Įkraunama...
Įkraunama...

Katinukų "pričiūdai"

bet taj reiskia kad tu labiau patinki katinuj, clap.gif clap.gif clap.gif
Atsakyti
mūsų katukas irgi maistą mėgsta "užkasinėt" paėdęs biggrin.gif o paskutiniu metu pamėgo kriauklėj vonioj atsigulti ir praustis lotuliukas.gif sakau, gal mus pamėgdžioja bigsmile.gif
Atsakyti
Mano katinui 3 metai, jaunesnis pričiūdų turėjo daugiau, bet ir dabar pakanka. Keisčiausias - atsistojus ant užpakalinių priekinėmis intensyviai tapšnoti sieną, spintą (na, prie ko atsitojęs) - sakom, kad jis "groja" lotuliukas.gif Kita keistenybė - ne visai normalus "minkymas" priekinėmis letenomis, užčiuopęs jam labai patinkančią medžiagą (tokie minkšti būna pledai, kai kurie treningai) visas įsitempia ir stačiomis ilgiausiai minko, nematydamas nieko aplink, net seilės pradeda tekėti lotuliukas.gif Dar - muša visus šepečius, tiek grindų, tiek plaukų, o labiausiai - plaukų džiovintuvą su apvaliu šepečiu riesti plaukams biggrin.gif Mėgsta miegoti ant nugaros, visas išsiskėtęs, kaip ir daugelio, "užkasinėja" maistą. savo "šikinyke" atlikęs reikalą kasa ne kraiką (matot, ponui purvinas darbas), o aplink - grindis, sienas, kur nieko nėra biggrin.gif
Atsakyti
Na maniskis tai visai neseniai saldituvo lentyna sudauze
Atsakyti
O kaip jis šaldytuve atsirado? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Doti @ 2006 07 05, 21:53)
Salomeja, iš kur katinuką gavai? Kai pamačiau iš pradžių pagalvojau, kad čia mano!!!  biggrin.gif  Va palyginimui -
user posted image

O dėl keistumų - tai mano katytė kažkodėl pavalgius "užkasinėja" maistą. Na apkrapšto letenėle parketą apie dubenėlį  biggrin.gif
Ir kaip Salomejos mėgsta atnešti tik ne kamuoliuką, o numestą žaislinę pelę. Kartais net atsibosta mėtyti, bet tada katė lipa ant kelių, niurzgia ir meta pelę ant klaviatūros. Na kaip gali atsakyti  doh.gif 
Pamiegoti irgi rytais neduoda - mano vyras turi tokią madą užstatyti žadintuvą anksčiau, nes labai sunkiai keliasi, tai kokį pusvalandį budinasi. O katas suskambus žadintuvui jau lipa į lovą ir reikalauja glostymo ir meilės  smile.gif  Bet kažkodėl pas vyrą neina, mane terorizuoja, tai sakiau skelbsiu ultimatumą, nes kol jis miega aš turiu su katu bovytis  doh.gif



nu grynai kaip musu... net maniskis sako, kam cia ta musu Kite idejai. geras.... musu kate tai dvarneskiuke is silutes, vienintele tokia buvo vadoj, kiti kaciai juodi, nes ir aplinkiniai katinai juockiai. o jusu kate is kur?
Atsakyti
QUOTE(Pucė @ 2006 07 09, 12:05)
O kaip jis šaldytuve atsirado? ax.gif

Atidariau saldytuva kazko pasiimti, o jisai dar pas mane jaunuolis tai sugalvoji isokti nu ir paliteli viskas kas ten buvo biggrin.gif
Atsakyti
Mūsų juodas lepūnėlis irgi bajerių prikrečia lotuliukas.gif Pamatęs paukštį garsus keistus leidžia, kaip ir daug kas rašėte. Šikinykę užkasti irgi ponas nesiteikia, o tik sienas grando lotuliukas.gif O mėgstamiausias žaislas minkštas kamuoliukas, kurį gali įsikasti ir neša mums, kad mestume, o jis atneša patenkintas. Jei nematai ar tingi žaisti, tai slampinėja aplink ir miaukdamas prašo arba pradeda maivytis, kad atkreiptume į jį dėmesį lotuliukas.gif Nemėgstamiausias garsas - durų skambutis, tik išgirdęs puola slėptis mūsų lovoje po užklotu lotuliukas.gif Iš namų išnešti iš vis neįmanoma, o jei nusitempiam šiaip taip į mašiną, tai jam ten labai nepatinka ir pasilenda po sėdyne ir ištisai miaukia doh.gif Išrankus maistui ir jei įdedi, kai jis prašo, tai kas jam nepatinka, tai su letena braižo sieną prie bliudelio ir eina zyzdamas iš paskos doh.gif O kai aš einu į virtuvę ruošti maisto, tai vos pradarau stalčių, kur yra lentutė pjaustymo iš kart katinukas prisistato tikėdamasis skanaus kasnelio, o jei pjaustau žuvį, tai apsikabina koja, burzgia, pats glostosi su galvą į kojas ir visaip kitaip maldauja žuvytės lotuliukas.gif O geriausias bajeris, kai vyras grįžo pagavęs kelias mažas žuvikes ir katinas iš kart pagal kvapą prie jo prisitatė. Vyras imetė žuvikę jam į indelį, tai vietoje to, kad ėstų, vaikščiojo aplink ir kniaukė ir tik kai vyras tą žuvikę supjaustė lepūnėliui, teikėsi suėsti lotuliukas.gif
Atsakyti
Nu perskaiciau visas visus jusu katinu priciudus, tai tip top atitinka visus mano katino priciudus. tai net nesikartosiu tada. o kaip katinai jusu jauciasi kai taip karsta? mano tai biski paeina ir griuna ant zemes kur vesiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vaiddaa @ 2006 07 10, 09:49)
Nu perskaiciau visas visus jusu katinu priciudus, tai tip top atitinka visus mano katino priciudus. tai net nesikartosiu tada. o kaip katinai jusu jauciasi kai taip karsta? mano tai biski paeina ir griuna ant zemes kur vesiau biggrin.gif



o man kaip ir visada siunta, begioja..tik biski pabegioja ir lezuvi iskisa ir taip kvepuoja kaip suo, bet vistiek bega lotuliukas.gif
Atsakyti
sveikos,
mano Fifa baisiai karscius isgyvena. negana to, kad persisverusi per langa sedi ir lekuoja kaip koks suo, bet irgi vaiksto ir kritineja kas keli centimetrai lotuliukas.gif
geriausia kai vakar nusliuoze iki dubenelio su vandeniu, ikiso i vandeni galva net nepasikeldamas, palake ir vel istrauke galva..taip ir gulejo paskui letenom i virsu, nes matyt vargsui jau stogai vaziuoja..
o siaip maniskis irgi megsta maisnoj isitaisyti ant vairuotojo desynes atloso virsaus, galva padeda man ant peties, koja istiesia, kad as glostyciau, ir sedi patenkintas zvalgosi ar visi mato! kazkada vaziavau autostrada, tai masina vaziavusi pro sali net stabtelejo i sita reiskini paziureti mirksiukas.gif bigsmile.gif biggrin.gif
o siaip megsta graziai laizytis tik pavalges thumbup.gif nerealiai tada juokiuosi iki nukritimo. o ir siaip kiekviena diena po naujiena. ir nuotaika kyla nerealiai! pareini is darbo pavarges, isgaruoja visi pykciai ir nuovargis kai jis meiliai prisispaudzia prie sono ir kniurkia lotuliukas.gif arba pries miega jam butinai reikia paminkyti -kaip beje kuri rasete!- bet minko jis medziaga ant mano pilvo- t.y. naktinukus lotuliukas.gif lotuliukas.gif ir net uzsimerkes, jau taip jam gerai, kad murkia issijuoses, o paskui kai prisiminko atsigula ant mano rankos padejes galva ir kniurkia gal puse valandos is malonumo smile.gif kazkaip galvojau anskciau, gal cia del to, kad ji anksti nuo mamytes paemiau, bet kai paklausau, tai daugelis katinuku taip daro, nepasant kada buvo paimti.
ir siaip megsta drabuzius, o jei i spinta pavyksta ilist, tai sedi kaip pabuciuotas surades koki minkstesne rubu kruva ir tyli..kad nieks jo is ten neistrauktu mirksiukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Doti @ 2006 07 05, 22:53)

user posted image



Labai gražus katiniukas wub.gif
Pas jį viena akis vienos spalvos, o kita kitokios lotuliukas.gif
Atsakyti