Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių *218 tema

Aš jei pati būnu namie, kai siuntinį atveža, tai kartais duodu kokį šokoladą, jei turiu lyčną smile.gif. Kažkada tempė man vienas vargšas daug dėžių, tai daviau 10 Lt. smile.gif
Bet kad aš dažniausiai susitinku su kurjeriais kokioj pusiaukelėj arba kieme parlėkus iš darbo - tai tada negauna nieko biggrin.gif
Atsakyti
Aš paskutinįkart šokolado plytą daviau, paskui pamaniau, gal mažoka biggrin.gif Sakau pasidomėsiu pas Jus, koks čia etiketas.
Mano berniukas toks miiielas, mandagus, tempia mano tas šmutkes į 5 aukštą biggrin.gif
Atsakyti
Jei mažas, neduodu nieko, jei didelis, duodu 2-5Lt. Nedaug, bet kaip jau kažkuri rašė, darbas toks, man nei šokoladų, nei litų neduoda, atlyginimą gaunu ir tiek biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kregzde: 09 balandžio 2014 - 16:39
QUOTE(kregzde @ 2014 04 09, 16:38)
Jei mažas, neduodu nieko, jei didelis, duodu 2-5Lt. Nedaug, bet kaip jau kažkuri rašė, darbas toks, man nei šokoladų, nei litų neduoda, atlyginimą gaunu ir tiek  biggrin.gif


Aš tai kadangi gaunu kartais darbe, tai užtai ir su kitais dalinuosi hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(kregzde @ 2014 04 09, 16:38)
Jei mažas, neduodu nieko, jei didelis, duodu 2-5Lt.

labai smalsu, kokia logika. mažam kaip tik sunkiau nešti lotuliukas.gif ar čia dėl grožio rolleyes.gif
Atsakyti
Mergaitės, ar yra šansų iš feelunique susigrąžinti pinigus? Kovo 1 d. išsiuntė siuntinį, bet taip ir negavau. Turbūt jau nėra ko tikėtis sulaukti g.gif
Papildyta:
QUOTE(ToBeOrange @ 2014 04 09, 17:40)
labai smalsu, kokia logika. mažam kaip tik sunkiau nešti  lotuliukas.gif ar čia dėl grožio rolleyes.gif

Mažas, tai čia kaip suprantu,yra siuntinys, o ne kurjeris biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ToBeOrange @ 2014 04 09, 17:40)
labai smalsu, kokia logika. mažam kaip tik sunkiau nešti  lotuliukas.gif ar čia dėl grožio rolleyes.gif


Oi prajuokinott lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

QUOTE(Rasulita123 @ 2014 04 09, 17:47)

Mažas, tai čia kaip suprantu,yra siuntinys, o ne kurjeris  biggrin.gif


Ir aš taip supratau biggrin.gif
Atsakyti
Rasulita as gavau po 3sav. Gal klustelkit ju pradzioj
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bluntė: 09 balandžio 2014 - 18:11
QUOTE(Bluntė @ 2014 04 09, 18:10)
Rasulita as gavau po 3sav. Gal klustelkit ju pradzioj

Ačiū, parašiau užklausimą per jų puslapį. Žiūrėsiu, ką parašys. Man jau 5 savaitės praėjo g.gif
Atsakyti
QUOTE(ToBeOrange @ 2014 04 09, 17:40)
labai smalsu, kokia logika. mažam kaip tik sunkiau nešti  lotuliukas.gif ar čia dėl grožio rolleyes.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ToBeOrange @ 2014 04 09, 17:40)
labai smalsu, kokia logika. mažam kaip tik sunkiau nešti  lotuliukas.gif ar čia dėl grožio rolleyes.gif


lotuliukas.gif Ne, silpnybės mažiukams kurjeriams nejaučiu lotuliukas.gif Turėjau omenyje siuntinį biggrin.gif
Atsakyti
gerai jūs čia pasišnekėjot apie tuos kurjerius lotuliukas.gif


O beje vakar man vienas aiškino, kaip jam sunku ir arbatpinigių jis negauna, nes papykau, kad pavėlavo 20 min, negu buvo tartasi
(čia aš maistą užsakinėjau ir tik su ta sąlyga , kad iki tam tikros valandos atvežė, ir aišku neatvežė doh.gif )
Atsakyti