Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių *218 tema

Gal kas pirksit is SD, jungčiausi Kaune arba Vilniuje 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vikruole @ 2014 04 14, 07:17)
Mergaites, soos, padekit kas galit, uzsakiau vakar SD. Viska leido ideti i krrepsiu.  Gavau viena laiska, kad viskas liuks, jusu uzsakymas toks ir toks. O siandien gaunu, kad krepsiuke nebera 9 prekiu (visu vyr. maikiu). Kaip man reiketu sustabdyti siuntima, imesciau kitokiu spalvu tas maikes uz ta pacia suma). Kas gali padeti parasyti ir kur?

Aš bandyčiau jiems rašyti, man tik vieną prekę atšaukė, tai nieko nedariau, bet jei tiek, tikrai tiesiogiai rašyčiau, gal leistų koreguoti, jei dar neišsiūstas užsakymas mirksiukas.gif
Atsakyti
Na surizikuosiu parinkti http://www.beautyatcreightons.co.uk/ tiesiai į LT, siuntimui 30 svarų pasidalinti. Rinksiu 10 ar 15 žmonių. Bankas SEB ir Nordea, Vilnius. priimsiu tik su nedideliais krepšeliais t.y. prekių skaičiumi.
Atsakyti
QUOTE(Chanel1 @ 2014 04 14, 09:09)
Na surizikuosiu parinkti http://www.beautyatcreightons.co.uk/ tiesiai į LT, siuntimui 30 svarų pasidalinti. Rinksiu 10 ar 15 žmonių. Bankas SEB ir Nordea, Vilnius. priimsiu tik su nedideliais krepšeliais t.y. prekių skaičiumi.

laba smile.gif o bandysi su FB koduku 15% panaudoti? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2014 04 14, 09:16)
laba smile.gif o bandysi su FB koduku 15% panaudoti? smile.gif

Jo bandysiu, jau like spaudžiau, dbr lyg kodą kažkokį turi atsiūsti, dar iki galo neišsiaiškinau mirksiukas.gif
Jau radau koduką thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chanel1: 14 balandžio 2014 - 08:22
QUOTE(Chanel1 @ 2014 04 14, 09:18)
Jo bandysiu, jau like spaudžiau, dbr lyg kodą kažkokį turi atsiūsti, dar iki galo neišsiaiškinau  mirksiukas.gif

smagu tadum wink.gif pasijungsiu 4u.gif o iki kada planuoji rinkt?
Atsakyti
QUOTE(Chanel1 @ 2014 04 14, 09:09)
Na surizikuosiu parinkti http://www.beautyatcreightons.co.uk/ tiesiai į LT, siuntimui 30 svarų pasidalinti. Rinksiu 10 ar 15 žmonių. Bankas SEB ir Nordea, Vilnius. priimsiu tik su nedideliais krepšeliais t.y. prekių skaičiumi.


Prisijungciau ir as smile.gif kur siusti krepsiuka? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vikruole @ 2014 04 14, 06:17)
Mergaites, soos, padekit kas galit, uzsakiau vakar SD. Viska leido ideti i krrepsiu.  Gavau viena laiska, kad viskas liuks, jusu uzsakymas toks ir toks. O siandien gaunu, kad krepsiuke nebera 9 prekiu (visu vyr. maikiu). Kaip man reiketu sustabdyti siuntima, imesciau kitokiu spalvu tas maikes uz ta pacia suma). Kas gali padeti parasyti ir kur?

jei dar neisiustas galite prasyti atsaukti, tik pinigai kabes rezerve
esu rasiusi siuo SportsDirect.OrderCancellationsMailbox@sportsdirect.com ir dar siuo cancel@sportsdirect.com

papildyti neleidzia, galimas tik atsaukimas ir naujas pirkimas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo audroneplius: 14 balandžio 2014 - 09:07
QUOTE(rasamal @ 2014 04 13, 22:16)

Ačiū už nuorodą 4u.gif wub.gif
o kaip iš čia pirkti,ar per tarpininkes,gal žinote kuri ? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(friske @ 2014 04 13, 21:23)
Nieko nebeperku is UK,tai ir nerenku tu uzsakymu,bet seniau yra buve staigiai pamatai ka kokiam amazon'e ir ateini i tema, o geri pasiulymai visada buna  "degantys" tai pamacius zinute "jungciaus prie Amazon'o"pasidalinti saskaita,susisiekciau bet kaip, tik kad iseitu pataupyt kur galima.
Nu bet va,pasirodo gadinasi akys kazkam nuo tokiu zinuciu, tai ka verysad.gif

Bet cia si tema isvis neverta kalbu, nesuprantu kam apsiimat pirkti ir zysti, kad nup penktadienio durys neuzsidaro. Esu as vaziavus pas zmoniu atsiimti tokiu pirkiniu ir isivaziduoju kaip nemalonu jeigu sakytu : valkiojas cia visokios,ner kada vaiko ismaudyti  doh.gif
Nu bet va,pasirodo gadinasi akys kazkam nuo tokiu zinuciu, tai ka verysad.gif
Papildyta:
Aciu labai,bet  praejo noras  ax.gif

drinks_cheers.gif Palaikau jūsų nuomonę ir jūs taip nesinervinkite, tikrai sioje temoje kartais jaučiama nemaloni įtampėlė ir nepagrįsti priekaištai. doh.gif Iš mano puses žiūrint, kaip tik gerai, jeigu kuri parašo, jog nori jungtis prie Sd, juk dažnai perkame iš ten. Aš prieš pirkdama, permetu kelis postus atgal, susirandu, kas norėtų jungtis greitu metu, o gal renka užsakymą...ir pirmyn thumbup.gif . Man taip yra patogu, nezinau, kaip kitoms, bet man taip netgi geriau.
Nesuprantamas man tas noras kitoms nurodineti ką ir kaip daryti doh.gif Noriu rasau, kad jungiuosi , noriu rašau, kad renku, koks skirtumas, čia juk apsipirkinejimo forumas, tad ir padedame viena kitoms drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(rozinisgyvenimas @ 2014 04 14, 10:13)
o kaip iš čia pirkti,ar per tarpininkes,gal žinote kuri ? ax.gif

4u.gif per tarpininkes tik, perkancias is Jav.
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2014 04 14, 09:31)
smagu tadum wink.gif pasijungsiu  4u.gif  o iki kada planuoji rinkt?

Ok, jungiasi merginos, gal per šiandieną susirinks, tai vakare užsakyčiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Chanel1 @ 2014 04 14, 10:38)
Ok, jungiasi merginos, gal per šiandieną susirinks, tai vakare užsakyčiau  4u.gif

jei nesunku-luktelk manęs 4u.gif ar bent įkelk į sąrašą,kad būsiu smile.gif turiu išlėkti į miestą, bet iki kokių 17val atsiųsčiau 4u.gif 4u.gif
Atsakyti