Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių *218 tema

Renku mytoys.de 4u.gif Siuntimas turetu gautis 4 eurai (jei vis dar veikia 10 euru nuolaidu kodukas), esame tryse, but gerai surasti ketvirta zmogu smile.gif Uzsakinesiu pirmadieni smile.gif
Krepselius siusti gaaabriele@yahoo.com
Kaunas, galimas siuntimas smile.gif
Atsakyti
Pirmadieni pirksiu 5pounds,veiksmas kaunas i kitus miestus siunciu 4u.gif
Atsakyti
Pirksiu is http://www.violey.com/en/
iki nemokamo siuntimo truksta 30 eur, Kaunas, galiu perduoti i Vilniu 4u.gif
Atsakyti
galiu tik pritarti jau parasiusioms del siurbliu su vandeniu. Atsikandau as jo, ir nusipirkom paprasta siurbli. Dabar dairausi robotuku, nes atsibodo paciai siurbliuoti doh.gif
Atsakyti
Labas rytas,

prekės iš SD nupirktos. Ačiū toms, kurios kooperavotės smile.gif

Šįkart vieną krepšį deja teko išbraukti...

DĖMESIO toms, kurios kooperuojasi. Būkit malonios, kabėkit eteryje. Bent jau aš pranešu, kada darysiu užsakymą.
Jei negalit kabėti, palikti savo tel.numerį, kad būtų galima susisiekti.
O jei iš anksto žinot, kad būsite nepasiekiamos, perspėkit apie tai arba dar geriau, iš anksto atsiskaitykite už prekes, ir bus ramu.

Šįkart vieno krepšio nepaėmiau. Atleiskit, negaliu uždėti pinigų už žmogų, kurio nepažįstu, kuris į žinutes neatsako ir kuris užsisakė nemažą kiekį nestandartinio dydžio beveik vienodų prekių, kur aš paskui su jom dingsiu, jeigu ką doh.gif
Tai dabar ir nežinau, ar čia kažkas sumanė papokštauti, tada jos niką turėčiau paskelbti, kad ir kitos būtų atsargios priimdamos kooperacijas.
Ar žmogus sau ramiai savaitgalį ilsisi, galvodama, kad aš viską užsakiau. Tai jau tada soriukas, būkit kitąkart atidesnė.

O mes šiaip bendrai turim kažkur nepatikimųjų sąrašą ar panašiai?

Žodžiu, tos kurios priimat kooperacijas, būkit atsargios uždėdamos savo pinigėlius...
Atsakyti
QUOTE(kregzde @ 2014 04 05, 14:55)
Ar turėjote su vandens filtru? Mes turėjome, tai vaizdelis yra toks, kiekvieną kartą įpyli vandens, išsiurbi, tada išpyli, išplauni, padžiovini tą filtrą, nes gi smirdės, jei paliksi šlapią. Jei vaikai dideli, tai gal siurbti nereikia taip dažnai, o kai reikia kartais net kelis kartus per dieną, tai nervino juodai. Nepirkčiau dabar vandeninio schmoll.gif , geriau sauso valymo siurblys su geru HEPA filtru. Nebent tik labai alergiški vaikai, tada jau reikia vargti su vandeniniu.

Miele turi labai fainą atgalį parketui, didelis toks, daug iškart užgriebia siurbiamo ploto bigsmile.gif

O iš tiesų idealus variantas yra turėti du: garinis - generalinėms tvarkoms ir sauso valymo su geru Hepa filtru  biggrin.gif



QUOTE(bbiitute @ 2014 04 05, 18:12)
Kregzde surase viska ka galvojau  drinks_cheers.gif  dar svoris man su vandeniu  doh.gif  doh.gif o kaip laiptais reikdavo begioti tai  kosmaras  doh.gif  doh.gif
Puse metu turu  Miele siurbli fantastika  thumbup.gif



Labas rytas,

prisijungsiu- taip pat daugiau nei už ką niekam nerekomenduočiau su vandeniu doh.gif ta pati problema, pasiurbi ir plauni, džiovini...
Ir visom keturiom esu už Miele...
Arba jeigu nesinori mokėti daug, pirkčiau kokį už 250 lt. g.gif ir po kelių metų neskaudančia širdimi, pasikeičiau vėl į naują.
Atsakyti
QUOTE(Chanel1 @ 2014 04 05, 16:17)
Su vandens filtru ir aš nerekomenduočiau, lb greit mes jo atsikandom rolleyes.gif O perkant siurblį reik žiūrėt į šiuos kriterijus: susiurbimo galia (idealu plius minus 400 W), elektros sunaudojimas-galingumas W bei triukšmo lygį, dB. Na ir žinoma ar surinkimas maišeliais vienkartiniais ar daugkartiniais ar išvis be jų. mirksiukas.gif


Geriau vienkartiniai, išmeti ir tiek, nes kai reikia iš daugkartinio kratyti viską, tai irgi nelabai daug higienos lieka. Dar labai svarbu geri Hepa filtrai, nes kitaip pro vieną galą siurbia, o per kitą išmeta biggrin.gif

QUOTE(Audry @ 2014 04 05, 22:00)
galiu tik pritarti jau parasiusioms del siurbliu su vandeniu. Atsikandau as jo, ir nusipirkom paprasta siurbli. Dabar dairausi robotuku, nes atsibodo paciai siurbliuoti doh.gif


Aš irgi noriu robotuko, gal nužiūrėjote jau kokį? Dar norėčiau, kad kažkas dulkes valytų biggrin.gif Ir išvis nieko prieš, kad viską kasdien sutvarkytų biggrin.gif
Atsakyti
šiauliuose SD kažkas rinkot? ar dar renkat? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(roka @ 2014 04 06, 09:00)
Labas rytas,

prekės iš SD nupirktos. Ačiū toms, kurios kooperavotės  smile.gif

Šįkart vieną krepšį deja teko išbraukti...

DĖMESIO toms, kurios kooperuojasi. Būkit malonios, kabėkit eteryje. Bent jau aš pranešu, kada darysiu užsakymą.
Jei negalit kabėti, palikti savo tel.numerį, kad būtų galima susisiekti.
O jei iš anksto žinot, kad būsite nepasiekiamos, perspėkit apie tai arba dar geriau, iš anksto atsiskaitykite už prekes, ir bus ramu.

Šįkart vieno krepšio nepaėmiau. Atleiskit, negaliu uždėti pinigų už žmogų, kurio nepažįstu, kuris į žinutes neatsako ir kuris užsisakė nemažą kiekį nestandartinio dydžio beveik vienodų prekių, kur aš paskui su jom dingsiu, jeigu ką doh.gif
Tai dabar ir nežinau, ar čia kažkas sumanė papokštauti, tada jos niką turėčiau paskelbti, kad ir kitos būtų atsargios priimdamos kooperacijas.
Ar žmogus sau ramiai savaitgalį ilsisi, galvodama, kad aš viską užsakiau. Tai jau tada soriukas, būkit kitąkart atidesnė.

O mes šiaip bendrai turim kažkur nepatikimųjų sąrašą ar panašiai?

Žodžiu, tos kurios priimat kooperacijas, būkit atsargios uždėdamos savo pinigėlius...

kaip as jus suprantu mirksiukas.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif dabar irgi sakiau pirmiau pinigus lauksiu kas perves, nes po to prisikaupia namuose nereikalingu nei man nei kitam doh.gif vat atsimenu druskas sakesi, jungesi, o kai reikejo moketi-tada jau sorry ir dabar turiu atliekamas kelias pakuotes doh.gif primenu, kad rytoj ( arba poryt uzsakysiu is www.bio-apo.de , kas perves pinigus. jei visakas gerai, jau kaip ir 10 butume siuntima dalintis mirksiukas.gif krepsiuku lauksiu iki rytojaus 12 val, kad jau po to galeciau persiusti besijungiancioms saskaitas ir uzsakyti (kas perves pinigus) antradieni 11 val 4u.gif 4u.gif 4u.gif
beje, dar patarimas kurios ar naujai jungiasi, ar nezino ar jungtis-JEIGU GALVOJATE AR JUMS REIKIA AR NE, TAI PRIIMANTI KOOPERACIJAS MERGINA TIKRAI JUMS NEPASAKYS AR REIKIA doh.gif pries jungdamosi pacios nuspreskite ar reikia ar ne, kad netrukdytumete nei savo nei kito zmogaus laiko mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(darlia25 @ 2014 04 06, 11:15)
nes po to prisikaupia namuose nereikalingu nei man nei kitam doh.gif


o kokias turit? gal 9 ar 11 nr ax.gif blush2.gif jos lygtai skirtos odai g.gif
Atsakyti
QUOTE(darlia25 @ 2014 04 06, 11:15)
kaip as jus suprantu  mirksiukas.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  dabar irgi sakiau pirmiau pinigus lauksiu kas perves, nes po to prisikaupia namuose nereikalingu nei man nei kitam doh.gif vat atsimenu druskas sakesi, jungesi, o kai reikejo moketi-tada jau sorry ir dabar turiu atliekamas kelias pakuotes  doh.gif primenu, kad rytoj ( arba poryt uzsakysiu is www.bio-apo.de , kas perves pinigus. jei visakas gerai, jau kaip ir 10 butume siuntima dalintis  mirksiukas.gif krepsiuku lauksiu iki rytojaus 12 val, kad jau po to galeciau persiusti besijungiancioms saskaitas ir uzsakyti (kas perves pinigus) antradieni 11 val  4u.gif  4u.gif  4u.gif
beje, dar patarimas kurios ar naujai jungiasi, ar nezino ar jungtis-JEIGU GALVOJATE AR JUMS REIKIA AR NE, TAI PRIIMANTI KOOPERACIJAS MERGINA TIKRAI JUMS NEPASAKYS AR REIKIA doh.gif pries jungdamosi pacios nuspreskite ar reikia ar ne, kad netrukdytumete nei savo nei kito zmogaus laiko  mirksiukas.gif

beje, turiu atliekamas dvi naujas dezutes-kedutes is amazon po 34 lt 4u.gif http://www.amazon.co...ke storagge box user posted image
Atsakyti
Laba diena 4u.gif
Norėjau paklausti gal kas ne per seniausiai pirkote mažiukams triratuka "smart trike", kaži kur jų geriausios kainos ir ar siunčia į LT? g.gif 4u.gif
Žiūrėjau amazon.co.uk - bet ten taip skiriasi kainos, nesuprantu nuo ko priklauso doh.gif
Atsakyti