Įkraunama...
Įkraunama...

Katinukų "pričiūdai"

Mano katulis labai megsta kambarines geles apkramtyti, ypac dracena, nespeja nauju lapeliu isleisti, jau nukramtyti doh.gif, nezinau jau ka daryti,vitaminu specialiu pirkau, skaiciau kazkokiam forume, kad reikia skiestom citrinu sultim apipurksti, i geliu vazona pipiru pabarstyti, as ir lapeliu galiukus i pipirus mirkiau, niekas nepadejo doh.gif tokia grazi gelyte ir niekaip neiseina jos uzauginti. Ka daryti? g.gif
Atsakyti
Kai šneku telefonu katė (katinas taip nedaro) visada turi ateit pas mane ir reikalaut dėmesio, bent aš taip suprantu, nes ateina visaip glaustosi, murkia, miaukia arba jei guliu užlipa ir guli ant manęs, dar pastoviai savo letenyte lyg bando man burną uždengti, tipo baik čia plepėt, bet ji taip daro tik tada kai šneku telefonu, gal galvoja kad su ja šneku ar dar kaip biggrin.gif
Atsakyti
Vakarais megeja pabegiot nuo lango link duru lyg kazka gaudytu rolleyes.gif Dar megsta savo ilgaplauke pele pagauti pakandzioti ir nuprausti rolleyes.gif O kai paleidziu muzika is telefono gaunasi idomus dalykas, katei labai patinka rolleyes.gif
Atsakyti
Prasau padekit man 11 metu mama leido rasyt cry.gif cry.gif mano katinui kazkas uzejo blink.gif pradejo maiziot viena karta ant duonines tai buvo pirmas kartas po to tik sukniaukia ateinam paziuret ir balute vonioi labai daznai atsiranda kas jam uzejo beje jis negrynaveislis persas ilgaplaukis unsure.gif skirtingom akimim ir kurcias labai prasau tetis ketina i kaima istremt visam laikui o jis juk kurcias cry.gif cry.gif cry.gif cry.gif cry.gif cry.gif cry.gif ko jam gali trukt
Atsakyti
QUOTE(angeliukė9 @ 2009 01 03, 21:25)
Prasau padekit  man 11 metu mama leido rasyt  cry.gif  cry.gif mano katinui kazkas uzejo  blink.gif  pradejo maiziot viena karta ant duonines tai buvo pirmas kartas po to tik sukniaukia ateinam paziuret ir balute vonioi labai daznai atsiranda  kas jam uzejo beje jis negrynaveislis persas ilgaplaukis unsure.gif  skirtingom akimim ir kurcias labai prasau tetis ketina i kaima istremt visam laikui o jis juk kurcias cry.gif cry.gif cry.gif cry.gif cry.gif cry.gif cry.gif ko jam gali trukt

Reikia pas vetrinara katina vezti. Bet jeigu tavo tete zada ji isvezti, tai kazi ar tu pati ji nuvesi.Gaila Katino verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @zemuoge@: 03 sausio 2009 - 20:30
Akmenukai jam gali atsirasti. O gal jis tiesiog subrendo ir teritorija savo zymi? O koios jis spalvos? Kazkaip keista girdet, kad persas butu kurcias. Tikrai reikia pas vetirinara, ikalbek mama, kad nuveztu.
Atsakyti
aciorasau ne persas o turku angora o mano tete zada isvest jei tik dar karta myztels kur nors vesim pas veterinara gal kastruosim galetu padeti nenoreciau savo geriausio draugo prarast jis baltas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo angeliukė9: 04 sausio 2009 - 16:10
QUOTE(angeliukė9 @ 2009 01 04, 16:10)
aciorasau ne persas o turku angora o mano tete zada isvest jei tik dar karta myztels kur nors vesim pas veterinara gal kastruosim galetu padeti nenoreciau savo geriausio draugo prarast jis baltas


Iškastravus turėtų problemos pasibaigti. Dar gali kelius kartus myžtelti, kol hormonai susitvarkys.
Atsakyti
as isgelbeta kaip galima cia ikelt fotkiu?
Atsakyti
QUOTE(digele @ 2008 11 20, 14:33)
Mano katulis labai megsta kambarines geles apkramtyti, ypac dracena, nespeja nauju lapeliu isleisti, jau nukramtyti  doh.gif, nezinau jau ka daryti,vitaminu specialiu pirkau, skaiciau kazkokiam forume, kad reikia skiestom citrinu sultim apipurksti, i geliu vazona pipiru pabarstyti, as ir lapeliu galiukus i pipirus mirkiau, niekas nepadejo  doh.gif  tokia grazi gelyte ir niekaip neiseina jos uzauginti. Ka daryti?  g.gif


Nuo gėlių kramtymo maniškėm geriausias vaistas buvo katinų žolytė arba tiesiog vazonėlyje pasodintas žolės gabalas iš sodo (šitą jos labiau mėgo).

Mano pensininkės vis sugalvoja naujų triukų. Paskutiniu metu viena sugalvojo, kad pats tinkamiausias laikas kniaukti yra 12 valanda nakties kai šeimininkai eina miegoti - tik užsnaudi ir girdi svetainėj "maaaau MAAAAAuuu". Atsikeli, katė tupi vidury kambario, pamato kad prižadino, nudzimbina ir įsitaiso ant lovos. doh.gif Daugiau visą dieną nei murkt, bet vakare prieš užmiegant būtinas koncertas. doh.gif
Atsakyti
Musu Hana siaip visokiausiu eibiu prikrecia, vienas is ju nutempt kur nors liemenele, kaip koks narkotikas, tik pamato jei kur pasidedi viskas, rasi kur nors padeta kur jai reikia, ir nuo dziovykles nurenka.. viskas butu nieko, bet cia per sventes buvo sveciu, ir Hana nutykojo kai sveciai rengesi ir ta pati padare biggrin.gif
Atsakyti
maniskei jau gal koks menuo patinka zaidimas numesk gumute o as nubegsiu ir atnesiu lotuliukas.gif ir blogiausia kai 6 ryto uzsimano zaist doh.gif
Atsakyti