Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių *218 tema

QUOTE(Spingsuliukas @ 2014 04 14, 12:55)
Gal kas renka Asda?Jei ka galiu pirkti pati per Tuki.Bet as is Elektrenu taigis reiktu persiusti.Ar tokiomis salygomis kas jungtusi?


Aš jungciaus jei siuntinį pavyktų gauti iki gegužės 12 d. smile.gif man labai reik princeses sukneles.
Atsakyti
QUOTE(Kristiniux @ 2014 04 13, 21:48)
ačiū už atsakymą, ne urmu imta, tiesiog 2 pakuotės po 3 vnt.
gal reiks tada į amazoną parašyt, šiand dar kart pardavėjui parašiau, žiūrėsiu, gal atsakys visgi g.gif


as ta pasakyma urmu turejau omeny - kad daug kas tuo paciu metu pirko, is to pacio pardavejo ir siunte tuo paciu adresu mirksiukas.gif


QUOTE(Neringiux @ 2014 04 13, 21:55)
Mergaites, is kur siunciates penalus pradinukams. Ieskau tokio, kad butu su gumytem, kad rasymo priemones nesimetytu po penala.


pirkau cia LT - ir nepersistenkit su tais su gumytem - nes daug kam jie nepasitvirtino - vaikai paprasciausiai nekisa ten piestuku... nespeja, nenori, tingi - tad jie ne tik kad metosi po penala, bet ir po visa kuprine... blush2.gif Bent man labiausiai pasiteisino (no mano vaikui):

http://www.biuroreik...36:w.800.:h.500

jo isore is tokiu:
http://www.biuroreik...03:w.800.:h.500

cia ikeliau pirmus pasitaikiusius - yra ir spalvu ir rastu pasirinkimas, tiek berniukams, tiek mergaitems rolleyes.gif
Atsakyti
Mamytes, sakykit, kur perkat kaldrytes vaikams? mums reikia nestandartinio dydzio-ilgis 180 cm.
Atsakyti
QUOTE(Chanel1 @ 2014 04 14, 09:09)
Na surizikuosiu parinkti http://www.beautyatcreightons.co.uk/ tiesiai į LT, siuntimui 30 svarų pasidalinti. Rinksiu 10 ar 15 žmonių. Bankas SEB ir Nordea, Vilnius. priimsiu tik su nedideliais krepšeliais t.y. prekių skaičiumi.

Nupirkta. Daivija jūsų dėžutė pilna 4u.gif
Atsakyti
Gal jus zinosite, uz devyniolika doleriu is amazon.com uzsisakiau arbatos. tai kaip su muitais. zinau kad siuncia su fedexu, bet ar gausiu arbatele i namus ar reiks vykti prie oro uosto ir mokescius moketi? ar man pranes ar paciai reiks skambinti/? is anksto aciu...
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2014 04 14, 19:13)
pirkau cia LT - ir nepersistenkit su tais su gumytem - nes daug kam jie nepasitvirtino - vaikai paprasciausiai nekisa ten piestuku... nespeja, nenori, tingi - tad jie ne tik kad metosi po penala, bet ir po visa kuprine... blush2.gif  Bent man labiausiai pasiteisino (no mano vaikui):


drinks_cheers.gif geriausias penalas, kur sumeti ir baigta. Su gumytėm tai nežinau, nebent pedantas vaikas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tabeliukas @ 2014 04 13, 18:47)
is SD renku as jeigu norite galite prisijungti.
Vilnius.


SD Vilnius - nupirkta 4u.gif
aciu mergaitems tos kurios prisijunge
Atsakyti
QUOTE(kregzde @ 2014 04 14, 21:06)
drinks_cheers.gif geriausias penalas, kur sumeti ir baigta. Su gumytėm tai nežinau, nebent pedantas vaikas  biggrin.gif

man va tas kur nuoroda imeciau - dukrai baisiai patiko, ir man tiko - nes parkeris nesidauzo bile kur, ikistas i gumyte, o va piestukus apacioje laiko mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Harriet @ 2014 04 14, 19:38)
Gal jus zinosite, uz devyniolika doleriu is amazon.com uzsisakiau arbatos. tai kaip su muitais. zinau kad siuncia su fedexu, bet ar gausiu arbatele i namus ar reiks vykti prie oro uosto ir mokescius moketi? ar man pranes ar paciai  reiks skambinti/? is anksto aciu...


Tai jei 19$, tai neviršys 75 Lt., tai nebus ir muito.
Papildyta:
Merginos, priminkit ar visuose amazon'uose eina tie patys nuolaidų kodai? Man reikia .de knygai, tai galiu anglų k. ieškot ar reik būtinai vokiečių? Jei vokiečių - tada man šakės wacko.gif gun_bandana.gif
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2014 04 14, 21:01)
Tai jei 19$, tai neviršys 75 Lt., tai nebus ir muito.
Papildyta:
Merginos, priminkit ar visuose amazon'uose eina tie patys nuolaidų kodai? Man reikia .de knygai, tai galiu anglų k. ieškot ar reik būtinai vokiečių? Jei vokiečių - tada man šakės  wacko.gif  gun_bandana.gif

na as pernai Columbia kombi pirkau vaikui is Amazon.com....apie 100 usd suma buvo, bet jokio muito wink.gif
Atsakyti
QUOTE(saulutecool @ 2014 04 14, 13:46)
Gaila kad nesiunciat, prisijungciau su 2 prekytem. O jei parinkciau Kaune, ar atsirastu norinciu? Jeigu ka galiu siusti. Bankas swedbank  4u.gif


noreciau prisijungti prie lessthan10pounds su keliom prekytem.
Tik koks siuntimo mokestukas gaunasi?
Atsakyti
QUOTE(jurgyte666 @ 2014 04 14, 21:03)
na as pernai Columbia kombi pirkau vaikui is Amazon.com....apie 100 usd suma buvo, bet jokio muito wink.gif


Pasisekė rolleyes.gif
Atsakyti