Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių *218 tema

QUOTE(ToBeOrange @ 2014 04 09, 18:40)
labai smalsu, kokia logika. mažam kaip tik sunkiau nešti  lotuliukas.gif ar čia dėl grožio rolleyes.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2014 04 09, 19:59)
gerai jūs čia pasišnekėjot apie tuos kurjerius  lotuliukas.gif
O beje vakar man vienas aiškino, kaip jam sunku ir arbatpinigių jis negauna, nes papykau, kad pavėlavo 20 min, negu buvo tartasi
(čia aš maistą užsakinėjau ir tik su ta sąlyga , kad iki tam tikros valandos atvežė, ir aišku neatvežė  doh.gif )

Maximos vairuotojams dažniausia duodu 2 lt., nes jeigu užsisakau pas juos, tai daug ir sunkiu daiktų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasulita123 @ 2014 04 09, 18:47)
Mergaitės, ar yra šansų iš feelunique susigrąžinti pinigus? Kovo 1 d. išsiuntė siuntinį, bet taip ir negavau. Turbūt jau nėra ko tikėtis sulaukti  g.gif
Papildyta:

Mažas, tai čia kaip suprantu,yra siuntinys, o ne kurjeris  biggrin.gif


mano buvo pasimetes. gavau po 2men su sulamdyta dėže tokai gerai sunešiota biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
jeee, pagaliau po ilgu ilgu laukimo dienu ir atsauktu uzsakymu-GAUSIU RYTOJ EYE Q CHEWS is boots thumbup.gif kas is kitu miestu-tureciau rytoj issiusti 4u.gif kas is kauno, tai galesite atvykti nuo 17.30 val 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ta-pa-ti @ 2014 04 09, 20:09)
mano buvo pasimetes. gavau po 2men su sulamdyta dėže tokai gerai sunešiota  biggrin.gif  doh.gif

Hm, o man ką tik atrašė, kad apgailestauja ir grąžins pinigus. Tai ką dabar daryti, nes gal ir aš gausiu sunešiotą, o jie bus pinigus grąžinę g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasulita123 @ 2014 04 09, 21:20)
Hm, o man ką tik atrašė, kad apgailestauja ir grąžins pinigus. Tai ką dabar daryti, nes  gal ir aš gausiu sunešiotą, o jie bus pinigus grąžinę  g.gif

man po gero mėnesio gražino pinigus, siuntinys taip ir neatėjo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Beautiful Life @ 2014 04 09, 19:26)
Maximos vairuotojams dažniausia duodu 2 lt., nes jeigu užsisakau pas juos, tai daug ir sunkiu daiktų  biggrin.gif


aš kadangi užsisakau į darbą ir pati nusinešu nuo jų mašinos iki savo, tai nieko ir neduodu
Atsakyti
Sveikos ,gal kas renka SD Vilniuje? arba jei butu norinciu uzsakyciau
Papildyta:
ir jungciausi i boots.com jei kas pirktu
Atsakyti
QUOTE(Rasulita123 @ 2014 04 09, 21:20)
Hm, o man ką tik atrašė, kad apgailestauja ir grąžins pinigus. Tai ką dabar daryti, nes  gal ir aš gausiu sunešiotą, o jie bus pinigus grąžinę  g.gif

parašysit kad gawot ir iš naujo sumokėsit mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos, ieskau norinciu prisijungti prie http://www.everything5pounds.com/ VILNIUS
rasykite i pm.
Atsakyti
sveikos visos,
matau jus kartais cia uzsisakinejate maisto papildus vitaminus.
gal kas priimtu ir mano uzsakyma
maisto papildas, zolinis preparatas
user posted image
pas mus vaistinese kazkodel nebeperkiauja, sakau gal kas is uzsienio parsiustu.
jei kas uzmatys busiu dekinga
Atsakyti
sveikos,
klausimas labai ne į temą. Gal kur matėte (ir išvis ar būna) rožinio batų tepalo? Su naujais Ecco batais panelė su paspirtuku pavažiavo doh.gif atrodo baisiai unsure.gif
Atsakyti