Įkraunama...
Įkraunama...

Katinukų "pričiūdai"

QUOTE(@zemuoge@ @ 2009 01 11, 16:17)
blink.gif uzjauciu del zaizdos. Pamenu mes kai tik parsivezem savaji is veisejos, tai jis irgi megdavo zaizdamas pasikandziot (dar matyt nebuvo pamirses savo broliuku su kuriais siausdavo), bet nestipriai, taciau kazkaip atprato. As galvoju kad del zaisliuko tokio kur pagaliukas su plunksnelem, nes mat mes kai ta pagaliuka mosikuodavom, tai jis buvo isigudrines ne plunksnas vaikyt o ranka doh.gif tai kai sveiciau ta zaisla i spinta ir pasimirso, nebesikandzioja. Parinkom kitokius zaisliukus.

Dekui 4u.gif Jau gyja, nenumirsiu smile.gif 4u.gif Maniske tokio neturi, speju gal ir gerai, kad neturi blush2.gif
Prisijuokiau beskaitydama kitu istorijas biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zalioji@: 11 sausio 2009 - 23:33
REIK PATARIMO!
Mūsų padliukė Sarkozy išmoko atsidaryti duris ir pirmu numeriu varo į virtuvę, į šiukšles, nu ir visur kitur, kur jai be suaugusiųjų priežiūros būti draudžiama. Vakar apverčiau rankeną, tai dar kurį laiką turės pasitreniruoti ant tokio "navaroto". (Tą, beje, ji noriai ir aktyviai daro). Žinau, kad galima uždėt rankeną-burbulą, bet patiems kažkaip neįprasta ir nelabai bus patogu. Gal žinot kokių nors kitokių šios opios problemos sprendinių?? bigsmile.gif
Brolis tai siūlo nusipirkti orinį šautuvą unsure.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(arvydas. @ 2009 01 17, 10:27)
REIK PATARIMO!
Mūsų padliukė Sarkozy išmoko atsidaryti duris ir pirmu numeriu varo į virtuvę, į šiukšles, nu ir visur kitur, kur jai be suaugusiųjų priežiūros būti draudžiama. Vakar apverčiau rankeną, tai dar kurį laiką turės pasitreniruoti ant tokio "navaroto". (Tą, beje, ji noriai ir aktyviai daro). Žinau, kad galima uždėt rankeną-burbulą, bet patiems kažkaip neįprasta ir nelabai bus patogu. Gal žinot kokių nors kitokių šios opios problemos sprendinių?? bigsmile.gif
Brolis tai siūlo nusipirkti orinį šautuvą unsure.gif  biggrin.gif


Mano vienas katinas seniai (jis jau miręs senokai) nu buvo toks aktyvistas, labai daug mušėsi ir visus skriaudė, tai tada mes ji į tualetą bausmei uždarydavom, bet kai išmoko atsidaryt tai niekas nepadėdavo.

Arba paslėpkit šiukšlių kibirą, nes ji turi įprotį ten lyst tai ir lys.

Mano katinas virtuvėj kažkaip sugebėjo kraną sugadint, išlupo tinklely kol mūsų nebuvo ir vanduo pradėjo bėgt bet kaip.
Atsakyti
QUOTE(KPC @ 2009 01 11, 22:59)
biggrin.gif Gera temele  4u.gif
as turiu persu katyte vardu Cous Cous, keistuole ji tikra  smile.gif
Kai nori atkreipti musu su vyru demesi, visada atsigula ant nugaros ir atrodo kaip koks plokscias cepelinas su kojomis virsum, reikes nuotrauka surast, parodyt jums  thumbup.gif



Maniškis visada daro kulverscius kai griztu namo. Buna kokie trys persivertimai (kažkaip pusiau per galvą, pusiau per šoną), o tada atsigula ant nugaros kojas užrietęs ir murkia biggrin.gif Ilgai taip gali išgulėti, o jei pilvuką paglostai, tai kojas ištiesia į šonus lotuliukas.gif
Atsakyti
Ot neišsemiama tema... smile.gif Sutiksit turbut su manim, kad neatsibosta žiūrėti į žaidžiantį katiną mirksiukas.gif
Maniškė ti privertė mus įrengti jai būdą lotuliukas.gif Stovėjo pas mus nuo kombaino dėžė didžiulė, tai mes pastebėjom, kad ji jau apdraskius skylę kur rankai įkišti, kad patogiau būtų nešti, nu tai aš paimiau ir iškirpau jai ten įėjimą hihihi.gif Tai žinokit dabar ten jos teritorija, nei praeit pro šalį neįmanoma, jau nekalbu apie rankos kišimą prie tos skylės lotuliukas.gif Planuoju nupirkt jai minkštą namuką, kad galėtų ten slėptis, bet vyras sako, kad tada jinai pas mus visai nebeateis smile.gif
Dar kai grįžtam po darbų namo, tai ji VISADA pasitinka mus apsimiegojus, nuo šviesos visad akis primerkus... jaučiu visą dieną ir praparpia tinginė hihihi.gif ir dar visad prakontroliuoja ko pripirkom biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki,

pasidalinsiu ir aš savo pričiūdine problema...

Turim kastruotą egzotą... Bėda ta, kad instinkto jam niekas neiškastravo doh.gif
gal patarsit kas, kaip išgyvendinti ir ar tai įmanoma, katino pasitenkinimo apraiškas ant pledų, rūbų, kailių, minkštų žaislų ir t.t. doh.gif
Laukiam lėliuko, tai galvoju, kad ir tą vargšiuką "užraukti" gali.
Patarkit ką daryti....

Šiandien tik užtiesiau pledą ant lovos, jau girdžiu net iš kito kambario purpimą, ateinu, o jis visas procese mindžikuoja doh.gif
Atsakyti
Manio katinelis Filka tikras banditas siamo smile.gif atidarineja duris vonios,tuliko..reik rakintis...pasitinka is mokslu..jei kas nuskriaudzia namuose kol manes nera..tai atejus is kur nors turiu isklausyt jo pasakojimu miau mau mua miau mof miaf visu garsu.. biggrin.gif tada seimynai pasakau.- KAS NUSKRIAUDE MANO CHULIGANA...Atsako tas ir tas..na istikruju nuskriaude..lepunelis megsta atsisest viduri praeimo..ir nepraleist turi eit griut,kad ji praeit.turi zaisla is kikos pele meskere..biggrin.gif tai kaip suo atnesa kai nori pazaist..o jam bet kada pomojuot tuo zaislu gallima,jis kakinant atbegtu:D megsta uz koju dantukais pagriebt..
vat kas labiausia nervuoja,tai kai padnoskes stato.. doh.gif eini i kambari is virtuves su arbata..ir kaput bega bega ir smikst man po kojom..du kartus suklupau su ta arbata ..aisq ant grindu ispildamaja..o tas kad murkia..pasedi ir vel bega kazkur staigiais judesiais...juokingiausia,kai jam kumsciu pamuojuoju..tas i kojas ir paslepia galva..( nesvarbu,kad kunas visas matosi,svarbu,kad jis nemato nieko )biggrin.gif dar megsta su savo motinele pazaist..kamekadzes..ir kulverstuku padaro..salto biggrin.gif dar maisus megsta..tikateini su maisais..ir viskas.jau tyrineja kas ten..
Mano kuprine megsta..aplamai ka be padedu savo..ant to ir atsises..jam dzyn,kad ten eskizai,ar referatas..ar seip kokie darbai..biggrin.gif na cia tik maza dalele papasakota:D kiek dar priciudu..uuu....biggrin.gif
Atsakyti
Maniškio (katinas) dabar naujausias pomėgis yra ką nors pasivogti... saldumynų kokių. Jau sausainius tai slepiu kaip galiu, nes ryte randu nuneštus nuo stalo/spintelės ant žemės, maišelis sudraskytas, sausainiai apgriaužti, apseilioti... nu nebevalgomi. Jei taip duosi, tai neės, nes visas smagumėlis yra pats procesas, kad slapčia, kad negalima, bet aš sugebėsiu laugh.gif paskui mėgsta iš stalčių ištraukti apatinius, iškasa, kad skrieja jie per pusę kambario laugh.gif iš skalbenkės išvilkti visokius smirdinčius, murzinus dalykus. Iš savo kraiko dėžės pasidaryti smėlio pliažą ir jame vartytis. Vistiek ryte šeimininkai susišluos irnesakyk.gif kai pareini, visada pasitiks prie durų, užsimiegojęs visas, bet pasitiks. Apžiūrės pirkinių maišelį, jei nespėsi visko išimti, iškrapštys jis. Arba įkiša galvą į kokį šašlykų mažą kibiriuką ir kai lankelis užkrenta nebemoka nusiimti, tai kai atėjo su tuo permatomu kibiriuku ant galvos į kambarį vos nenukritau iš juoko karsta.gif Dar mėgsta atsigerti iš žuvies, nesvarbu, kad puodelis šalia jam pastatytas doh.gif Visko jis pridaro, kiekvieną dieną ką nors naujo mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo night_: 29 sausio 2009 - 00:04
QUOTE(night_ @ 2009 01 29, 00:02)
Maniškio (katinas) dabar naujausias pomėgis yra ką nors pasivogti... saldumynų kokių. Jau sausainius tai slepiu kaip galiu, nes ryte randu nuneštus nuo stalo/spintelės  ant žemės, maišelis sudraskytas, sausainiai apgriaužti, apseilioti... nu nebevalgomi.  Jei taip duosi, tai neės, nes visas smagumėlis yra pats procesas, kad slapčia, kad negalima, bet aš sugebėsiu laugh.gif paskui mėgsta iš stalčių ištraukti apatinius, iškasa, kad skrieja jie per pusę kambario laugh.gif iš skalbenkės išvilkti visokius smirdinčius, murzinus dalykus. Iš savo kraiko dėžės pasidaryti smėlio pliažą ir jame vartytis. Vistiek ryte šeimininkai susišluos irnesakyk.gif kai pareini, visada pasitiks prie durų, užsimiegojęs visas, bet pasitiks. Apžiūrės pirkinių maišelį, jei nespėsi visko išimti, iškrapštys jis. Arba įkiša galvą į kokį šašlykų mažą kibiriuką ir kai lankelis užkrenta nebemoka nusiimti, tai kai atėjo su tuo permatomu kibiriuku ant galvos į kambarį vos nenukritau iš juoko karsta.gif Dar mėgsta atsigerti iš žuvies, nesvarbu, kad puodelis šalia jam pastatytas doh.gif Visko jis pridaro, kiekvieną dieną ką nors naujo mirksiukas.gif

Night, nu netikiu kad tavo gerietis, ramuolis tokiom nekaltom akelėm, gali tokias išdaigas krėsti schmoll.gif hihihi.gif hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Baronė: 31 sausio 2009 - 21:49
Nu taip taip, galvoji aš dėsiu jį ten tokį... swoon.gif prašom, grožėkis savo angelėliu nekaltom akelėm wub.gif

user posted image
daugiau foto gal nerodysiu lotuliukas.gif
Beje, čia jis man labai panašus į AsataN<-- avatarą. laugh.gif blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo night_: 31 sausio 2009 - 22:21
QUOTE(night_ @ 2009 01 31, 22:13)
grožėkis savo angelėliu nekaltom akelėm wub.gif 

swoon.gif laugh.gif laugh.gif
Taip ir patikėsiu...apsimeta jis čia, žinaaauu irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(Baronė @ 2009 01 31, 23:53)
swoon.gif  laugh.gif  laugh.gif
Taip ir patikėsiu...apsimeta jis čia, žinaaauu irnesakyk.gif

Oh Tu, užtarėja!!! laugh.gif aš jai akivaizdžius įrodymus, su visais palyginimais ir vistiek jis gerutis devil.gif
Atsakyti