Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių *218 tema

QUOTE(Kriiste @ 2014 04 10, 12:09)
ziurint ka pirkot - jei daug is low stock - tai jo, atsaukia... Arba jei limituotas siuntimas tarptautinis - irgi...

na buvo lyg tai 5 prekes ax.gif ech velniava, dabar zinosiu doh.gif O kiek tas limitas? ax.gif
Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(norala @ 2014 04 10, 10:45)
Nupirkta :
http://www.thehealth...0-capsules.html
Turesiu tris laisvas dežutes žuvų taukų ( nuo 6 men. iki 3 m. ) ax.gif


Kai gausit, parasykit, gal paimsim viena pabandymui mirksiukas.gif
Atsakyti
Vėl ne į temą pasisakysiu biggrin.gif, apie mamų mugę, kas dalyvavot - ar gavot tokius emailus?

SKUBU!
ASMENS KODAS

Prašome visas dalyves kuo skubiau savo paskyroje MANO DUOMENYS įvesti savo ASMENS KODĄ. Turime užpildyti ir pateikti mokesčių inspekcijai deklaraciją už jūsų gautas pajamas mugėje, nors jos neapmokestinamos iki 8000 Lt. Jau yra suskaičiuotos ir paruoštos pervedimui Kauno mugės dalyvių GAUTOS PAJAMOS, kurios iškart bus pervestos, kai bus įvesti visų Kauno mugės dalyvių Asmens kodai. Jūsų Asmens kodai nebus viešinami ir nebus perduoti trečiosioms šalims.

Vadovaujantis VMI nuostatomis, įmonė kasmet privalo teikti informaciją apie gyventojams išmokėtas vienkartines išmokų sumas už kito turto pardavimą ar kitokį perleidimą nuosavybėn didesnes kaip 200 Lt sumas. Ši informacija pateikiama formoje FR0471 ir joje nurodomi būtini duomenys: asmens vardas, pavardė, gyvenamoji savivaldybė ir asmens kodas.

Primename, jog gyventojo per metus gauta suma iki 8000 Lt - neapmokestinama mokesčiais. Tikimės, jog Jums už parduotas prekes bus išmokėta didesnė, nei 200 Lt suma, todėl be asmens kodo negalėsime atlikti galutinio atsiskaitymo su Jumis.


-----

Nelabai suprantu aš čia, pernai nereikėjo, dabar reikia blink.gif . VMI čia kažką gaudo ar kaip unsure.gif ? Tai kaip suprantu į sekančių metų pajamų deklaraciją man reikės įrašyti tuos varganus kelis šimtus ar kaip?
Atsakyti


Sveikos,

gal zinot ar galima amazone pastebeti kiek kaina keitesi ,kad nepermoket ax.gif

Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2014 04 10, 12:09)
ziurint ka pirkot - jei daug is low stock - tai jo, atsaukia... Arba jei limituotas siuntimas tarptautinis - irgi...


drinks_cheers.gif man yra buve kad nemažai atšaukė kai per sale pirkau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2014 04 10, 12:49)
Nelabai suprantu aš čia, pernai nereikėjo, dabar reikia  blink.gif . VMI čia kažką gaudo ar kaip  unsure.gif ? Tai kaip suprantu į sekančių metų pajamų deklaraciją man reikės įrašyti tuos varganus kelis šimtus ar kaip?

Ne ka ir as suprantu smile.gif bet manau kad teks ir dar prireikus gali pareikalauti isigijimo dokumentu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bbiitute: 10 balandžio 2014 - 12:11
Gal kas turi atliekama buteliuka Osteocare nusipirkusios 4u.gif Neuzsisakiau kai uzsisakinejot, o dabar suzinojau kad kita menesi ir man reiks kalci pradeti gerti...
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2014 04 09, 12:22)
Gal kuri norėtų jungtis prie http://www.unserekleineapotheke.de/ ? Planuoju užsakinėti rytoj vakare, nes skubiai reikia. Siuntimą dalinsiu ant užsakančių skaičiaus-manau, kad max 2 eur gali būti, o gal net ir 1 eur tik. Rašykit į madmuazele@yahoo.com

Šiuo metu esam 5 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ta-pa-ti @ 2014 04 09, 23:14)
parašysit kad gawot ir iš naujo sumokėsit  mirksiukas.gif

Taip ir padarysiu smile.gif

QUOTE(elizieja @ 2014 04 10, 08:50)
Man labai panasiai irgi buvo - paklydo paste, as ten pirma nuvariau, pakeliau veja, ieskojo jie manp siuntinuko, bet nerado, atseit nera. Parasiau parduotuveje ir jie man siule grazint pinigus. Po dvieju dienu gaunu lapeli is pasto, data dvi savaites atgal - oi kaip susinervinau... Parduotuve nebuvo dar pervedus pinigu, parasiau jiems laiska - atsiprasiau uz musu pasta... doh.gif

Pašte giminaitė dirba, tai net dokumentų rodyti nereikia. O kartais net mieste susitikus pasako, kad man siuntinukas yra, tad paštu neabejoju. Tiesiog kažkur dingo ir tiek.
Atsakyti
QUOTE(jurgitatr @ 2014 04 10, 12:46)
na buvo lyg tai 5 prekes ax.gif ech velniava, dabar zinosiu doh.gif O kiek tas limitas? ax.gif
Aciu 4u.gif


nzn kiek - ten ne limitas krepsiu, o limitas apskritai kur tas prekes galima siust ir kiek vnt - gal PVZ sudaryta su disney (nes dazniausiai jos buna limited) sutartis, kad i LT nepaklius prekes ta kaina...
Atsakyti
QUOTE(bbiitute @ 2014 04 10, 13:11)
Ne ka ir as suprantu  smile.gif  bet manau kad teks ir dar prireikus  gali pareikalauti isigijimo dokumentu  g.gif

g.gif kaži ar reiks pateikt dokumentus, juk yra tokių mamų, kurios pirkusios vienos per kitas parduoda drabužėlį g.gif kaip tada joms tuos dokumentus surasti...
Manau, kad čia analogiška situacija yra kaip ir su pvz. grybais - priduodi į supirktuves grybus, tada jie berods virš 200 Lt pajamas (nepamenu tiksliai) perduoda į VMI. VMI iki tam tikros sumos neapmokestina, tačiau jei norės tas žmogelis kompensacijos už šildymą ir t.t. ar kitos valstybės paramos, tą sumą jie matys ir pliusiuos prie tavo gautų pajamų.
Tiesiog mano pamąstymas toks ax.gif

Atsakyti
Gal esat pirkusios kas is cia ? Per kiek ateina siuntinys ?
http://www.beautybay.com/ domina vieni seseliai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MonCheri: 10 balandžio 2014 - 13:07