačiau. Gal pamenate kiek jie kainuoja be nuolaidos? Ir gal kas galit parašyti kokioje Vilniaus maximoje matėte crocs 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kipitun @ 2014 04 15, 20:41)
Oi kaip gerai, reiks pasimatuoti bigsmile.gif  Tik nuolaidos dabar ilgai jau nebus. Aš tik šiandien gavau užsakymą nupirkti juos ir nuolaidas pražioplinau.
Kiek galvoju, Vilniuje lyg niekur nemačiau.  Gal pamenate kiek jie kainuoja be nuolaidos? Ir gal kas galit parašyti kokioje Vilniaus maximoje matėte crocs 4u.gif

Bent pas mus jie taip be rysio sudeti - ne prie batu... Stendas stovi prie vaikisku striukiu lotuliukas.gif doh.gif Jei ieskociau croksu maksimoje - tikrai ten neziureciau... Kainos neatsimenu, nes ziurejau pernai - tai apie 40-50 gavosi su nuolaida atrodo, bet galiu ir klysti - senai tas buvo...
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2014 04 15, 20:48)
Bent pas mus jie taip be rysio sudeti - ne prie batu... Stendas stovi prie vaikisku striukiu lotuliukas.gif  doh.gif Jei ieskociau croksu maksimoje - tikrai ten neziureciau... Kainos neatsimenu, nes ziurejau pernai - tai apie 40-50 gavosi su nuolaida atrodo, bet galiu ir klysti - senai tas buvo...


Labai jums ačiū už tokį greitą atsakymą. Eisiu į didžiąsias maximas ieškoti, turbūt ten ir pirksiu. Kartais geriau brangiau nupirkti, bet su galimybe matuotis ir apkeisti jei netiks dydis. Nes man dovanai reikia.
Atsakyti
QUOTE(vikruole @ 2014 04 15, 19:39)
Supykau ir as ant SD. Ot šudžiai: prekių buvo 28 vnt. Užsakymą padariau, bet po dviejų dienų parašė, kad nebus 15 vnt. maikių. Na viakas būtų gerai, jei būčiau galėjus atšaukti užsakymą, bet neleido, nes neva paruoštas siuntinys siųsti. Negana to, parašiau jiems laišką, tai gal sumažinsite siuntimo kainą, nes daugiau nei pusę prekių dingę. Ir vėl tipo bla bla bla, negalime, nes viskas jau kelyje. Tada rašau, prašau suteikite nuolaidą sekančiam apsipirkimui, kad jau taip. Bet ką jūs manote, nea, mes galime tik atsiprašyti kad taip įvyko. O siuntimas tai 26,66 dol.  doh.gif  Na žodžiu grynas minusas.  doh.gif


Siaubiakas blink.gif
Na man tai grąžino už siuntimą, nors prašiau 20 sv., bet grąžino tik 10 sv. Aš PP bylą buvau iškėlus. Bet pas mane truputį kita situacija buvo, jie patys dalies siuntinio neatsiuntė, nežinau ar pradangino kurjeriai ar nuvagė kažkas sad.gif
Atsakyti