Įkraunama...
Įkraunama...

Katinukų "pričiūdai"

Zmones, gal galit kas pagelbeti .Mano kate mama labai nesutaria su savo kaciukais. Pjaunasi tarpusavyje. Kaciukams jau 5 men, jie gyvens kartu. Kaip sutaikyti? Nes bijau kad ju mama iseis ir nebegris... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(jokodzuna @ 2008 02 15, 16:47)
Zmones, gal galit kas pagelbeti .Mano kate mama labai nesutaria su savo kaciukais. Pjaunasi tarpusavyje. Kaciukams jau 5 men, jie gyvens kartu. Kaip sutaikyti? Nes bijau kad ju mama iseis ir nebegris...  schmoll.gif

Nenoriu būti blogu pranašu, bet turbūt jų sutaikyti nelabai ir pavyks... Taip mama juos pratina prie savarankiško gyvenimo, nes tkrai jau pats laikas. Taip jau gamtos sutvarkyta, kad ji juose mato konkurentus, o nebe vaikus verysad.gif Maniškė irgi taip elgdavosi, kol neišskyrėm. O dabar, kai dukra nuvažiuoja pas mamą į svečius būna meilikavimasis wub.gif
Atsakyti
Mano katinui Murkinui dabar jau trylika metu, tai dabar truputi surimtejes. g.gif g.gif Jaunesnis sugebedavo atidaryti saldytuvo dureles, bet uzdaryt nebesugebejo. Antras baisiausias jo elgesys - sokti ant peciu, jei neuzsokdavo - baigdavo užlipti su nagais. Reik isivaizduot mano nugara po jo ,,laipiojimo" tongue.gif
Atsakyti
na o musu katinelis,dar nedidukas bet su svo zbitkais ir dragais viduri nakties nelabai paguodzia..
ryte einu i vonia,prausiuos..tas sat kartu...atsigula i vonia ir miegoti bando,murkia..
zinoma kaktusu neaplenkai..visus iskapsto.. doh.gif
labai labai bijo plauku dziovintuvo..
na o noredamas esti atsidaro spinteles dureles ir pasiema sausa maista,arba...vos pradarius saldytuvu strikteli i ji..

doh.gif
Atsakyti
mano katyte labiausiai megsta tupet ant vonios ar kambario duru virsaus bigsmile.gif vos vos telpa, bet tupi sau patenkinta ir murkia biggrin.gif as vis bijau, kad nenusitekstu netycia g.gif
Atsakyti
labutis , na smagumelis skaityti apie katukus bigsmile.gif maniskis irgi neisimtis sposu prikretes tai uj.nors jam dar tk 8men..bet pasakok ir pasakok apie ji biggrin.gif

taigis.jis pas mumi labai inoravas toks ,savais principais pabreztais biggrin.gif MB sako kad i mane jis toks ax.gif bet kas svetimas namuos-kol sedi arbata geria virtuveje,neidomu katukui,o jei tik pakyla vaikstinet po namus tai kaip tigras..o uzpuoles kanda ne kurkitur,visiems imtinai tiek vaikui tiek suaugusiajam-i riesa.
dar jis savo uodega nesioja riesta i kabliuka,ir lanksto tai i viena sona ta klabliuka tai i kita. MB sako -nu nebutu gi skorpiones katinas lotuliukas.gif

karta bestebedamas paukscius balkone ant krasto sumaste ir pats ismeginti ta malonuma doh.gif o mes gyvenam tai 5 aukste.... mano vaikui ciut sirdele neissoko viska matant. begom laukan aisku pasiimt "pauksciuko" ,ramutelis kaip belgas tupejo prie laiptines duru bigsmile.gif

vakarais raliuoja aisku kaip ir dauguma. vaiku kambaryje nuolat masinos ne vietoje... aisku ne mazytes jos... tai tas isiraliaves is virtuves tolimiausio kampo ipuola i vaiku kambari,uzsoka ant kurios masinos ir rieda iki kol atsitrenks.o kai atsitrenkia pasoka pusmetri i virsu ir lekia pasisiauses visas lauk is kambario. ir taip kartoja kol vaikai issikvaksi is juoko,ir atsibodus uzsidaro duris biggrin.gif

geles na zinoma ne isimtis. kramto jis jas,o paskui lyg ciaudo lyg dar kazka..neskanu gi jam biggrin.gif

kai labai labai nori kazko,ismoko pasimeilint man sakydamas "mama" ,aisku reikia skatint po keleta kartu biggrin.gif bet jau kai raunasi i vonia jei maudausi-tai ir be skatinimu po kelis kartus mamena uz duru lotuliukas.gif

kartais jam susirodo pazaist su isivaizduojamais kazkokias tai priesais gal ,net nemoku pasakyti doh.gif zodziu aiskiai matosi kad skacas su "antru" pasauliu bendrauja , puola,ritasi,traukiasi ,snypscia i niekur ziuredamas,vel uzpuola,kritnta,pasibaido biggrin.gif nu zodziu..issidaves minga saldziai. jei jo tokius zaidimus pertrauki kreipiantis i ji-tai lyg atsibustu is sapno ir ziuri va toks blink.gif tipo "u cia man?" lotuliukas.gif

eh kalbos apie ji En...
Atsakyti
QUOTE(Ragaina @ 2008 04 15, 21:50)



Labai gražus pasakojimas wub.gif parodyk padūkėlio nuotrauką bigsmile.gif o gal esi nufilmavus jį mamenant? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ragaina @ 2008 04 15, 21:50)
labutis , na smagumelis skaityti apie katukus  bigsmile.gif  maniskis irgi neisimtis sposu prikretes tai uj.nors jam dar tk 8men..bet pasakok ir pasakok apie ji biggrin.gif



Super, iki asaru prisijuokiau biggrin.gif Balioniukas isdykeliui 4u.gif
Atsakyti
ti kad vat neturiu su kuo filmuoti ax.gif o nuotraukyte galiu aisku smile.gif ..bet nezinau kaip ikelti ax.gif nes jei keliu per ta kur prisegti faila,tai baisiai dideli ideda
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ragaina: 16 balandžio 2008 - 20:38
QUOTE(Ragaina @ 2008 04 16, 21:35)
ti kad vat neturiu su kuo filmuoti  ax.gif  o nuotraukyte galiu aisku smile.gif ..bet nezinau kaip ikelti  ax.gif  nes jei keliu per ta kur prisegti faila,tai baisiai dideli ideda

NUOTRAUKŲ ĮKĖLIMAS
1. http://www.imageshack.us/
2. Browse ir pasirenkam foto is savo kompiuterio
3. Tada uždedam pirmą varnelę (reise image)
4. Pasirenkam dydį (siūlau 640X480 for message boards)
5. host it!
6. Paskutinė duota nuoroda (pacioje apacioje) (Direct link to image) http://.. (be jokių klaustukų nuoroda)
7. Kopijuojam nuorodą
8. Atsakydami žinutę renkamės IMG mygtuką ir įdedam nukopintą nuorodą
9. Spaudžiam OK
Sėkmės!
Atsakyti
Na žiū labai tinkama tema mums čia apsireikšti doh.gif Nu tokios dar katės aš nemačius buvau blink.gif

Pirma, tai ji po kelių dienų, nuo atsiradimo pas mane pradėjo atlikinėti reikaliukus duše. (Na lauke augus kysa, suprantama.. nors iki tol lauke gyvenusios katytės, kurios atkeliaudavo pas mane, puikiai ėjo į dėžutę, tvarkingai atlikdavo reikaliukus. Kai kurios net charakteriu buvo kiek laukinės, tai suprantama nemokėjo elgtis su žmogum, tai gal galėjo nemokėt atlikti vietoj reikaliukų, tačiau viskas joms sekėsi puikiai, nu bet ne šitoji. Charakteris auksinis, murkia nuolatos bigsmile.gif nu bet su dėžute doh.gif ). Taigi uždariau dušo duris.. tada ji susirado vonią blink.gif Perlipdavo per dėžutę ir šast į vonią (tuščią).. Mąstėm mąstėm ką daryt, prileidau vandens, ji jo nemėgsta, kelis kart įšoko, teko nusivilti, nebebandė. Dėžutėj buvo silikoninis kraikas - nepatiko. Pakeitėm žvyriuku, pradėjo lyg daryti, bet.... staiga vėl užsizarazino ir atardo kriaukę blink.gif Na su kriaukle dar vis dabar kovojam, dušas ir vonia palikti ramybėj... Nors jei tik paliksi atsidarytą dušą, ar nepripiltą kiek vonią, keliauja ten. Reikalas toks, kad ji padaro ir į kriauklę, ir į savo dėžutę ir į draugelio katino dėžę su silikonikiu kraiku. Ko tik nedaryta, ir narve sėdėjus nubausta, ir bart gavus. Priglaudžia auses, kaip lūšiukas ir vis tiek savo daro doh.gif neseniai susekiau tokį dalyką, kad kakina ne vietoj pagal mėnulio fazes lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Naujas bajeris - miegojimas gėlytėse. Tiksliau gėlėje, kitos nedomina doh.gif Ta gėlė kiek aukščiau, ant didelės muzikinės kolonėlės, vazonas platus, patogus biggrin.gif gėlė svyranti. Labai patogu stebėti kas dedai lauke thumbup.gif taigi mažulkina ten puikiai išsimiega blink.gif Taigi pradžioj aš gėlę paliejau ir susmaigsčiau medinius iešmelius, kad būtų nepatogu atsigult. Toji juos išvartė, nurovė ir toliau ramiai išsimiegojo, kai vandenukas susigėrė doh.gif Teko keisti gėlės buvimo vietą. Pakolkas kitas vazonas pasirodė nepatogus lotuliukas.gif

Toliau, pas mus aplūžinėjo kaktusas, sukišau mažus ūgliukus į žemę. Tai spėkit ko pridirbo mažė.. Ogi rauna juos ir jie keliauja į mano šunytės guolį blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Indraa-: 17 balandžio 2008 - 12:13
QUOTE(Indraa- @ 2008 04 17, 12:45)
Na žiū labai tinkama tema mums čia apsireikšti  doh.gif blink.gif

Indraa , super aprasyta - liuks smile.gif Taip ir isivaizduoju smile.gif Labai smagu buvo skaityti smile.gif

Atsakyti