Įkraunama...
Įkraunama...

Mašininis siuvinėjimas

Sveikos smile.gif buvau uzklausus kitoj temoj, bet ziuriu, nieks ten nebeuzsuka, tai pamaniau paklausiu cia, gal didesne sekme aplankys biggrin.gif isigyjau ir as siuvinejimo masina, na dar isbandyti neteko, laukiu pastu uzsakytu flizelinu/siulu, bet man neduoda ramybes klausimas, ar as galiu kazkaip instaliuoti lietuviska abecele siuvinejimui? Kazkaip galvojau, gal tos, kurios perka masinas Lietuvoje jau automatiskai buna instaliuota ta abecele, as masina pirkau ne Lietuvoje, tai jokiu pauksciuku, nosiniu ir taskeliu. As galvoju, ta abecele gal kazkaip galima ikelt kaip paveiksliukus ikeliat? Mano masina janome 11000se ir .jef formato paveiksliukai. Gal kuriai teko susidurt su panasia problema..
Atsakyti
QUOTE(asvi. @ 2015 07 05, 02:05)
Sveikos smile.gif buvau uzklausus kitoj temoj, bet ziuriu, nieks ten nebeuzsuka, tai pamaniau paklausiu cia, gal didesne sekme aplankys biggrin.gif isigyjau ir as siuvinejimo masina, na dar isbandyti neteko, laukiu pastu uzsakytu flizelinu/siulu, bet man neduoda ramybes klausimas, ar as galiu kazkaip instaliuoti lietuviska abecele siuvinejimui? Kazkaip galvojau, gal tos, kurios perka masinas Lietuvoje jau automatiskai buna instaliuota ta abecele, as masina pirkau ne Lietuvoje, tai jokiu pauksciuku, nosiniu ir taskeliu. As galvoju, ta abecele gal kazkaip galima ikelt kaip paveiksliukus ikeliat? Mano masina janome 11000se ir .jef formato paveiksliukai. Gal kuriai teko susidurt su panasia problema..


Lietuviskos abeceles nera, qali uzsakyti siuvinejimo pav pas tuos kurie uzsiima tokiu darbu.....tau kainuos.
Man kai reikia paukstuko ar bruksnelio as su siuvimo masina pasidarau
Atsakyti
QUOTE(asvi. @ 2015 07 05, 03:05)
Sveikos smile.gif buvau uzklausus kitoj temoj, bet ziuriu, nieks ten nebeuzsuka, tai pamaniau paklausiu cia, gal didesne sekme aplankys biggrin.gif isigyjau ir as siuvinejimo masina, na dar isbandyti neteko, laukiu pastu uzsakytu flizelinu/siulu, bet man neduoda ramybes klausimas, ar as galiu kazkaip instaliuoti lietuviska abecele siuvinejimui? Kazkaip galvojau, gal tos, kurios perka masinas Lietuvoje jau automatiskai buna instaliuota ta abecele, as masina pirkau ne Lietuvoje, tai jokiu pauksciuku, nosiniu ir taskeliu. As galvoju, ta abecele gal kazkaip galima ikelt kaip paveiksliukus ikeliat? Mano masina janome 11000se ir .jef formato paveiksliukai. Gal kuriai teko susidurt su panasia problema..

Visus simbolius is turimu abeceliu galima apsukti ir prisitaikyti. Nosines sudedu is kableliu, varnelems panaudoju "v" raide arba < zenkla (tik mazesnio dydzio)
Atsakyti
QUOTE(*dika* @ 2015 07 06, 08:16)
Visus simbolius is turimu abeceliu galima apsukti ir prisitaikyti. Nosines sudedu is kableliu, varnelems panaudoju  "v" raide arba < zenkla (tik mazesnio dydzio)

Nu Dievazi nebuciau ismascius.. biggrin.gif aciu labai, eisiu ziuret!
Atsakyti
gal pagelbesite, atsimenu buvo rusu tinklapis su nemokamais pimpackiukais, neberandu kur uzsisaugojau, gal kuri turi?
Atsakyti
QUOTE(Reniss @ 2015 07 10, 11:46)
gal pagelbesite, atsimenu buvo rusu tinklapis su nemokamais pimpackiukais, neberandu kur uzsisaugojau, gal kuri turi?

Embroedery.ru
Atsakyti
QUOTE(Reniss @ 2015 07 10, 11:46)
gal pagelbesite, atsimenu buvo rusu tinklapis su nemokamais pimpackiukais, neberandu kur uzsisaugojau, gal kuri turi?

http://dfiles.ru/files/mkt2dczrx
Atsakyti
Sveikos
turiu klausimeli
kai siuvinejant ant ranksluoscio koki siulo itempima (skaiciu) naudojat?
Atsakyti
QUOTE(Lavute @ 2015 07 31, 19:12)
Sveikos
turiu klausimeli
kai siuvinejant ant ranksluoscio koki siulo itempima (skaiciu) naudojat?

manau kiekviena skirtingai smile.gif manoji masina dabar uzsioziavo, tai kartais iki 6 uztraukiu sad.gif , daug kas priklauso ir nuo saudykles , joje esancio siulo storio smile.gif reguliuokit iki tol, kol matysit grazu dygsni smile.gif
Atsakyti
Sveiki, gal turit siuvinėjimo paveiksliuką "Meilės simfonija" (vestuvėms ant pagalvėlių tokios natos). Arba gal žinot, kur rasti? smile.gif
Atsakyti
mergaitės, kur perkat siuvinėjimo siūlus Kaune? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lizarde @ 2015 09 25, 10:08)
mergaitės, kur perkat siuvinėjimo siūlus Kaune? 4u.gif

Aš perku siūlus Vilniaus Gariūnų turguje, pačios normaliai šios kainos
Atsakyti