Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių *218 tema

QUOTE(vikruole @ 2014 04 08, 13:15)
Mergaitės, ar galiu kažkokiu telefono numeriu pasukti dėl siuntos iš SD? Matau, kad mano siuntinys guli Vilniuje jau dvi dienos ir nejuda niekas. Man buvo kažkada, kad neurašytu adresu atvežė.

Tai paskambinkite į DHL +370 5 2360700 , jie jums viską pasakys 4u.gif
Atsakyti
Yra jų psl kontaktai, drąsiai skambinkit 4u.gif Gal pvz adresas neįskaitomas ar dar kas g.gif
Atsakyti
QUOTE(me2za @ 2014 04 08, 13:29)
Yra jų psl kontaktai, drąsiai skambinkit 4u.gif Gal pvz adresas neįskaitomas ar dar kas g.gif


mane nervina kad DHL siunta apdoroja 2 dienas. ateina pas jų ketvirtadienį .. tai iki penktadienio vakaro procesina jį vilniuje. biggrin.gif gal skanuoja biggrin.gif ir man atveža jau tik pirmadienį doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ta-pa-ti @ 2014 04 08, 13:48)
mane nervina kad DHL siunta apdoroja 2 dienas. ateina pas jų ketvirtadienį .. tai iki penktadienio vakaro procesina jį vilniuje. biggrin.gif gal skanuoja biggrin.gif  ir man atveža jau tik pirmadienį  doh.gif

drinks_cheers.gif man ir tas pats. mirksiukas.gif
Atsakyti
user posted image
galioja iki balandžio 21
Atsakyti
Renku http://www.sportsdirect.com/ Kaunas,galiu siųsti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vikruole @ 2014 04 08, 13:15)
Mergaitės, ar galiu kažkokiu telefono numeriu pasukti dėl siuntos iš SD? Matau, kad mano siuntinys guli Vilniuje jau dvi dienos ir nejuda niekas. Man buvo kažkada, kad neurašytu adresu atvežė.

Pasiskundziau cia jums, ir sulaukiau skambucio. Na nepatinka man kad laiko jie ilgiausiai ta siunta sad.gif Bet si karta atleidziu nes atveze, o jei dar ir daiktai tiks, atleisiu kokiai savaitei tai jau tikrai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ta-pa-ti @ 2014 04 08, 13:48)
mane nervina kad DHL siunta apdoroja 2 dienas. ateina pas jų ketvirtadienį .. tai iki penktadienio vakaro procesina jį vilniuje. biggrin.gif gal skanuoja biggrin.gif  ir man atveža jau tik pirmadienį  doh.gif

O atveža DHL ar jau DPD?
Atsakyti
QUOTE(Beautiful Life @ 2014 04 08, 14:43)
O atveža DHL ar jau DPD?


DHL...
dpd tai greit dirba. jei tesko veža tai visada greit sukasi ax.gif
Atsakyti
Sveikutes, mane apeme gilus liudesys ir netgi neviltis verysad.gif
Taip laukiau kada vyras gaus atlyginima kad galeciau uzsakyti vaikui paspirtuka is mytoys.de ir ka jus galvojat, einu laiminga pirkti, o ju jau nebera verysad.gif vakar ziurejau dar buvo...
Va toki tik berniukiska norejau verysad.gif
http://www.mytoys.de...1.10.03/2269752

Gal zinote kur dar ju galima nusipirkti? Busiu labai dekinga uz pagalba...
Atsakyti
QUOTE(ta-pa-ti @ 2014 04 08, 15:02)
DHL...
dpd tai greit dirba. jei tesko veža tai visada greit sukasi  ax.gif

Paskutinį kart SD Dpd kurjeris į namus pristatė, bet iš UK DHL vežė. Dpd tikrai greičiau dirba ir crocsus greit pristato smile.gif
Atsakyti
gal koks kodukas SD yra? Berods buvo kazkoks, bet nerandu ax.gif
Atsakyti