Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių *218 tema

Jei siuntimas bus mažiau, nei 2sv, jungiuosi ir aš 4u.gif 4u.gif
Kitaip bus tas pats, kas per Tuki ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Chanel1 @ 2014 04 14, 08:09)
Na surizikuosiu parinkti http://www.beautyatcreightons.co.uk/ tiesiai į LT, siuntimui 30 svarų pasidalinti. Rinksiu 10 ar 15 žmonių. Bankas SEB ir Nordea, Vilnius. priimsiu tik su nedideliais krepšeliais t.y. prekių skaičiumi.

Atsakyti
Panevėžyje iki pietų renku SD. Priimčiau su nedideliu krepšiuku smile.gif Arba mielai prisijungčiau prie kitos renkančios Panevėžyje 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2014 04 14, 10:41)
jei nesunku-luktelk manęs  4u.gif  ar bent įkelk į sąrašą,kad būsiu smile.gif turiu išlėkti į miestą, bet iki kokių 17val atsiųsčiau  4u.gif  4u.gif

Oki 4u.gif

QUOTE(roka @ 2014 04 14, 10:50)
Jei siuntimas bus mažiau, nei 2sv, jungiuosi ir aš  4u.gif  4u.gif
Kitaip bus tas pats, kas per Tuki  ax.gif
Papildyta:

Jei tik jungsis merginos 2 sv. turėtų gautis, bet abejoju ar mažiau gausis 4u.gif
Gal kitaip skaičiuoju,bet man nesigauna tas pats, kitaip neapsiimčiau rinkti smile.gif Kad būtų nemokamas UK, reik bent 15 prekių, o 15 šampūnų jau sveria 4,5 kg, o jei dar dušo želė ar didesnės talpos šampūnai... Tai jau gaunas daug daugiau nei 2 sv. 4u.gif
Atsakyti
Ar perkat dar kas nors iš akoma.uk g.gif , senai pirkdavau, kol dar nebuvo lt puslapio. Dabar pažiūrėjau, Lt nėra mano norimos prekės, pirkčiau per tuki, Vilnius, gal kas nori prisijungt g.gif .
Atsakyti
[QUOTE]Panevėžyje iki pietų renku SD. Priimčiau su nedideliu krepšiuku smile.gif Arba mielai prisijungčiau prie kitos renkančios Panevėžyje 4u.gif

As noreciau prisijungti. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Chanel1 @ 2014 04 14, 11:04)
Oki 4u.gif
Jei tik jungsis merginos 2 sv. turėtų gautis, bet abejoju ar mažiau gausis 4u.gif
Gal kitaip skaičiuoju,bet man nesigauna tas pats, kitaip neapsiimčiau rinkti smile.gif Kad būtų nemokamas UK, reik bent 15 prekių, o 15 šampūnų jau sveria 4,5 kg, o jei dar dušo želė ar didesnės talpos šampūnai... Tai jau gaunas daug daugiau nei 2 sv. 4u.gif

Chanel1 jeigu jūs viena imsite tuos 15 vnt. tai gal ir apsimoka, bet jeigu ima po 5 vnt., tas svoris ir dalinasi ant 3, tai gausis po 2,25 svaro per u.k. mirksiukas.gif Ir didelio užsakymo rinkt nereikia, bet kiekviena skaičiuojam kaip mums patogiau ir paprasčiau 4u.gif
Atsakyti
Aj merginos, nrekreipkit demesio i tuos pageidavimo koncertus, jau greit tik jie ir beliks temoje biggrin.gif
Atsakyti
Prie BeautyCreightors prisijungsiu, jei vis dar rinksit smile.gif

Ir didelis ačiū merginoms, kurios užsakinėja.. visad lengviau prisijungti nei užsakinėti smile.gif kartą mėginau, knisausi, sėdėjau, pergyvenau, po to vis tiek priekaištų buvo visokių, tai.. daugiau ir nebemėginu rinkt, ne mano nervams biggrin.gif tad labai vertinu darbą tų merginų, kurios sutinka parinkti, savo šeimos laiką aukodamos ir nieko už tai neprašydamos 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rudens vaikas: 14 balandžio 2014 - 11:35
Gal kas renka Asda?Jei ka galiu pirkti pati per Tuki.Bet as is Elektrenu taigis reiktu persiusti.Ar tokiomis salygomis kas jungtusi?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Spingsuliukas: 14 balandžio 2014 - 11:57
QUOTE(Rudens vaikas @ 2014 04 14, 12:34)
Prie BeautyCreightors prisijungsiu, jei vis dar rinksit smile.gif


Renku iki kol siuntimas bus 2 svarai žmogui, vakare užsakinėsiu, palyginus nedaug ir liko sulaukti tik 4 prisijungiančių mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chanel1: 14 balandžio 2014 - 12:45
QUOTE(Edita_27 @ 2014 04 13, 16:58)
Gal kas nori prisijungti prie http://lessthan10pounds.com. Klaipeda, nesiunciu.


Gaila kad nesiunciat, prisijungciau su 2 prekytem. O jei parinkciau Kaune, ar atsirastu norinciu? Jeigu ka galiu siusti. Bankas swedbank 4u.gif
Atsakyti
gal kas norite prisijungti prie http://www.mytoys.de ?
turiu 10 euru koda smile.gif
Atsakyti