Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių *218 tema

Mergaitės, jei užmatysit SD koduką, šaukit garsiai, nes labai reikia. O bendrai, tai kažkaip jau nelabai man jis su savo išėmimais iš krepšio kai jau užsakymas užsakytas. Ir siuntimas pabrango ir puslapyje prekės yra, o po užsakymo išiminėja. Ot jie doh.gif
Atsakyti
Gal kas renka uzsakyma cocooncenter.co.uk ? labai reikia biodermos micelinio vandens, gaaaal kam dar reikia ax.gif parasykite AZ, labai laukciau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vikruole @ 2014 04 14, 21:33)
Mergaitės, jei užmatysit SD  koduką, šaukit garsiai, nes labai reikia. O bendrai, tai kažkaip jau nelabai man jis su savo išėmimais iš krepšio kai jau užsakymas užsakytas. Ir siuntimas pabrango ir puslapyje prekės yra, o po užsakymo išiminėja. Ot jie  doh.gif

ir as supykau ant SD, subrangino tiek siuntima begedziai, neleidzia prekintis pigiai tongue.gif
Atsakyti
Sveikutės,

gal kas didžiosiose maximoje (Vilnius, Kaunas) pirktų lego su 40 proc. Paprašyčiau rinkinuką nupirkti, nes mūsų mieste labai nedidelis pasirinkimas verysad.gif žinoma ne už ačiūsmile.gif Siųsti nereiktų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(citrinike @ 2014 04 15, 06:56)
ir as supykau ant SD, subrangino tiek siuntima begedziai, neleidzia prekintis pigiai  tongue.gif


Aš ir anksčiau prekinausi per UK adresą jei ne itin daug reikėdavo, dabar subrangus siuntimui jaučiu į LT tikrai brangu pirkt cool.gif
Atsakyti
Sugalvojau užsiregistruot mokejimai.lt smile.gif Permečiau sąlygas, nu viskas ten pas juos nemokamai arba labai pigiai. Kas naudojas, gal patvirtins ar tikrai nėra jokių paslėptų metinių ar pan. mokesčių. Ar šiaip gal yra kokių jums nepatinkančių niuansų ax.gif
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
lyg gera kaina smile.gif tik nepasitikiu šiuo pslp kažkaip biggrin.gif
http://beta.lt/siaul...amp;show_more=1
Atsakyti
Renku SD ir Tesco rubus, Tesiai, persiunciu mirksiukas.gif
Atsakyti
Del lessthan10pounds:
Siuntimas is ten i LT kainuoja 15,99 svaru. Aisku, kuo daugiau prekiu, tuo pigiau, bet min noretusi 11-12 vnt surinkt kad butu bent po 27lt (cia jei prekiu kaina 5 svarai) Atsiuskit savo krepselius i saulutecool@gmail.com bandysiu parinkti, jei surinksim uzsakysiu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulutecool: 15 balandžio 2014 - 08:05
Siandien Klaipedoje uzsakinesiu is http://www.lessthan10pounds.com smile.gif
Atsakyti
QUOTE(debesiuke:) @ 2014 04 15, 07:41)
Sugalvojau užsiregistruot mokejimai.lt  smile.gif  Permečiau sąlygas, nu viskas ten pas juos nemokamai arba labai pigiai. Kas naudojas, gal patvirtins ar tikrai nėra jokių paslėptų metinių ar pan. mokesčių. Ar šiaip gal yra kokių jums nepatinkančių niuansų  ax.gif
Ačiū 4u.gif

nėra, viskas gerai. neseniai atradau mokejimai.lt, man labai patogi sistema, bet kuriai pirkėjai arba kompanjonei gali pasiūlyti jos banką, už pinigų pervedimą ir įskaičiavimą mokama tik vieną kartą ir kam aktualu, nereikia labai asmeninių duomenų dalinti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ToBeOrange @ 2014 04 15, 09:05)
nėra, viskas gerai. neseniai atradau mokejimai.lt, man labai patogi sistema, bet kuriai pirkėjai arba kompanjonei gali pasiūlyti jos banką,


bet turi būtinai mokėt per šią sistemą?
per savo banką negali gi
Atsakyti