Įkraunama...
Įkraunama...

Katinukų "pričiūdai"

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
http://www_prikola_net/id/6806.html
Atsakyti
va koki kadra pagavom
user posted image

galit ir pabalsuot

http://www.suoirkate...cat/photos/1/1/
Atsakyti
QUOTE(Sensi @ 2006 10 03, 13:03)


nu NEREALUS!!!! drinks_cheers.gif
Atsakyti
o mano pinkelio tokie pričiūdai biggrin.gif : viską metą nuo palangių ar stalų, vazos, vaisiai, anądien buvau padėjus taures, tai numetė, jei vazelei buna kazkokio maisto ideta (riesutai, saldainiai, džiovinti vaisiai) tai iškrapšto ir volioja po žemę, jei kas nors ateina, tai bėga greitai prie durų ir pasitinka kaip šuo, dar atsiremia į duris ir stovi ant dviejų kojų, jei noriu kažkur išeiti tai puola prie durų ir tipo niekur tu neisi, o čia tai žiauriausias jo pričiūdas (matyt praeitam gyvenime buvo boksininkas ar koks museika), sedi sau ramiausiai ant kelių, kurkia ir tik šast man per veidą, kartais buna sėkmingai be nagų, tik vos priliečia, o kitą kartą tai ir nagais pavaro... blink.gif
Atsakyti
ir dar pamirsau pridurti, tai sniuriukų katinas ir jau del kreveciu tai ir ant galvos gali uzlipti lotuliukas.gif
Atsakyti
o maniske tai praeitam gyvenime turbut zurnaliste buvo lotuliukas.gif visus laikrascius suskaito i skutelius book.gif , o geriausi draugai tai tusinukai ir piestukai blink.gif kiek pirkom pelyciu ir kitu katinisku zaislu, tai net demesio nekreipia, bet va tusinukas vietoj ilgai nepabuna - is karto suzaidzia smartass.gif
Atsakyti
QUOTE(Sensi @ 2006 10 03, 12:03)


Ziauriai faina. Tas juodas gauruocius, kur nuo lentynos nukrito, maniski Rapoleli labai primena. Jis siaip tai gerietis, nieko nedauzo, geliu nenumeta, tik va kartais mauroja garsiai ir vargsa kilima kankina biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Radvyle: 13 spalio 2006 - 08:18
Sveikos 4u.gif
Vasskos dėka turiu katytę - baltą, mėlynakę, ir kol kas, auksinę bigsmile.gif Kol kas didžiausia šunybė (oi, katybę) į skutelius sudraskyti visą ruloną tualetinio popieriaus ruloną ir juo "iškloti" vonios grindis. Įdomu tik - ar ilgai dirbo? g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Mano katyte turi blogu iprociu: kai balkone pelenineje yra kansaru, tai issikrapsto, parnesa dantyse i kambari ir slepia po kilimu doh.gif ir siaip, jei randa padeta nauja cigarete, tai sukramto ja.. Dar labai megsta sokoladini sviesta. Viena karta nulaize visus vaiko pusrycius tongue.gif O kaciu konservu tai needa. Kai padedu, tai pauosto ir uzkasa, atseit smirda...
Atsakyti
Laba,

O musu katino pats megiamiausias maistas yra zali agurkai, valgo juos net murkdamas, bet ta silpnybe jiems genetiskai eina per visas kartas, tai vaizdas buna nerelus, kai grauzia agurka. Dar megsta kaktusus pagriauzti. Prosenele tai labai megdavo pomidorus, tai mano tevai jau net nuodus ziurkems buvo nupirke, nes visi graziausi pomidorai budavo apgriauzti, kol viena karta neuzcykino prosenele pomidoro medyje isikorusia ir pomidorus besveiciancia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Doti @ 2006 07 05, 22:53)

user posted image



kažkur matytas.. lotuliukas.gif
user posted image
tik foto nelabai kokybiška smile.gif


Mano mažas baubas šiuo metu susigalvojo atostogų proga naktimis miegoti mokyklinėje uniformoje.. lotuliukas.gif
Atsakyti
Nors savo katyte turiu tik 2 savaites, bet pastebojeme stai ka:
karta nugvelbe supjaustyta ausyte is lekstutes, kadangi dar tik 1.5 men tai bijojau kad suvalgys ir pilvuka skaudes,tai bandziau atimti smile.gif tai tooooookiuu garsu isleido (kazkas tokio kaip suriaumojo) kad issigandus palikau valgyti ja smile.gif
ir ateina naktimis kai miegu ir pradeda kandzioti pirstus verysad.gif niekaip nesugebu nuo sio blogo iprocio jos atpratinti.
Atsakyti