Įkraunama...
Įkraunama...

Katinukų "pričiūdai"

sveikutės, nors kačiuką turim tik 4 d. tačiau jau pastebėjom jo keistus įpročius thumbup.gif ypač mano draugui patinka, kaip jis pradeda urgzti, grynai kaip šuo biggrin.gif turbūt iš kaimynų šuns išmoko clap.gif vakare kaimynai išleidžia savo šunį į balkoną, o mūsų Munis užšoka ant palangės ir tada prasideda koncertas biggrin.gif šuo loja, o katinas atkartoja biggrin.gif įsivaizduokit šuo loja au au, katė - miau miau thumbup.gif ir vienas kitą bando perėkti biggrin.gif tai juokiamės iki ašarų clap.gif
Atsakyti
[quote=HONDIKĖ,2006 06 30, 21:19]Kai ateina svečiai tai turi butinai įkasti bet gerai kad neskaudžiai bet išgazdina blink.gif vadinu pitbuliu.


Mano katinas ir kartais ikanda sveciams. Is pradziu glaustosi, o kai ji nori paglostyti paima ir ikanda. Nzn kas jam ten pasidaro.
Papildyta:
[quote=kamurka,2006 07 01, 16:5
Ir dar ar jūsų katės mėgsta miegoti palindusios po kaldra? Mūsiškė visada palenda po kaldra. smile.gif Galiu gražiai lovą pakloti, o ji, begėdė, išrausia man patalus, sau urvelį pasidaro biggrin.gif


Cia tipiskas mano katino pavyzdys. Jis visada turi palisti po kaldra ar lovatiese. Buna ateini i kambari ziuri jau kupstas pasidares ir taip visa diena pramiega.
Kaip smagu kai yra toks skyrelis kai gali pabendrauti su kaciu augintojais bigsmile.gif
Atsakyti
Mano Tabatulka kaskart bando įkrėsti į kailį box.gif depiliatoriui lotuliukas.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kakošėlio mamka: 03 liepos 2006 - 10:21
QUOTE(miauka @ 2006 06 30, 17:59)

siaip maniskis labai megsta zaist, tai jam patinka kai as nuo jo begu,o jis vejasi toks visas skersas(tipo gasdina). o kai buna nori zaist, o tu nekreipi demesio,tada uzlipa kur nors ir is ten ant taves soka bigsmile.gif (gerai , kad be nagu)
Maniskis nieko nebijo.Zaidzia su dulkiu siurbliu, kai as siurbiu, ir labai kaifuoja kai ir ji issiurbiu(na ir man gerai vis plauku biski maziau).



Mūsų irgi mėgsta taip žaisti, dar mėgsta žaist slėpynių: bėga bėga užlenda už užuolaidos ir tyliai tupi... nesvarbu kad uodega išlindus lotuliukas.gif
Kaip aš norėčiau kad nebijotų siurblio ir duotųsi nusiurbiamas g.gif...nereiktų tiek šukuot doh.gif
Atsakyti
Vataip radau mieganti katina..... lotuliukas.gif
Dukra dabar net nezaidzia su lelem,sake katinas mano lele,o idamiausia tai kad jis leidzia su juo taip elgtis. Ji katina net leliu rubais aprenge...o jis ir vaiksto taip aprengtas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(oksanita @ 2006 07 03, 17:58)
Vataip radau mieganti katina.....  lotuliukas.gif
Dukra dabar net nezaidzia su lelem,sake katinas mano lele,o idamiausia tai kad jis leidzia su juo taip elgtis. Ji katina net leliu rubais aprenge...o jis ir vaiksto taip aprengtas doh.gif



Vajei kaip fainai. As savo katino gyvenime taip nepaguldyciau, jau nekalbu apie aprengima... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(oksanita @ 2006 07 03, 16:58)
Vataip radau mieganti katina.....  lotuliukas.gif
Dukra dabar net nezaidzia su lelem,sake katinas mano lele,o idamiausia tai kad jis leidzia su juo taip elgtis. Ji katina net leliu rubais aprenge...o jis ir vaiksto taip aprengtas doh.gif



Fainulka thumbup.gif lotuliukas.gif ; bet maniškio irgi taip nepaguldytume... nors aprengti jaučiu išeitų g.gif
Atsakyti
QUOTE(oksanita @ 2006 07 03, 16:58)
Vataip radau mieganti katina.....  lotuliukas.gif
Dukra dabar net nezaidzia su lelem,sake katinas mano lele,o idamiausia tai kad jis leidzia su juo taip elgtis. Ji katina net leliu rubais aprenge...o jis ir vaiksto taip aprengtas doh.gif


Koks fainulka baltukas bigsmile.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
o musu kate zaidzia su kamuoliuku kaip suniukas. ta prasme atnesa mums kad mestume. tada bega paspardo ji ten , arba is karto vel dantyse atnesa. kartais net uzknisa nes sedi ir laukia , kad mesi, o tu tarkim prie kompo ir nematai, tingi ar dar kas:) bet dabar jau jai 4 metai tai tik kokius 2 kartus sulaksto. matyt paseno:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Salomeja: 05 liepos 2006 - 14:25
labai grazi wub.gif
Atsakyti
na gal cia ir nebus labaj keista taciau mano katinas labai keitaj miega,kartais sveciai net galvoja kad jis negyvas,paciai buna juokingaj kokiu jis tik pozu nera isbandes bet turbut ir jusu katinaj taip miega?
Atsakyti
Salomeja, iš kur katinuką gavai? Kai pamačiau iš pradžių pagalvojau, kad čia mano!!! biggrin.gif Va palyginimui -
user posted image

O dėl keistumų - tai mano katytė kažkodėl pavalgius "užkasinėja" maistą. Na apkrapšto letenėle parketą apie dubenėlį biggrin.gif
Ir kaip Salomejos mėgsta atnešti tik ne kamuoliuką, o numestą žaislinę pelę. Kartais net atsibosta mėtyti, bet tada katė lipa ant kelių, niurzgia ir meta pelę ant klaviatūros. Na kaip gali atsakyti doh.gif
Pamiegoti irgi rytais neduoda - mano vyras turi tokią madą užstatyti žadintuvą anksčiau, nes labai sunkiai keliasi, tai kokį pusvalandį budinasi. O katas suskambus žadintuvui jau lipa į lovą ir reikalauja glostymo ir meilės smile.gif Bet kažkodėl pas vyrą neina, mane terorizuoja, tai sakiau skelbsiu ultimatumą, nes kol jis miega aš turiu su katu bovytis doh.gif
Atsakyti