Įkraunama...
Įkraunama...

Katinukų "pričiūdai"

nu bet negaliu, koks panasumas lotuliukas.gif lotuliukas.gif dar kart ikeliu saviske palyginimui. Beje, Doti ar tik fotkej tavao kates akys skiriasi? nes musu kates mamos is tikro viena akis buvo zalia , o kita melyna.

Dabartinis jos priciudas nulyst kur nors... nes isivaizduoja ,kad kur tamsu ten vesiau, tai ilenda i kokia spintele ar dar kur:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Salomeja: 11 liepos 2006 - 12:41
Oi kokia gražuolė. ir spalva kokia thumbup.gif
Atsakyti
Na ka man raso pusbroliai???
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Rolandas.Sil @ 2006 07 11, 17:44)
Na ka man raso pusbroliai???
user posted image

thumbup.gif nuotraukytė biggrin.gif
Atsakyti
Dar prisiminiau kelis savo lepiuniuko bajerius. Žuvies nesupjaustytos neėdė, bet vieną kovo rytą jis mus šokiravo. Pirmiausia vieną vakarą vyras pradaręs šiukšlinės spintelę ant kibiro pamatę pelę, kurių pas mus nebuvo nuo to laiko kai įsigijom kačiuką lotuliukas.gif Vyras susinervavo ir sako "Nu (pyp) katinas namie, o pelės kazoką šoka blink.gif " Paėmė katiną, kuris miegojo ir nunešė prie šiukšlinės. Tas apsimiegojęs įkišo galvą į šiukšlinę ir nubindzeno vėl miegot lotuliukas.gif Bet vieną rytą atėjusi į virtuvę pamačiau kažką ant žemės g.gif Kai pasilenkiau arčiau, supratau, kad tai pelės likučiai, t.y. tik uodega ir truputį kailiuko lotuliukas.gif Taigi suėdė pelę ir nereikėjo jos supjaustyti gabaliukais lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dute1: 13 liepos 2006 - 09:18
QUOTE(dute1 @ 2006 07 13, 10:15)
Dar prisiminiau kelis savo lepiuniuko bajerius. Žuvies nesupjaustytos neėdė, bet vieną kovo rytą jis mus šokiravo. Pirmiausia vieną vakarą vyras pradaręs šiukšlinės spintelę ant kibiro pamatę pelę, kurių pas mus nebuvo nuo to laiko kai įsigijom kačiuką  lotuliukas.gif  Vyras susinervavo ir sako "Nu (pyp) katinas namie, o pelės kazoką šoka  blink.gif " Paėmė katiną, kuris miegojo ir nunešė prie šiukšlinės. Tas apsimiegojęs įkišo galvą į šiukšlinę ir nubindzeno vėl miegot  lotuliukas.gif  Bet vieną rytą atėjusi į virtuvę pamačiau kažką ant žemės  g.gif  Kai pasilenkiau arčiau, supratau, kad tai pelės likučiai, t.y. tik uodega ir truputį kailiuko  lotuliukas.gif Taigi suėdė pelę ir nereikėjo jos supjaustyti gabaliukais  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif
bet ziurek, kad tu peliu kartis jis pats is kazkur pas jus neatnesa..As kai gyvenau su tevais irgi turejom kaciu, toki labai labai bailiuka doh.gif tai jis per balkona perlipdavo i kitu zmoniu balkona ir is ju atnesdavo peliu..Gerai,kad kol nesdavo tai gal biski prikasdavo ir jos buvo jau tokios pusiau negyvos kol pasekdavo namus doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif bet kai pamaciau viena kart po kede 3 peles vos infarkto negavau lotuliukas.gif blink.gif
Atsakyti
mūsų katinas paskutinėmis dienomis sausą maistą ėda trypdamas prie indėlio priekinėm kojytėm bigsmile.gif pirmąkart pamačius iškart pagalvojau, kad sisiu labai nori, bet daug labiau ėst nori blink.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(miauka @ 2006 07 13, 11:47)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
bet ziurek, kad tu peliu kartis jis pats is kazkur pas jus neatnesa..As kai gyvenau su tevais irgi turejom kaciu, toki labai labai bailiuka doh.gif  tai jis per balkona perlipdavo i kitu zmoniu balkona ir is ju atnesdavo peliu..Gerai,kad kol nesdavo tai gal biski prikasdavo ir jos buvo jau tokios pusiau negyvos kol pasekdavo namus doh.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif bet kai pamaciau viena kart po kede 3 peles vos infarkto negavau lotuliukas.gif  blink.gif


Na pelių tai aš nebijau lotuliukas.gif O per balkoną mūsų bailiukui nėra kur lįsti, nes visur sienos lotuliukas.gif
Atsakyti
Tai ka visu katinukai jau aprimo ir nieko neisdarineja. mano tevai musu katina buvo nusiveze i kaima per sian laisvas dienas. tai visas ddienas pramiegojo o jau vakarais sake varydavo i lauka. viena vakara labai lijo tai neleido, tai nuvare ir per kambario langa issoko, tai paskui sese vis pagavo. tai paskui vargsas tik pro langa i lauka ziurejo ir nedave miegoti biggrin.gif sianakt ir kazkas jam pasidare pradejo lakstyt ir miaukset 3 val nakties, bet kai atliko savo gamtinius reikalus apsiramino. iskart galima suprasti kada musu kacius nori gamtiniu reikaliuku, nes tada labai pradeda begioti, ant kilimu ciuozineti ir t.t. o jau kai nueina tai jo akmenukai i visas puses skraido metro atstumu doh.gif
Atsakyti
Mano Pinkis tai turi užsitarnavęs katšunio vardą. devil.gif be visų jūsų paminėtų iškadų ir bajerių manasis dar mėgsta terorizuoti visus iš eilės. mušeika ir teroristas tolka tak. jei subarei už ka nors, tai jau žiurėk ir tyko už kampo, o einant pro šalį stveria už kojos, ir būtinai su nagais, o jei tie nukirpti ir nesikabina, tai tada su dantim mad.gif nu nedaug truksta kad išsidrėbtum... dar megsta miegoti galva ant pagalvės pasidėjęs. o jau ko nemėgsta tai kelionės mašinoj - visai netransportabilus, tikras vargas kai riekia pas vetą ar y soda važiuoti. siurblys - tai pragaro mašina, nuo kurios reikia slėptis kuo giliau. dar sugeba rasti spintoj pasleptus siulų kamuoliukus. slepk kaip nori, jei spinta palikai atidaryta, gali ruoštis siulų pervyniojimui atgal y kamuoliukus, nes iš kambario buna padaromas voratinklis mega_shok.gif vat kokie mūsų pričiūdai
Atsakyti
QUOTE(speegles @ 2006 08 23, 16:42)
Mano Pinkis tai turi užsitarnavęs katšunio vardą. devil.gif  be visų jūsų paminėtų iškadų ir bajerių manasis dar mėgsta terorizuoti visus iš eilės. mušeika ir teroristas tolka tak. jei subarei už ka nors, tai jau žiurėk ir tyko už kampo, o einant pro šalį stveria už kojos, ir būtinai su nagais, o jei tie nukirpti ir nesikabina, tai tada su dantim  mad.gif nu nedaug truksta kad išsidrėbtum... dar megsta miegoti galva ant pagalvės pasidėjęs. o jau ko nemėgsta tai kelionės mašinoj - visai netransportabilus, tikras vargas kai riekia pas vetą ar y soda važiuoti. siurblys - tai pragaro mašina, nuo kurios reikia slėptis kuo giliau. dar sugeba rasti spintoj pasleptus siulų kamuoliukus. slepk kaip nori, jei spinta palikai atidaryta, gali ruoštis siulų pervyniojimui atgal y kamuoliukus, nes iš kambario buna padaromas voratinklis mega_shok.gif  vat kokie mūsų pričiūdai



Tai gerai kad ne mano vienos toksai thumbup.gif
Atsakyti
Labukas visoms wink.gif
mano 5 menesiu katinukas tai butinai turi miegoti nakti susiranges ant pagalves, dazniausiai man ant veido ar kaklo.. o as kaip zuvis ziopcioju ir suku nosi, kad jo plauku neprilystu.. biggrin.gif
Dar labai megsta WC popieriu.. Jei jau randa, tai galiu soka gauti grizusi namo doh.gif i smulkiausius skutelius bus sudorotas ir pabarstytas visuose kambariuose ir virtuveje doh.gif
Bet vis tiek ji myliu be proto wub.gif
Atsakyti