Įkraunama...
Įkraunama...

Mašininis siuvinėjimas

QUOTE(kristutea @ 2014 12 18, 19:57)
būtų kaip tik iš kur parsisiųsti?  4u.gif

parasyk meila atsiusiu
Atsakyti
QUOTE(Liucija Devyndarbė @ 2014 12 19, 10:22)
ačiū,bet aš nesuprantu kaip per šita nuorodą reikia atsisiųsti  blink.gif  blush2.gif  g.gif

spaudi ant obicnoje skacivanije, ten paskaiciuoja kelias sekundes ir atsiranda koks nors angliskas zodis, ji reikia uzrasyti ir tada duoda siust, jei neiseis rasyk 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lavute @ 2014 12 20, 00:16)
spaudi ant obicnoje skacivanije, ten paskaiciuoja kelias sekundes ir atsiranda koks nors angliskas zodis, ji reikia uzrasyti ir tada duoda siust, jei neiseis rasyk 4u.gif

doh.gif man nesigavo, prisiunte kažkokių "šiukšlių" bet ne failiuką, gal gali man į skype įmesti? uranija25
Atsakyti
Vakar vakare surezgiau smile.gif
user posted image
Atsakyti
Sveikos

siuvineju ir mastau,kad pigesniais siulais siuvinetas dirbinys graziau atrodo nei brangesniais

kokiais Jus siuvinejat siulais?

As mettler
Atsakyti
QUOTE(Lavute @ 2014 12 23, 17:19)
Sveikos

siuvineju ir mastau,kad pigesniais siulais siuvinetas dirbinys graziau atrodo nei brangesniais

kokiais Jus siuvinejat siulais?

As mettler

aš su Gunold,Sulky

faina lėlytė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Liucija Devyndarbė @ 2014 12 26, 22:00)
aš su Gunold,Sulky

faina lėlytė  thumbup.gif

kur perki ir kokia kaina?
Atsakyti
Nors siuvinėju labai mažai, kažkaip širdis vis nerista dėl siuvinėjimo programos.. Sakau gal netyčia yra kokia nemokama programa su kurios pagalba galima būtų iš paprasto paveikslėlio padaryti siuvinėjimo? Keista man kai tos programos uz masina brangesnes.. schmoll.gif
Papildyta:
Beja, aš siuvinėju su RainBow siuvinėjimo siūlais.. Pirkau juos Dokle ( http://www.doklas.co...product&id=258)
Bet man jie nelabai.. schmoll.gif Lyg ir storesni ir ne tokie tolygūs..
Kvaila prisipirkau jų neišbandžiusi..nerėjosi didelių špulių ir įvairių spalvų.. o kagangi siuvinėju labai mažai, tai dabar užteks man jų visam gyvenimui lotuliukas.gif
Kartu su mašina nusipikau keletą mažų špulių mettler siūlų, tai jie man labiau patinka, tik kaina didoka.. Bert kai tiek siuvinėju, būtų užtekę..
Atsakyti
QUOTE(GundaJogunda @ 2015 01 11, 16:44)
Nors siuvinėju labai mažai, kažkaip širdis vis nerista dėl siuvinėjimo programos.. Sakau gal netyčia yra kokia nemokama programa su kurios pagalba galima būtų iš paprasto paveikslėlio padaryti siuvinėjimo? Keista man kai tos programos uz masina brangesnes..  schmoll.gif
Papildyta:
Beja, aš siuvinėju su RainBow siuvinėjimo siūlais.. Pirkau juos Dokle ( http://www.doklas.co...product&id=258)
Bet man jie nelabai..  schmoll.gif Lyg ir storesni ir ne tokie tolygūs..
Kvaila prisipirkau jų neišbandžiusi..nerėjosi didelių špulių ir įvairių spalvų.. o kagangi siuvinėju labai mažai, tai dabar užteks man jų visam gyvenimui  lotuliukas.gif
Kartu su mašina nusipikau keletą mažų špulių mettler siūlų, tai jie man labiau patinka, tik kaina didoka.. Bert kai tiek siuvinėju, būtų užtekę..

as tekstui tinkciausi ne mettler (imciau neblizgius) paveiksleliams grazu ir su mettler. Rainbow siuvineju kai reik ale 3D ( sakykim geles) neblogai gaunasi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lavute @ 2014 12 28, 00:08)
kur perki ir kokia kaina?

bigsmile.gif
perku čia
Siuvinejimo siulu parduotuve

Atsakyti
QUOTE(Liucija Devyndarbė @ 2015 01 13, 13:50)

ir as perku cia smile.gif bet kaip man sunku issirinkt spalvas biggrin.gif lakstau nuo paletes prie riteliu, nuo riteliu prie paletes biggrin.gif
Atsakyti
o jus vaziuojat tiesiai ten, ar uzsakot internetu?
Atsakyti