Įkraunama...
Įkraunama...

Katinukų "pričiūdai"

Mano katinas irgi elgiasi panašiai kaip jūsiškiai. Dar jis labai mėgsta svečius, tuomet apžiūri jų krepšius (kartais ir įlipa), o visiems susėdus prie stalo, prisiblatina prie kurio nors ir apsimesdamas, kad nuobodžiauja tiesia leteną prie maisto, kai subaram atitraukia, o kai vėl prarandam budrumą - capt ir ėda dešrą. Tačiau jeigu nepavyksta nugriebti nei kąsnio, atsistoja ir demonstratyviai su uodega ką nors nušluoja nuo stalo (musų staliukas labai žemas). O Marciaus mama pasižymėjo tuo, kad įsikandusi dantimis mėgo purtyti batą (visai kaip šuo) ir grįžusi iš lauko būtinai pasisveikindavo miaukimu. Jeigu neatsakydavau "labas", ji dar kartą sumiaukdavo. Tik tuomet kai visi su ja pasisveikindavo, eidavo ėsti.
Atsakyti
mano kate pamisusiai eda melionus ir agurkus lotuliukas.gif pastaruosius vasara valgo sviezius o ziema ima ir marinuotus doh.gif dar princese nelaka vandenio jei jis padetas ant grindu blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2006 08 27, 19:04)
mano kate pamisusiai eda melionus ir agurkus  lotuliukas.gif  pastaruosius vasara valgo sviezius o ziema ima ir marinuotus  doh.gif dar princese nelaka vandenio jei jis padetas ant grindu  blink.gif


o mano grazuole, kaukia uzuodusi midiju, pelesinio surio, alyvuogiu kvapus mirksiukas.gif
keista man labai kad toki maista valgo... doh.gif

Paragavusi po to pusvalandi laizosi, mat kaip ja skanu thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gabanne: 28 rugpjūčio 2006 - 21:42
O mano katinas labai megsta plakta kiausini. jau tik kai plaku kokiam pyragui tai iskart prisistato ir glaustosi, tipo jau duok:)
Atsakyti
Na o mano katinėlis be sauso maisto dar valgo saldainių karvučių minkštimą ir džiovintas slyvas, žodžiu - saldžiašiknis:)))
Atsakyti
QUOTE(Blizge @ 2006 08 29, 18:51)
Na o mano katinėlis be sauso maisto dar valgo saldainių karvučių minkštimą ir džiovintas slyvas, žodžiu - saldžiašiknis:)))


Na, vienas maniškių toksai smaližius, kad iš krepšio su maisto produktais pavogė ne dešrą, o šokoladą (baltą su burbulais) ir gerą gabalą jo surijo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2006 08 27, 18:04)
mano kate pamisusiai eda melionus ir agurkus  lotuliukas.gif  pastaruosius vasara valgo sviezius o ziema ima ir marinuotus  doh.gif dar princese nelaka vandenio jei jis padetas ant grindu  blink.gif

Mano mamos katytė irgi žiauriai mėgsta agurkus ... ant šiltnamio durų tinklas būna uždėtas, lotuliukas.gif o lauke tai po pusę agurko nuėsta doh.gif
Atsakyti
Mano katytė dalyvauja visur, labai smalsi visur kiša nosį, aš į vonią ji iš paskos, aš į rūsį ji taip pat thumbup.gif . O jeigu turim svečių ji būtinai atkreipti dėmesį į save, ateina ir užšoka ant kelių. ne vieną yra nejuokais išgąsdinusi thumbup.gif .
Atsakyti
Manasis katinelis Cezaris labai jau megsta pliusinius zaislus.
Ant miegamo lovos visad padeta pliusine kate....tai jis taip ir taikosi isprukti i miegamaji ,kad galetu pasivolioti ant lovos kartu su kita katyte.... lotuliukas.gif
Atsakyti
Kokie grazus jusu katukai 4u.gif
Maniske taip pat isikanda zaisla i dantis ir urzgia jei bandai atimti, taip pat miega tik pas mane po kaldra ir terorizuoja visa nakti jei nepriimu, tyliai selina per visa lova, atseit nepajusiu lotuliukas.gif Vagia is sunu maista, o savo pakeli maisto taip iskandzioja (nors duodu tikrai nemenkai esti), kad lieka i pabaiga kaip kiaurasamtis blink.gif su visais sveciais perzengusiais namu slenksti privalo pasibuciuoti (priglausti prie nosies savo nosiuka), o jei kas nors neprisileidzia tai kelia baisiausia triuksma smile.gif Taip pat atidarineja duris, jei uzsidarom miegamajama, kad galeciau issimiegoti be jos naktiniu selinimu po kaldra, tai ji uzssoka ant rankenos ir tada su letena krapsto kol jos atsidaro lotuliukas.gif butinai man pranesa kada jau namie laikas daryti tvarka, rekia ir vaiksto po visa buta, ,,pranesa" man ,kad siandiena tvarkymosi diena, o kai issikuopiu, tai butinai susirango patenkinta ant perklotos patalynes ir garsiai burzgia biggrin.gif Be proto megsta saldainius su sokoladu smile.gif Isprausia abu sunis gryzusius is lauko, laizo tol kol kuriam nors atsibosta ir kyla namie baisiausias katino gainiojimas biggrin.gif
Atsakyti
....MŪSŲ KATINĖLIS FIGŪRINIO MIEGOJIMO VIRTUOZAS....mėgiamiausia poza, išdidaus elnio šuolis... lotuliukas.gif

user posted image
Atsakyti
super katinėlis thumbup.gif mūsiškis irgi mėgsta įvairiom pozom miegoti biggrin.gif
Atsakyti