Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių *218 tema

rytoj uzsakysiu is bio-apo.de - dar galite prisijungti 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(motinele6 @ 2014 04 07, 20:50)
merginos, o kaip su tesco direct? ar siuncia i lt? jei taip tai kokia siuntimo kaina?


Nesiunčia, bet galima pirkti patiems UK adresu, pristatymas mokamas apie 3 svarus su biškiu kiek atmenu, seniai pirkau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2014 04 07, 20:13)
Matėm matėm, gyvenau aš ten wink.gif

mane šokiravo ten kainos tiesiog rolleyes.gif ką outdoore galiu už 10-20svarų nusipirkti, ten po 100eur kainuoja su 70% ale nuolaida biggrin.gif ir plius ant etikečių kur rašo kainas eurais, zlotais ir jų valiuta- tai pasiskaičiavus pvz vien striukė NO brangiau man būtų kainavusi 100lt nei PL pvz smile.gif
tai vat ir nesupratau to komentaro,kad NO apsimoka pirkt wink.gif nebent ne ten vaikščiojau wink.gif
Atsakyti
TBS sale taiko papildomą 40 proc. nuolaidą su koduku 14670;)
Atsakyti
Labas rytas?

Gal kas ima mango outlet?
Atsakyti
QUOTE(mole @ 2014 04 08, 08:01)
TBS sale taiko papildomą 40 proc. nuolaidą su koduku 14670;)


Aciu, apsipirkta 4u.gif
Atsakyti
Laba, gal kas iš Kauno planuoja užsakymėlį iš mytoys.de labai reikėtų 4u.gif
Atsakyti
gal kam pries vasara nuo zaizdu bepanthen-neblogos kainos mirksiukas.gif http://www.bio-apo.d...then-wund?row=0 kaipo tik uzsakau siandien-tik kiekis ribojamas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mole @ 2014 04 08, 09:01)
TBS sale taiko papildomą 40 proc. nuolaidą su koduku 14670;)

Gal kas iš Kauno užsakinės?Aš jau praradau viltį pati užsakyti sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2014 04 07, 22:31)
mane šokiravo ten kainos tiesiog  rolleyes.gif  ką outdoore galiu už 10-20svarų nusipirkti, ten po 100eur kainuoja su 70% ale nuolaida biggrin.gif ir plius ant etikečių kur rašo kainas eurais, zlotais ir jų valiuta- tai pasiskaičiavus pvz vien striukė NO brangiau man būtų kainavusi 100lt nei PL pvz smile.gif
tai vat ir nesupratau to komentaro,kad NO apsimoka pirkt wink.gif nebent ne ten vaikščiojau wink.gif


Nu taip taip, šokiruoja ten kainos, man niekaip iš atminties neišsitrina mėsos kg už 100 Lt., tai pirkdavom vos ne kaip delikatesą biggrin.gif.
Nebuvo daug pasirinkimo man komandiruotei, teko ES biggrin.gif, bet šiaip kaip pvz. parašiau, kad vis tiek būtų tekę važiuot, tada jau geriau ne į ES biggrin.gif. Reiškia su shoppingais teks palaukt, kooperuosiuos prie jūsų geriau smile.gif

QUOTE(emilijara @ 2014 04 08, 08:00)
Gal kas iš Kauno užsakinės?Aš jau praradau viltį pati užsakyti sad.gif


Nepriima kortelės? Kokia korta? Rašėt TBS'ui?
Atsakyti
QUOTE(darlia25 @ 2014 04 08, 08:46)
gal kam pries vasara nuo zaizdu bepanthen-neblogos kainos  mirksiukas.gif http://www.bio-apo.d...then-wund?row=0 kaipo tik uzsakau siandien-tik kiekis ribojamas  4u.gif

atrodo visoms saskaiteles issiunciau-turiu dar viena laisva krepseli su siuntimu uz 1.69 eur i kauna 4u.gif is vokiskos vaistines www.bio-apo.de
Atsakyti
Pasikartosiu 4u.gif Siandien pirksiu SD, labai laukiu prisijungiant su vienu nedideliu krepseliu, tuomet siuntimas gautusi 3 eur zmogui. Bankas Seb, Nordea.
Atsakyti