Įkraunama...
Įkraunama...

Mašininis siuvinėjimas

QUOTE(Lavute @ 2015 01 14, 17:09)
o jus vaziuojat tiesiai ten, ar uzsakot internetu?

galima ir internetu, tik žinau kad jie nemažai plešia už siuntima
aš tai pati važiuoju, vietoj žiūriu 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, siuvėjėlės 4u.gif
Noriu klausti jūsų nuomonės apie siuvimo-siuvinėjimo mašiną "Rubina Creative". http://www.siuvimost...imo-siuvinejimo
Lietuvių kalba informacijos nerandu, reikės rytoj rusiškuose saituose pasiskaitinėt. Ar ji gana neseniai atsiradus ar tiesiog nepopuliarus variantas? O ką jūs mąstot vien į technines jos charakteristikas žiūrint? Mane dar baugina jos suprantamų failų formatas, tarp jūsų minimų tokių neradau.... g.gif
Ačiū už visas nuomones! drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveika, Lalabamba,
turiu aš šią mašiną.. Nežinojau, kas man labiau patiks, ar siūti ar siuvinėti, tad pirkau 2in1.. Ar ir dabar ją pirkčiau? Nežinau.. Turbūt mieliau rinkčiausi dvi atskiras..
Kadangi neturiu su kuo palyginti, negaliu apie ją pasakyti nieko blogo.. Ir šiaip supratau, kad siuvinėjimas kaip toks daugiau nuo pačios siuvinėtojos priklauso (kaip parenki medžiagą, kaip ją paruoši, ar gerai įtempi ir t.t.) Mašina tiesiog atlieka savo darbą..
Taip jau išėjo, kad aš mieliau siuvu, o ne siuvinėju.. Kadangi rankdarbiais užsiimu gan retai, tai pasiruošti iš siuvimo mašinos į siuvinėjimo mašiną kantrybės užtenka, bet jei reikėtų tą daryti dažniau - stipriai nervintų.
Zhs failą su specialiu konverteriu reikia konvertuotis iš PES, tad jei paveikslėlį turi kokį nors kitokį (pvz.jef) jį tenka konvertuoti 2 kartus, o tam dar reikia atskiro konverterio.. Žodžiu siuvinėti įmanoma, bet būna ir paprasčiau smile.gif
Aišku, pardavėjas duoda daug zhs formato paveikslėlių, bet man dažniausiai norisi to, ko neturi smile.gif
Sėkmės renkantis..
Atsakyti
Įsigijau ir aš šitą gėrį, JANOME MC 350e thumbup.gif Norisi kuo greičiau prisipirkti siūlų įvairių, bet nežinau kokius rinktis ir pagal ką unsure.gif Nueinu I audinių parduotuves, tai trauko pečiais, kai pasakau kad siuvinėjimo mašinai. Kokias didžiausias špules galiu įdėti į mašiną? ar 40 numerio siūlai tinka? Esu visiška naujokė, tai nepykit jei užduosiu kvailų klausimų blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalabamba @ 2015 01 18, 00:52)
Sveikos, siuvėjėlės  4u.gif
Noriu klausti jūsų nuomonės apie siuvimo-siuvinėjimo mašiną  "Rubina Creative". http://www.siuvimost...imo-siuvinejimo
Lietuvių kalba informacijos nerandu, reikės rytoj rusiškuose saituose pasiskaitinėt. Ar ji gana neseniai atsiradus ar tiesiog nepopuliarus variantas? O ką jūs mąstot vien į technines jos charakteristikas žiūrint? Mane dar baugina jos suprantamų failų formatas, tarp jūsų minimų tokių neradau....  g.gif
Ačiū už visas nuomones!  drinks_cheers.gif

Labai svarbus yra siuvinejimo lankelio dydis....kuo didesnis tuo geriau. Mano 14x20.....man yra mazas
Atsakyti
GundaJogunda, Baterflay, ačiū mergaitės už info 4u.gif Vis gi nusipirkom Bernina Aurora 450. Didžiausias lankelis 16x28cm. Kol kas bandau prisijaukinti siuvimo "pusę" smile.gif Labai nusivyliau pridėta a'le dovanota programa siuvinėjimui. Ji tegali pasunkti, sumažinti, na dar sukombinuoti 2 paveiksliukus. O apie dubliavimą, siūlų keitimą nėra jokios kalbos. Formatus priima "ART", tai kiek suprantu vienas populiaresnių? Reiks dabar ieškotis mąstyt kažką dėl siuvinėjimo programų..
Ačiū dar kartą už pasidalinimą! drinks_cheers.gif
Atsakyti
as irgi ateinu su pagalbos prasymu. parsisiunciau is rusu forumo masinnaja visyvka nemokamu dizainu, bet vienu dizainu truesizer nekonvertuoja i art formata, o kitu dizainu pes formate is vis neatidaro g.gif ar cia as buka, ar ten su tais dizainais kazkas negerai, o gal kokio kito konverterio reik? gal kuri susiduret su panasiom problemom? padekit smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dydo: 26 sausio 2015 - 20:53
Įsigijau ir aš šitą gėrį, JANOME MC 350e thumbup.gif Norisi kuo greičiau prisipirkti siūlų įvairių, bet nežinau kokius rinktis ir pagal ką unsure.gif Nueinu I audinių parduotuves, tai trauko pečiais, kai pasakau kad siuvinėjimo mašinai. Kokias didžiausias špules galiu įdėti į mašiną? ar 40 numerio siūlai tinka? Esu visiška naujokė, tai nepykit jei užduosiu kvailų klausimų blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ciubaba @ 2015 01 27, 09:15)
Įsigijau ir aš šitą gėrį, JANOME MC 350e thumbup.gif Norisi kuo greičiau prisipirkti siūlų įvairių, bet nežinau kokius rinktis ir pagal ką unsure.gif Nueinu I audinių parduotuves, tai trauko pečiais, kai pasakau kad siuvinėjimo mašinai. Kokias didžiausias špules galiu įdėti į mašiną? ar 40 numerio siūlai tinka? Esu visiška naujokė, tai nepykit jei užduosiu kvailų klausimų blush2.gif

Siuvinejimui reikalingi siuvinejimo siulai, suuvimo netinka. Paprastai audiniu parduotuvese siuvinejimui neturi. Vilniuje yra keletas parduotuviu kur tikrai didelis pasirinkimas, gal jie siuncia I kitus miestus jeigu jus pati ne is Vilniaus. Gal vilnietes geriau patars. Kaune savanoriuose siuvimo stiliuje yra irgi, bet tik mazos spules.
Atsakyti
QUOTE(dydo @ 2015 01 27, 10:00)
Siuvinejimui reikalingi siuvinejimo siulai, suuvimo netinka. Paprastai audiniu parduotuvese siuvinejimui neturi. Vilniuje yra keletas parduotuviu kur tikrai didelis pasirinkimas, gal jie siuncia I kitus miestus jeigu jus pati ne is Vilniaus. Gal vilnietes geriau patars. Kaune savanoriuose siuvimo stiliuje yra irgi, bet tik mazos spules.



O kodėl netinka siuvimo siūlai? Aš vakar pabandžiau su ARIADNA firmos siūlais 120 numerio, tai labai normaliai atrodo. Bėda, kad aš iš Mažeikių, net siuvimo reikmenų parduotuvėse nepataria schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(ciubaba @ 2015 01 26, 15:01)
Įsigijau ir aš šitą gėrį, JANOME MC 350e  thumbup.gif  Norisi kuo greičiau prisipirkti siūlų įvairių, bet nežinau kokius rinktis ir pagal ką  unsure.gif  Nueinu I audinių parduotuves, tai trauko pečiais, kai pasakau kad siuvinėjimo mašinai. Kokias didžiausias špules galiu įdėti į mašiną? ar 40 numerio siūlai tinka? Esu visiška naujokė, tai nepykit jei užduosiu kvailų klausimų  blush2.gif

as siuvineju su 40. klaipedoj irgi pasirinkimo visiskai ner smile.gif bet jei siuvineti teksta pirkciau 60 ir mazesne adata. dar vis nekyla ranka man is vln uzsisaskyt siulu, vis galvoju gal kada pakelsiu pati smile.gif

as irgi siuvineju su tokia masina wub.gif
Papildyta:
QUOTE(dydo @ 2015 01 26, 20:51)
as irgi ateinu su pagalbos prasymu. parsisiunciau is rusu forumo masinnaja visyvka nemokamu dizainu, bet vienu dizainu truesizer nekonvertuoja i art formata, o kitu dizainu pes formate is vis neatidaro  g.gif ar cia as buka, ar ten su tais dizainais kazkas negerai, o gal kokio kito konverterio reik? gal kuri susiduret su panasiom problemom? padekit  smile.gif

atsiusk, as gal pabandysiu su savo genealiom programom. mazu gausis biggrin.gif

mano eksperimentai ax.gif

dizainas mano, siuvineta ant trikotazo
user posted image

dizainas ne mano, bet buvo idomu kas gausis blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lavute: 28 sausio 2015 - 22:56
QUOTE(Lavute @ 2015 01 28, 23:48)
as siuvineju su 40. klaipedoj irgi pasirinkimo visiskai ner smile.gif bet jei siuvineti teksta pirkciau 60 ir mazesne adata. dar vis nekyla ranka man is vln uzsisaskyt siulu, vis galvoju gal kada pakelsiu pati smile.gif

as irgi siuvineju su tokia masina  wub.gif
Papildyta:

atsiusk, as gal pabandysiu su savo genealiom programom. mazu gausis biggrin.gif

mano eksperimentai  ax.gif

dizainas mano, siuvineta ant trikotazo
user posted image

dizainas ne mano, bet buvo idomu kas gausis  blush2.gif
user posted image


As kaip tik vakar bandžiau su 40 numerio siuvinėti, iškart pastrigo viskas. Siuvinėjau ant rankšluosčio, taip įstrigo kad teko iškirpti skylutę, kad išimti, nes nei pirmyn nei atgal negalėjau pajudinti rėmelio. Tai kada kokio numerio siūlą naudoti? Pavyzdžiui dar vakar bandžiau ant pvc siuvinėti su 120 numerio siūlu, tai labia gražiai gavosi. Tik ką daryti, kad įspaudimų tokių žymių neliktų? gal darau kažką ne taip doh.gif
Atsakyti