Įkraunama...
Įkraunama...

Katinukų "pričiūdai"

Uoj, maniškis daug čiūdų turi, vienas iš jų ateiti savaitgalį man dar saldžiai miegant į lovą, atsigulti ant mano pagalvės (mano nustumiant) ir pradėti praustis, ir jau taip čepsėti lotuliukas.gif ir jau taip ūsais mane kutenti. O kai prabundi nuo kutenimo, tai toks patenkintas, atrodo net šypsosi lotuliukas.gif
Atsakyti
maniškis labai monitorių myli,vis tai žiuri,tai lipa,tai lemenėlėm barbena lotuliukas.gif nelabai gerai manau,tai matau kad žiuri iš arti labai patraukiu visada.dar naktį miegant dažnai ant galvos lipa ir su plaukais žaidžia.neleidžiu kai pajaučiu schmoll.gif
taip pat da rmėgsta žaist su daiktais kurie nežaidimams skirti.pvz kibiras arba maišas.įlipa ir laksto.arba su savo uodega kaip koks šuva biggrin.gif



be to kažkas temos pradžioje minėjo apie rankų kandžiojimą.Kaip atpratinote?nes aš jau nebegaliu.rankų odą sukietėjo,sukilinėjo ir labai skauda.Šendien jodu patepiau ir žbintauvau.O nors patraukiu jį sakau negalima vistiek kanda-ir dar dažnai murkia tuo metu blink.gif jam patinka kandžiotis matyt...bet man nepatinka visisškai.panelė o rankos kaip pas statybininką pasidarė.o dar ir skausmas nuolatinis..

Atsakyti
Bandykit viena is siu metodu, kai kandziojasi:
- duot sprigta i nosi
- apsnypst
- apipurkst vandeniu
- apsnypst ir papurtyt uz pakarpos
- kisti pirsta i gerkle, kad jam butu nemalonu
- tiesiog neduot zaisti su rankomis, tegu zaidzia su kamuoliukais, plunksnelemis, virvelemis ir pan.
Atsakyti
Dar vienas būdas, kišt delną kad bandytų kąsti, ypač kol mažas niekaip neišeina plokštumos atkąsti, tai ir liaujasi bandęs.

Kitas variantas, kai tik kanda, iškart baigt žaidimus ir nekreipt į katinuką dėmesio - katės gudrios, greitai supranta kad jeigu nori žaisti, tada neturi taip daryti.

Bet šiaip iki kokių 3-4 mėnesių jeigu kandžiojasi tai normalu, normaliom sąlygom išsikandžiotų su broliukais ir sesutėm - kai buvo pas mus kačiukų vada, visokių ten kikbokso scenų būdavo. hihihi.gif
Atsakyti
Mane ziauriai sukandziojo viena diena... verysad.gif Viskas buvo ok, truputi pazaidem, o ji isiaudrinus man krimstelejo i delno kampa ir vos ne i vena... Kaip kraujas pradejo begti verysad.gif Po to karto labai supykau, gavo pamokele. Atrodo, nebesikandzioja... Silkine rolleyes.gif O iki tol kaip kada - kaip uzplaukdavo...
Atsakyti
QUOTE(zalioji@ @ 2009 01 11, 13:12)
Mane ziauriai sukandziojo viena diena...  verysad.gif Viskas buvo ok, truputi pazaidem, o ji isiaudrinus man krimstelejo i delno kampa ir vos ne i vena... Kaip kraujas pradejo begti  verysad.gif Po to karto labai supykau, gavo pamokele. Atrodo, nebesikandzioja... Silkine  rolleyes.gif O iki tol kaip kada - kaip uzplaukdavo...

blink.gif uzjauciu del zaizdos. Pamenu mes kai tik parsivezem savaji is veisejos, tai jis irgi megdavo zaizdamas pasikandziot (dar matyt nebuvo pamirses savo broliuku su kuriais siausdavo), bet nestipriai, taciau kazkaip atprato. As galvoju kad del zaisliuko tokio kur pagaliukas su plunksnelem, nes mat mes kai ta pagaliuka mosikuodavom, tai jis buvo isigudrines ne plunksnas vaikyt o ranka doh.gif tai kai sveiciau ta zaisla i spinta ir pasimirso, nebesikandzioja. Parinkom kitokius zaisliukus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @zemuoge@: 11 sausio 2009 - 16:19
na žiuriu ne mano vienos kačiukas toks..tai gal ir normalu.dabar stengiuosi neleidti,bet jis nekvailas,nagučius irgi turi.tai kažkaip po truputį bent išsisukam.visgi neamžinai taip bus,lai žaidžia kol maži~~
Atsakyti
Mano katinas labai nemėgsta kavos kvapo tai puodelius su kava visada ateina užkast kai Š lotuliukas.gif

Dar mėgsta kišti letenas po kaldra ir kibinti kojas. Taip pat mėgsta gerti visokias srutas, pvz iš kibiro kol grindis plaunu. Nežinau kaip atpratint doh.gif

Kandžiotis irgi mėgsta žaisdamas, kai įsismagina kartais stipriai įkanda, bet paprastai tai taip simboliškai.
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2009 01 11, 18:57)
Taip pat mėgsta gerti visokias srutas, pvz iš kibiro kol grindis plaunu. Nežinau kaip atpratint  doh.gif


Maniškėm irgi skanu iš kokios šlykštesnės balutės palakti. hihihi.gif Juodai baltoji dar mėgsta ir su klozetu pabendrauti - ir lakti, ir letena vandenuką pataškyti. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elemire: 11 sausio 2009 - 21:12
QUOTE(Elemire @ 2009 01 11, 21:12)
Maniškėm irgi skanu iš kokios šlykštesnės balutės palakti.  hihihi.gif Juodai baltoji dar mėgsta ir su klozetu pabendrauti - ir lakti, ir letena vandenuką pataškyti.  doh.gif


Visa laimė maniškis klozeto bijo smile.gif))
Atsakyti
biggrin.gif Gera temele 4u.gif

as turiu persu katyte vardu Cous Cous, keistuole ji tikra smile.gif
Kai nori atkreipti musu su vyru demesi, visada atsigula ant nugaros ir atrodo kaip koks plokscias cepelinas su kojomis virsum, reikes nuotrauka surast, parodyt jums thumbup.gif

Dar viena keistenybe, kad ji niekada neina esti pati prie dubenelio, ateina (nesvarbu ar nakti ar diena) prie kurio nors is musu, ir miaukia, gauni keltis ir vesti ja pavalgyti, ir apgauti neina, kad tipo eini, nes vis atsisuka kas metra, ar tikrai eini kartu. biggrin.gif (gerai, kad pavalgyti jau nuvesta pati teikiasi lotuliukas.gif doh.gif ) Jei musu visa diena nera namie, tai ji net nepaliecia savo maistuko. Ir nudvestu turbut, jei musu ilgiau nebutu...

Dar labai megsta valgyti jogurta is arbatinio saukstelio.
Atsakyti


Kandžiotis irgi mėgsta žaisdamas, kai įsismagina kartais stipriai įkanda, bet paprastai tai taip simboliškai.
[/quote]

Aha, maniske irgi, kandziodama meiluma rodo, ikanda neskaudziai taip, o po to palaizo, po to vel... kazkaip keistai visada pasijauciu, kaip koks kaciukas lotuliukas.gif
Atsakyti