Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių *218 tema

QUOTE(roka @ 2014 04 06, 16:06)
Jūs Amazon.co.uk jau išnadojot 20proc koduką? Prie Amazon.de prisijungėt tais pačiais duomenimis? Na gal europinės parduotuvės sujungtos. Nors aš asmeniškai pirkau Amazon com, tai koduką gavau lygiai taip pat, užsisakiusi naujienlaiškį.

Pabandykit tiesiog naują acountą susikurti su kitu el.paštu ir viskas.

Mergaites kur jus ta naujienlaiski randat blush2.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(gaaabriele @ 2014 04 05, 19:49)
Renku mytoys.de  4u.gif Siuntimas turetu gautis 4 eurai (jei vis dar veikia 10 euru nuolaidu kodukas), esame tryse, but gerai surasti ketvirta zmogu smile.gif Uzsakinesiu pirmadieni smile.gif
Krepselius siusti gaaabriele@yahoo.com
Kaunas, galimas siuntimas smile.gif


Vis dar laukiu prisijungianciu 4u.gif
Atsakyti
Merginos, gal žinote kaip angliškai vadinasi vaikiška mozaika iš burbuliukų, kuriuos galima sudėlioti į paveikslėlį, po to karštu lygintuvu išlyginti ir gausis erdvinis darbelis? Arba gal kažkur matėte?
Nežinau, kaip surasti, nes nežinau, kaip vadinasi doh.gif

QUOTE(bbiitute @ 2014 04 06, 15:27)
Mergaites kur jus ta naujienlaiski randat  blush2.gif  g.gif

Kai prisijungiat prie bet kurio amazono, viršuje keliauja eilutė - užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite 20proc nuolaidą. Ta eilutė man vaidenosi tol, kol aš naujienlaiškį užsisakiau. Vėliau dingo.
Galbūt galima ir kitais būdais tai surasti, nežinau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(roka @ 2014 04 06, 15:51)
Merginos, gal žinote kaip angliškai vadinasi vaikiška mozaika iš burbuliukų, kuriuos galima sudėlioti į paveikslėlį, po to karštu lygintuvu išlyginti ir gausis erdvinis darbelis? Arba gal kažkur matėte?
Nežinau, kaip surasti, nes nežinau, kaip vadinasi  doh.gif
Kai prisijungiat prie bet kurio amazono, viršuje keliauja eilutė - užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite 20proc nuolaidą. Ta eilutė man vaidenosi tol, kol aš naujienlaiškį užsisakiau. Vėliau dingo.
Galbūt galima ir kitais būdais tai surasti, nežinau 4u.gif



hama beads man rodos
Atsakyti
Gal pirkot kur pigiau išmanųjį plasteliną, prisireikė ax.gif . Įdomu tam pigu.lt koks jis ten g.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(roka @ 2014 04 06, 16:51)

Kai prisijungiat prie bet kurio amazono, viršuje keliauja eilutė - užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite 20proc nuolaidą. Ta eilutė man vaidenosi tol, kol aš naujienlaiškį užsisakiau. Vėliau dingo.
Galbūt galima ir kitais būdais tai surasti, nežinau 4u.gif

blink.gif g.gif niekada tokios nemaciau g.gif o tai tau ir as noriu biggrin.gif bigsmile.gif kaip rasti g.gif ?
Atsakyti
Gal kas užsakinėsit kada lęšius Kaune? Giminaitė brangiausiai perka, tai duočiau kontaktus, prisijungtų.
Atsakyti
QUOTE(roka @ 2014 04 06, 08:00)
Atleiskit, negaliu uždėti pinigų už žmogų, kurio nepažįstu, kuris į žinutes neatsako ir kuris užsisakė nemažą kiekį nestandartinio dydžio beveik vienodų prekių, kur aš paskui su jom dingsiu, jeigu ką doh.gif


Pas mane GIMINAIČIAI po metus ir daugiau prekių nepasiima, aišku uždėjusi esu, tai ką jau kalbėt apie nepažįstamus doh.gif cool.gif

QUOTE(gaaabriele @ 2014 04 06, 15:45)
Vis dar laukiu prisijungianciu  4u.gif


Aš tikrai prisijungsiu, negaliu dabar pažiūrėt, vaikai aplink trinasi, o ten bus dovanos biggrin.gif Kai užmigs, pripulsiu lotuliukas.gif


Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2014 04 06, 17:26)
Gal kas užsakinėsit kada lęšius Kaune? Giminaitė brangiausiai perka, tai duočiau kontaktus, prisijungtų.


Aš žadu užsakinėti po 1-2 savaičių lęšius iš PL ,kai susirinks kompanija bent 4-5 mergaitės
turiu 5 proc.nuolaidą nuo praeito pirkimo ax.gif
dalinsiu 30 zl atvežimą iš žmonių skaičiaus
galite iš anksto norinčios siųsti krepšelius ,persiųsiu paštu arba per LPexpress terminalą
ausra.bau@gmail.com

Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2014 04 06, 15:56)
hama beads man rodos

Einu googlint, ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rozinisgyvenimas @ 2014 04 06, 18:24)
Aš žadu užsakinėti po 1-2 savaičių lęšius iš PL ,kai susirinks kompanija bent 4-5 mergaitės
turiu 5 proc.nuolaidą nuo praeito pirkimo ax.gif
dalinsiu 30 zl atvežimą iš žmonių skaičiaus
galite iš anksto norinčios siųsti krepšelius ,persiųsiu paštu arba per LPexpress terminalą
ausra.bau@gmail.com

Jūs Kaune?
Papildyta:
Kai šaukiau per visas temas, kad perku SD, tai tik dvi (MonChery ir vikruole) atsirado norinčios. O šiandien atsibudo visos ax.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maja Di: 06 balandžio 2014 - 18:03
QUOTE(roka @ 2014 04 06, 15:06)
Jūs Amazon.co.uk jau išnadojot 20proc koduką? Prie Amazon.de prisijungėt tais pačiais duomenimis? Na gal europinės parduotuvės sujungtos. Nors aš asmeniškai pirkau Amazon com, tai koduką gavau lygiai taip pat, užsisakiusi naujienlaiškį.

Pabandykit tiesiog naują acountą susikurti su kitu el.paštu ir viskas.


su nauja acounta nepraeis, dariau jau tai ir rezultatas

Your Order has been cancelled because our records indicate that you have already taken advantage of this promotion with a different Amazon.co.uk account.
biggrin.gif
Atsakyti