Įkraunama...
Įkraunama...

Katinukų "pričiūdai"

maniskes topas - megsta vaikscioti ant 2 koju, ir ne tai kad vaikscioja, bet begioja doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Aš su savo katuliu turiu ritualą, kasdien iš kameros paimam kelias krevetes, pašildom ir katinas laaaabai skaniai valgo. Tai jis kartais pasikabina ant šaldytuvo rankenos ir tamposi atseit bando atidaryt lotuliukas.gif
O vandenį geria tik tekantį iš krano smile.gif
O labiausiai man patinka jo įprotis, kai ryte vyras duris atidaro, įleidžia šunį ir katiną į kambarį, tai katulis ateina ir visad pabučiuoja nosį wub.gif
Atsakyti
Mano tai katyte Birute tiesiog geliu manjake doh.gif visos geles nugriaustos bark nebares vistiek lenda,o kajp pamato kad i kambary atejnu o ji griauzia geles tai apsimeta tipo "uosto" lotuliukas.gif seip drasi katyte eda is vieno indo su suniu ,o kajp sysiuka uzsinori tai atsistoja salia duru ir rekia nesava gerkle doh.gif Viena karta miegu apie 5 ryto madam atejna i kambary ir kniaukia galvoju laikas isleisti pasysioti islipu is lovos ejnam abi lipam laiptais tik staiga ta pizduke nubega link virtuves puses ejna sau kajp susinervinau apgavo mane lotuliukas.gif miega kajp uzmusta kartais... viena karta galvojau kad mire atejnu pakelt kates nes tuo metu zuvyte kepiau judinu judinu nesikelia ejna sau isigandau krutint stipriau pradejau vistiek kajp negyva po keliu sekundziu pakelia galva viena kart sumiauksejo ir toliau nusmigo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Pucė @ 2006 06 26, 01:03)
O pas mus katinas užima “davatkos” pozicijas: kai vakare grįžtu iš darbo, tai jis ilgai ir nuobodžiai eina paskui ir kniauksi- pasakoja dienos naujienas. biggrin.gif

lotuliukas.gif
Isivaizduoju vaizdeli,nes maniskis (dar tik 4 men) irgi pliotkina ir pliotkina kaska vis.

QUOTE(etaruj @ 2006 09 23, 06:45)
....MŪSŲ KATINĖLIS FIGŪRINIO MIEGOJIMO VIRTUOZAS....mėgiamiausia poza, išdidaus elnio šuolis... lotuliukas.gif

user posted image

thumbup.gif

QUOTE(F_A @ 2008 01 28, 10:03)
maniskes topas - megsta vaikscioti ant 2 koju, ir ne tai kad vaikscioja, bet begioja doh.gif  lotuliukas.gif

Gerai turetu atrodyt biggrin.gif

QUOTE(Smagi @ 2008 01 29, 07:22)
Aš su savo katuliu turiu ritualą, kasdien iš kameros paimam kelias krevetes, pašildom ir katinas laaaabai skaniai valgo. Tai jis kartais pasikabina ant šaldytuvo rankenos ir tamposi atseit bando atidaryt  lotuliukas.gif 
O vandenį geria tik tekantį iš krano smile.gif
O labiausiai man patinka jo įprotis, kai ryte vyras duris atidaro, įleidžia šunį ir katiną į kambarį, tai katulis ateina ir visad pabučiuoja nosį  wub.gif

thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(etaruj @ 2006 09 23, 14:45)
....MŪSŲ KATINĖLIS FIGŪRINIO MIEGOJIMO VIRTUOZAS....mėgiamiausia poza, išdidaus elnio šuolis... lotuliukas.gif

user posted image


bigsmile.gif koks panašus į mūsų katiną bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zona @ 2008 02 05, 20:11)
Gerai turetu atrodyt biggrin.gif
thumbup.gif

Kaip ji ant 2 koju eina foto neturiu prie saves, bet va kad megsta stovet ant 2 koju tai faktas lotuliukas.gif
Va mano "zmogeliukas" biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Mano katinas tai lipa i dezes, net ir pacias maziausias, krepsius... Kai bendrabuty gyvenom, tai kelioniame krepsy ji issinesdavom kai kur nors vaziuodavom, tai dabar ir nori isilipti ir vaziuoti smile.gif O geles tai eda net pacepsedamas... Ka daryti? Auginau zolyte, bet ji nenukreipe jo demesio nuo pinigu medzio...
Ir nagus i musu minkstus baldus kasosi... doh.gif
Atsakyti
taip miegam biggrin.gif

user posted image


o taip pozuojam.....Cheese....

user posted image
Atsakyti
Mano katinas labai megsta meliona valgyti lotuliukas.gif Kai valgom, tai net ant galvos lipa, kad ir jam duotumem lotuliukas.gif
O dar megsta maisiukus, lenda i juos, aisku ir plesyti patinka, bet isiraityt juose fainiau wub.gif
Atsakyti
Mūsų Dina (7 mėn. amžiaus) labai mėgsta vandenį, turbūt praeitam gyvenime buvo žuvytė... Tik mėgsta ne maudytis, bet gaudyti lašelius. Jei tik klozete nuleidi vandenį, iš karto po to lenda ten ir įkišusi letenėlę kažką gaudo biggrin.gif Vaizdas būna fantastiškas.

Dar kiekvieną rytą, vos tik suskamba žadintuvas, atlekia pas kiekvieną šeimos narį pasisveikinti, pasibučiuoti... Taip ir laksto nuo manęs prie vyro, po to prie dukros ir sūnaus. O jei prausiuosi vonioje, tada jau šventas reikalas stovėti sargyboj ir nieks jos iš ten neišvarys smile.gif

O vakaro šventas reliktas yra žaidimas: mesk ir aš tau atnešiu. Dukra juokiasi, kad turim šuniuką, o ne katytę. Tai yra savotiškas ir kvietimas eiti gulti. Atsineša savo žaisliuką į lovą ir laukia kada aš ateisiu kloti lovos, tada turiu tą žaisliuką numesti, ji bėga jo gaudyti, vėl atneša man į lovą, turiu pagirti, paglostyti, vėl mesti ir taip n kartų...
Atsakyti
Mano irgi žuvinis yra, mėgsta vandenį. O ten, kur įpilta atsilakti tai kiša leteną, o ištraukęs purto, tai sienos būna apšlašiuotos lotuliukas.gif
user posted image
Atsakyti
O manasis labai tvarkingas ir mus to moko smile.gif. Jei tik palieki maišelį-nuėda rankenas smile.gif. Maždaug-parisnešei pirkinius, tai ir iškraustyk iš karto ir maišelį sulaksčius paslėpk į vietą smile.gif
Atsakyti