Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių *218 tema

QUOTE(jamiro @ 2014 04 13, 11:25)
Sveikos.turiu tokį klausimėlį dėl mothercare.. ax.gif  bandau suvesti adresą, o ties post cod vis rašo, kad neteisingas.. gal kas galite patarti, koks post codas tinka? blush2.gif


Visaip bandykit:
12345
LT12345
LT 12345
LT-12345
Dažniausiai be LT raidžių tinka, bent man taip pasitaiko kur perku smile.gif
Atsakyti
Sveiki 4u.gif jei užsakinėsite iš sportsdirect, prisijungčiau. man tinka ir Kaunas, ir Vilnius.
Atsakyti
QUOTE(GammaOrionis @ 2014 04 13, 13:15)
Sveiki  4u.gif  jei užsakinėsite iš sportsdirect, prisijungčiau. man tinka ir Kaunas, ir Vilnius.

Aš taip pat prisijungčiau wink.gif
Atsakyti
QUOTE(evaneva @ 2014 04 13, 13:18)
Aš taip pat prisijungčiau wink.gif



ir as 4u.gif

Atsakyti
Visos gudrios prisijungt , o kai rinkt uzsakyma tai laiko ir galimybiu nera biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Aguonytė @ 2014 04 13, 14:54)
Visos gudrios prisijungt , o kai rinkt uzsakyma tai laiko ir galimybiu nera biggrin.gif



bloga nuotaika?
Atsakyti
Kas priimtų prie Amazon.de ?? ax.gif
Atsakyti
Gal kas SD Klaipedoje renkat?
Atsakyti
QUOTE(friske @ 2014 04 13, 14:06)
bloga nuotaika?


Prie ko čia nuotaika cool.gif Pabandykit jūs kada parinkt - turėti laiko susirašinėjimams, paskaičiavimams, užsakyti, laukti, paskui išrūšiuoti, neduok dieve dar kursu nepalankiu nuskaičiuoja, dar aiškinkis doh.gif O dar baisiau jei kokios prekės trūks ar ne tokią įdės, tai išvis su žemėm sumaišys doh.gif

Jau apie tai, kad gavus prekes namų durys neužsidaro ir ramybės nėra, tai nekalbu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(me2za @ 2014 04 13, 16:29)
Prie ko čia nuotaika cool.gif Pabandykit jūs kada parinkt - turėti laiko susirašinėjimams, paskaičiavimams, užsakyti, laukti, paskui išrūšiuoti, neduok dieve dar kursu nepalankiu nuskaičiuoja, dar aiškinkis doh.gif O dar baisiau jei kokios prekės trūks ar ne tokią įdės, tai išvis su žemėm sumaišys  doh.gif

Jau apie tai, kad gavus prekes namų durys neužsidaro ir ramybės nėra, tai nekalbu biggrin.gif


Bandziau. nieks neatsitiko.
O ir keista, tema skirta susikoperavimui, matau kad sekmingai koperuojas visi,o cia tokie priekaistai. unsure.gif Juk per prievarta nieks neliepia pirkti. o as pvz nesurasiu per ka pirkti,piksiu per tarpininkes,jokios bedos tame smile.gif

o cia ne i tema,bet man paciai juokinga, kie vyrui giriu internetinius apsipirkinejimus,tiek su jo norais visad nesiseka lotuliukas.gif va kaip ir dabar su sitais bereikalingais priekaistais.



Atsakyti
gal kas uzsakines E5 Kaune rytoj, ar siandien? g.gif Jungciausi.
Atsakyti
QUOTE(friske @ 2014 04 13, 16:45)
O ir keista, tema skirta susikoperavimui, matau kad sekmingai koperuojas visi,o cia tokie priekaistai.  unsure.gif Juk per prievarta nieks neliepia pirkti. o as pvz nesurasiu per ka pirkti,piksiu per tarpininkes,jokios bedos tame smile.gif



O kodel keista - cia tema ne pageidavimu koncertas, pageidavimus galima reiksti tarpininkems... Si tema skirta perkancioms ir ieskancioms kompanijos mirksiukas.gif Norit jungtis - laukit, gal kas rinks uzsakyma ir pasiskelbs 4u.gif
Atsakyti