Įkraunama...
Įkraunama...

Katinukų "pričiūdai"

prunskiene as viena karta ,kai mazojo nebuvo su jo mama zaidziau...tai isisukau koja sad.gif biggrin.gif dbr juokinga ,tada tai nelabai buvo.Maniskis pastebejau...kai jo mama sedas man ant keleniu ,atsigula ,isipatigina,atbega jos sunelis ir su uzpakaliu atsiseda ant jos galvos blink.gif "tipo" pasislink biggrin.gif pastoviai nuknysa edala ax.gif lovoje randu ju maisa su edalu...uh supykstu biggrin.gif kai vonioje maudaus tai jis ant skalbenkes sedi ir ziuri,tada pats pradeda praustis smile.gif neileist i vonia neimanoma...rekia rolleyes.gif cia pries kelias dienas buvo ikrites i vonia...paslido ant krasto...tai papliuskenosi ir isikibo..kaip vaikas wub.gif trauk ji...apsikabines miega su manim...biggrin.gif MV tai kartais supavydi biggrin.gif ax.gif pastebejau kad megsta buciuotis...as jam i snukuti buciuju o tas net nebega...nesitraukia,murkt pradeda biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(cili.daiva @ 2008 10 16, 22:38)
Mano kaciukai taip darydavo, tai teko akmenukais apdeliot visa zeme, ir padejo, nebeliko ka kapstyt.

Siandien vel zeme isare, paaukletas jautes laaabai kaltas doh.gif vaziuosim siandien akmenuku rinkti ir pripilsiu vazono virsu biggrin.gif

Asatan smile.gif Mano mamos kate nelabai megsta, kai atsinesam maziu i jos namus. bet vakar kai paemiau ir nesiaus lauk maziu katina, pripuole prie kojos ir eme mane must... nuo meiles iki neapykantos vienas zingsnis smile.gif

o vonioj irgi megsta sedet ir prausias butinai tada drinks_cheers.gif su MB tai eina kartu ryte, vienas ant klozeto, kitas i dezute.. itariu, kad katinas jaucias beveik zmogum lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prunskiene: 17 spalio 2008 - 14:34
Maniskis visus smulkius daiktus numeta ant grindu, nuo lentynu, nuo stalo.
Kai griztu namo tai visalaik uzzoka ant manes ir kokias 10 min buciuoja (nors tik pusvalandi nebuvau namie) smile.gif
praeina tos 10 min (praeina ir jo meile), pradeda kandziotis ir jau ant ranku ji nepaimsi smile.gif
siaip is saviskio daznai prisijuokiu ax.gif
Atsakyti
Pasakykit smile.gif, kodel mano katukas mane laizo? O laizo tik nakti smile.gif Uzeina tokie keli sensai, kai pabundo nuo to kad mane laizo, kur tik prieina smile.gif????????
Gal jam kokiu vitaminu truksta,ar kas cia??????
Atsakyti
QUOTE(Jurciukas @ 2008 10 24, 08:12)
Pasakykit smile.gif, kodel mano katukas mane laizo? O laizo tik nakti smile.gif Uzeina tokie keli sensai, kai pabundo nuo to kad mane laizo, kur tik prieina smile.gif????????
Gal jam kokiu vitaminu truksta,ar kas cia??????


labukas.taip pat elgdavosi ir mano katukas smile.gif iki tol kol vel jo broliuk apasiemem pas save gyventi. dabar jie laizo naktimis vienas kita,visa kuneli viens kitam isglamoneja ir minga susiglaude meiliai mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano katulis patogiai isiranges ant kurio nors is namiskiu kelenu pradeda sau pilvuka ciulpti ir garsiai murkti. Del tokio jo iprocio mano vyras ji pavadino”ciulpezu” lotuliukas.gif …hmz g.gif
Atsakyti
QUOTE(sava777 @ 2008 10 30, 09:49)
Mano katulis patogiai isiranges ant kurio nors is namiskiu kelenu pradeda sau pilvuka ciulpti ir garsiai murkti.  Del tokio jo iprocio mano vyras ji pavadino”ciulpezu”  lotuliukas.gif  …hmz  g.gif

Idomi pravarde hihihi.gif
Atsakyti
Mano katytė jei ant stalo pamerkta gėlių tai ištraukia vieną. Nusimeta ant grindų, pažaidžia ir vėl ją įsikandusi padeda ant stalo. Tipo "pasimerk, man jos nebereikia" hihihi.gif
Atsakyti
Mūsiškė Cheri tai nuo pat pirmų dienų ( jai tebuvo vos 1,5 mėn kai paėmėm doh.gif ) turi keistą įprotį - gerti vandenį iš puodelių... būtent iš puodelių. Ir jei ant miegamajame esančių naktinių stalelių nėra po puodelį vandens - tada vargas lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Kas dar nustebina, tai kad pradėjus murkti ji ir miaukia tuo pačiu metu blink.gif niekaip nesupratau kodėl - gal čia jos toks bendravimas su mumis g.gif nes murkia ir maiukia ir matosi "kaifuoja" wub.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 30 spalio 2008 - 16:01
Su puodeliais pas mus tas pats, nespeju pastatyt, o ten jau snukis kazkieno ikistas g.gif Ir nesvarbu, kas tame puodelyje ir vanduo, ir arbata, ir kava sueina (ypac su pienu) lotuliukas.gif
Atsakyti
maniske tai padariusi gamtinius reikaliukus atsitupia ant vonios krasto ir kniaukia tol,kol atsuku vandeni. Tada ji nusiprausia biggrin.gif Be to, ji zadintuva atstoja. kiekviena ryta 6 val. ji mane kelia i darba lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(NeverMore @ 2008 10 14, 11:06)
tiesiog nuostabi temuke thumbup.gif Mano mazule irgi pasiutus kaip reikiant - visos geles apkramtytos, o geriausiai jauciasi atsgulusi ant kaktusu plantacijos - spa masazas turbut doh.gif
Sheba turi tokia viena yda - yra vagise.  doh.gif  bet vagia tik serveteles.  ax.gif pastoviai vos palikus minutei prasegta rankine, issitraukia serveteliu pakeli, isikanda ir lekia kiek kojos nesa i koki kampa, kur jos pasiekti neimanoma unsure.gif  unsure.gif
kaip ir minejo kitos mamos, maniske irgi mielai gaudo kamuoliuka ir atnesa ji dantyse kaip suo.  mirksiukas.gif
keisciausia yra tai, kad ji valga visoki maista ir baisiausiai kelia skandala, jei ko nors neduodi paragauti - ar tai butu sokoladas, ar traskuciai, ar vaisiai ar bulves.... Valgo viska... doh.gif  tai kai ejom skiepytis per dvi savaites 2 kartus, tai paaiskejo, kad per ta laika priaugo 400 gramu, tokia storulka bus turbut...
huh.gif  huh.gif  huh.gif

Mano tai higieninius iklotus visad issitraukia is tases ir laksto i burna isikandus lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurguze: 18 lapkričio 2008 - 14:51
Mano mylimas katulis megsta namie daryti "tvarka" lotuliukas.gif
Ir siaip megstamiausias jo valgis jogurtas - tai neimanoma ramiai valgyt - ateina ir paraktiskai sukisa snukuti i indeli - tenka dalintis

Ir kazkas kaip jau pastebejo - nereikia namie zadintuvo - 6 ryto ir katinelis jau dainuoja prie duru doh.gif tik beda, kad keltis man reikia visa valanda anksciau rolleyes.gif
Atsakyti