Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių *218 tema


ir dar. Jums per prievarta kazkas liepe nupirkti? o dar kaip tai ramybes ner namuose nuo vaiksciojanciu?

vienu zodziu priekabiu ieskot lygioj vietoj. kas nenori tas nerenka. jei tema yra koperuojames,o priekaistai kad koperuojames,tad nu ka ir besneket cool.gif
Atsakyti
merginos, labai reik patarimo, pirmą kart man taip su amazon,KOVO 11d pirkau Driclor Anti-Perspirant Roll-On Triple Pack 3 x 75ml, pinigai nuskaityti, prekė negauta, pardavėjas neatrašo, siunčiau per Tukį, ką gavo, viską TUKIS išsiuntė į LT, džiaugiuosi Tukio paslaugomis thumbup.gif o šių dezikų negavau,amazon pristatymo datas rašo: 15 Mar 2014 - 20 Mar 2014 , parašiau prieš kelias dienas laišką pardavėjui, jokio atsakymo, ką daryt reiktų???/ g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristiniux: 13 balandžio 2014 - 15:58
Gal kuri man atsakys. Ačiū iš anksto wink.gif
Kodel man nepriima missrebel.co.uk apmokejimo su visa electron kortele? Sausio menesi pirkau ir puikiai viskas pavyko. Esu labai liudna sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristiniux @ 2014 04 13, 16:56)
merginos, labai reik patarimo, pirmą kart man taip su amazon,KOVO 11d  pirkau Driclor Anti-Perspirant Roll-On Triple Pack 3 x 75ml, pinigai nuskaityti, prekė negauta, pardavėjas neatrašo, siunčiau per Tukį, ką gavo, viską TUKIS išsiuntė į LT, džiaugiuosi  Tukio paslaugomis thumbup.gif o šių dezikų negavau,amazon  pristatymo datas rašo: 15 Mar 2014 - 20 Mar 2014 , parašiau prieš kelias dienas laišką pardavėjui, jokio atsakymo, ką daryt reiktų???/ g.gif


juos ten urmu pirkot? Gal jums nutiko tas pats, kas buvo man... Buvo imesta prekiu uz labai gera kaina - kiekviena puole pirktis ir siusti per TUKI (kooperuotis nereik) - kadangi adresas visu tas pats, pardavejas tas pats - nesigilindamas i vardus dejo ir supakavo visu manta i viena. Uzrase mano vienos varda - ko pasekoje as gavau kalna tu prekiu lotuliukas.gif (pakuoteje buvo keli maisiukai, ant kuriu surasyti vardai pirkusiuju, per Lina issiaiskinau kas kieno ir atsidalinome wink.gif )
Atsakyti
QUOTE(Aguonytė @ 2014 04 13, 14:54)
Visos gudrios prisijungt , o kai rinkt uzsakyma tai laiko ir galimybiu nera biggrin.gif



QUOTE(me2za @ 2014 04 13, 16:29)
Prie ko čia nuotaika cool.gif Pabandykit jūs kada parinkt - turėti laiko susirašinėjimams, paskaičiavimams, užsakyti, laukti, paskui išrūšiuoti, neduok dieve dar kursu nepalankiu nuskaičiuoja, dar aiškinkis doh.gif O dar baisiau jei kokios prekės trūks ar ne tokią įdės, tai išvis su žemėm sumaišys  doh.gif

Jau apie tai, kad gavus prekes namų durys neužsidaro ir ramybės nėra, tai nekalbu biggrin.gif



drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif pas mane nuo penktadienio durys neužsidaro doh.gif vyras jau pyksta. sako vaikų net išmaudyt negali nes per tą pusvalandį tris kart į duris jau skambina biggrin.gif doh.gif

Atsakyti
Gal kas nori prisijungti prie http://lessthan10pounds.com. Klaipeda, nesiunciu.
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2014 04 13, 16:01)
juos ten urmu pirkot? Gal jums nutiko tas pats, kas buvo man... Buvo imesta prekiu uz labai gera kaina - kiekviena puole pirktis ir siusti per TUKI (kooperuotis nereik) - kadangi adresas visu tas pats, pardavejas tas pats - nesigilindamas i vardus dejo ir supakavo visu manta i viena. Uzrase mano vienos varda - ko pasekoje as gavau kalna tu prekiu lotuliukas.gif (pakuoteje buvo keli maisiukai, ant kuriu surasyti vardai pirkusiuju, per Lina issiaiskinau kas kieno ir atsidalinome wink.gif )


Kriiste, bet gerai, kai tu sąžiningas žmogus, o visai gali būti, kad kita nieko ir nepraneštų g.gif
Atsakyti
QUOTE(kregzde @ 2014 04 13, 18:09)
Kriiste, bet gerai, kai tu sąžiningas žmogus, o visai gali būti, kad kita nieko ir nepraneštų  g.gif


gerai sakai g.gif

Zinau kad tada buvo nesusipratimu su tuo pirkimu - zinau, kad kazkas atgavo pinigelius, parase i amazona, kad negavo prekiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(friske @ 2014 04 13, 13:39)


is SD renku as jeigu norite galite prisijungti.
Vilnius.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tabeliukas: 13 balandžio 2014 - 18:07
na viskas priklausytu kokie krepseliai - jeigu tik keleta prekiu kas nors perka, tai nemanau, kad noretu moketi 3 svarus uz siuntima, taciau jeigu krepsiukai ganetinai sunkus smile.gif, tuomet ir negaila butu susimoketi uz tiesiogini pristatyma, nei per tuki.

dabar aisku kadangi vel akciju metas, reikes nusiteikti tik pozityviai, bet ir kad tik tfu tfu tfu nesumaisytu prekiu ar kiekiu, kaip budavo ne karta anksciau. ir iskart prasyti atsiusti siuntinio numeri (nors kitiem siusdavo iskart po issiuntimo, taciau per didelius srautus per akcijas, matyt nespedavo), kad galetumete sekti jo buvimo vieta.

Man viena karta buvo - ner ir ner siuntinio, 2 savaites ner, 3 ner, jau 4 i pabaiga..kol per vargus galus gavau kontaktini telefona ir tiesiogiai sukalbejau su atstovais. o pasirodo siuntinys jau 2 savaites gulejo Vilniuje ir anot kurjeriu ataskaitos netgi du kartus veze man namo, bet nieko nerado...xaxa,, kai tuo metu buvau su maziuke ir niekur net neiseidavau is namu, nes ir dirbau is namu....Net kurjeris, kuris paskui atveze, sake "as vienintelis aptarnauju jusu rajona, jum neveziau ir nesuprantu kodel taip sistemoje rodo ir kodel anksciau nebuvo pristatyta."... va tep kaip buna dar smile.gif)))



QUOTE(Beautiful Life @ 2014 04 13, 07:22)
Dabar siuntimas 30 svarų, kiek reikia merginų kad apsimokėtų? 10 ar daugiai? Ar būtų tiek norinčių? Aš galiu parinkti tik gyvenu Vilnaus raj. prie  Bajorų  4u.gif

Atsakyti
QUOTE(ladybird4 @ 2014 04 13, 19:19)
na viskas priklausytu kokie krepseliai - jeigu tik keleta prekiu kas nors perka, tai nemanau, kad noretu moketi 3 svarus uz siuntima, taciau jeigu krepsiukai ganetinai sunkus smile.gif, tuomet ir negaila butu susimoketi uz tiesiogini pristatyma, nei per tuki.

dabar aisku kadangi vel akciju metas, reikes nusiteikti tik pozityviai, bet ir kad tik tfu tfu tfu nesumaisytu prekiu ar kiekiu, kaip budavo ne karta anksciau. ir iskart prasyti atsiusti siuntinio numeri (nors kitiem siusdavo iskart po issiuntimo, taciau per didelius srautus per akcijas, matyt nespedavo), kad galetumete sekti jo buvimo vieta.


Ačiū labai už patirtį 4u.gif
Nelabai apsimoka man rinkti kompanijos tiesiai į Lt. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(friske @ 2014 04 13, 15:45)
O ir keista, tema skirta susikoperavimui, matau kad sekmingai koperuojas visi,o cia tokie priekaistai.  unsure.gif


Aš tai iš principo jei renku užsakymą, tai pasiskelbiu ir laukiu pageidavimų, tikrai nepuolu ieškot per visą temą kas norėjo jungtis ir siūlytis schmoll.gif Tai man tos žinutės, kad "noriu jungtis prie to ir ano" biškiuką juokingai skamba cool.gif O gal tik man taip akis jos bado biggrin.gif

QUOTE(ta-pa-ti @ 2014 04 13, 16:52)
vyras jau pyksta. sako vaikų net išmaudyt negali nes per tą pusvalandį tris kart į duris jau skambina  biggrin.gif  doh.gif


biggrin.gif
Atsakyti